December 31, 2018

پنجره ای رو به خانه پدری چهار شنبه ۵ دی

nor4-300x160.jpg

این برنامه از پنجره ای رو به خانه پدری را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می نماییم. دو تا کلیپ دیدم در عرض این دو سه روزه که روی من تاثیر گذاشت یکی از آنها یک برنامه درست کرده حسین باستانی یکی از بهترین تحلیلگران که اوراخیلی دوست دارم ، راجع به بهتان در جمهوری ولایت فقیه .
من در جریان قتل های زنجیره ای براتون شرح دادم که رژیم یکی از روش هایی که دارد توسط مزدورانی مثل حسین بازجو یک خبر جعلی را در روزنامه چاپ میکنند و حسین بازجو هم گفته بود عیب ندارد کسی که از خط قرمز رد شد همه کار میشود باهاش بکنیم . حتی حسین باستانی نشان داده اسست که خود خامنه ای این مسئله را پذیرفته است در حالی که قبل از انقلاب نمی پذیرفت. واین یک مستند درجه یک است . و دومی کلیپی بود از هوشنگ صمدی فرمانده تکاوران نیروی دریایی در زمان آزاد سازی خرمشهر و جنگ ایران و عراق حالا رفته پارچه فروشی باز کرده است شرم کنید !!! شرم کنید فرمانده کل قوا، شما را به دیدن مصاحبه اش با رشید پور دعوت میکنیم.
در ادامه از کینه ورزی خامنه ای نسبت به کسی که اورا روی ولی فقیه کرد با شما سخن خواهیم گفت در مراسم نماز جنازه شاهرودی آنطور که مطهری هم گفته است می گوید هیچ چیز جز خیر از او ندیدیم ولی مال رفسنجانی را نمی گوید میخوام کنه ها را برایتان بگویم آنوقت شما انتظار دارید خامنه ای کروبی و موسوی را آزاد کند ! به فکر آن روزهایی باشد که وقتی تهران می آمد پدر مهندس موسوی نیمی از خانه اش را در اختیار او و اهل بیتش میگذاشت تا ایشان راحت باشد ، الان منم طاووس رنگانگ منمبر عرش نمرودی نشسته حالا بفکر موسوی و پدرش باشم وقتی پدرش مرد اورا با چهار مامور بالای جنازه پدرش فرستادم ، قدرت راببین؟!! حالا با ترامپ کله بهم میزنم.
آقای ظریف میرود مصاحبه میکند و اشاره میکند ما کی خواستیم اسراییل را نابود کنیم ما اهل این حرفها نیستیم ما میگوییم با این سیاستی که اسراییل در پیش گرفته آینده ای ندارد .
آقا که تعیین تاریخ کردند ۲۵ سال؟ الان روز شمار در خیابانها گذاشته اید ۲۱۳۳ روز به نابودی اسراییل مانده است !! پیشگو هم شده اند . آنوقت دیشب اسراییل میرود هواپیماهایشان مقر نیروهای ایرانی را بمباران میکند و چند نفر را هم میکشد و روسها میگویند اسراییل بد کاری کرد این کار ممکن است لطمه بزند به پرواز های مدنی ، نتانیاهو عین خیالش هم نیست. آنوقت شما سر کی خالی میکنید سر حریری در لبنان .
یا شمخانی به افغانستان میرود و با طالبان گفتگو میکند ما که سالهاست میدانستیم که شما در آغوش طالبانید.ملا منصور کجا مرد؟ آمد زنش هم دادید در ایران. آقای رهبر القاعده آقای بن لادن دو تا کلیه هاشو و دستگاه دیالیز را چه کسی برایش برد ؟ آقای محمد باقر ذوالقدر رفیق آقای ایمن الظواهری از بیمارستان بقیة الله با متخصص برایشان برد. شما ادعا دارید با داعش جنگیدید.
در بخش بعدی برنامه از سالروز تولد بهرام بیضایی و داریوش رفیعی یاد خواهیم کرد و نیزامروز سالروز حادثه ناگوار زلزله بم هم هست که متاسفانه هنوز شهر بم ساخته نشده است . در بخش دوم برنامه از حضور حسنی مبارک در دادگاه مصر که بعنوان شاهد حاضر شده است با شما به صحبت خواهیم نشست. و سپس از حادثه چپ کردن اتوبوس و کشته شدن ده ها دانشجو شما راآگاه خواهیم ساخت . در انتها به شما را در جریان تداوم اعتراضات کارگران فولاد اهواز و نیشکر هفت تپه و مالباختگان کاسپین و ثامن الحجج قرار خواهیم داد. با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید، منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

A Window to the Fatherland – Wednesday 26 December 2018

We begin tonight’s edition of A Window to the Fatherland with Dr. Alireza Nourizadeh reading one of his poems from the book of his collected works.

Dr. Alireza Nourizadeh:

I have been watching tow video films made by political commentator Hossein Bastani and Houshang Samadi respectively.

In his video production Bastani reveals how people like Hossein Shariatmadari fake the news in Iran to arrest and imprison dissidents, which is a system that Khamenei has approved and Shariatmadari is his mouthpiece in Kayhan daily.

I was sad to see that Houshang Samadi who was once the commander of Iran’s naval forces in liberating Khoramshahr from the Iraqi forces has now opened a shop that sells textiles to make ends meet. Shame on Khamenei who regards himself as the commander of Iran’s armed forces!

Mohammad Javad Zarif has denied that the regime that he serves has ever called for the destruction of Israel.

Khamenei has publicly said that this destruction will happen in 25 years time and they have even installed a massive clock in Tehran that counts the remaining days to the destruction day of Israel.

And this is the same Israel that is bombing the regime’s forces in Syria on daily basis and kills them at its whim!

Shamkhani has gone to Afghanistan for talks with the Taliban. We already knew that the regime had close contacts and cooperation with the extremist group and had even looked after Bin Ladan’s kidney disease by providing him with medical equipment and doctors.

In the second part of the program we will look at the coach accident in which ten
university students were killed because the vehicle did not have a proper brake

December 31, 2018 11:30 AM


advertise at nourizadeh . com