January 23, 2019

پنجره ای رو به خانه پدری سه شنبه ۲ بهمن

nor4-300x160.jpg

این برنامه از پنجره ای رو به خانه پدری را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می نماییم .امروز سالروز تولد صادق نجوکی و عارف قزوینی است یادشان گرامی باد. آقای دولت آبادی دادستان انقلاب اعلام کرده اند که سلطان سکه که اعدام شد سکه نداشت !!! داستان غریبی است. ملت ایران نمیدانم چه گناهی کرده بود که دچار اینها شد ، ناشکری گناه بزرگی است آقای بهشتی فرمودند اگر در جامعه ای فساد باشد اگر تمام زمینش را با قرآن فرش کنیم همه جای این جامعه باز لجن است. چقدر خوب اول کار این حرف ها را میزدند. در رژیم جمهوری اسلامی کمونیستها هم آزاد هستند و در حکومت اسلامی اجباری وجود ندارد به تهران که رسید لهجه اش عوض شد کسانی که در چهار چوب اسلام حرکت کنند دانه دانه اشان امتحانشان را پس داده اند همین خامنه ای مگر نمی ایستاد و از عدالت میگفت که باید جلوی بی عدالتی گرفته شود !! از بدی نظام موروثی سخن میگفتند حالا فکر جانشینی آقا مجتبی است ...!!!

بعد از احضار کرباسچی آقای ماشاالله شمس الواعظین هم احضار شد ببینید من رفتم به نیابت از او جایزه اش را گرفتم و بعد برای او فرستادم او یکی از بهترین روزنامه نگاران ماست وقتی جامعه را اینها درآوردند بارها گفتم اگر جانشینان ما اینها باشند که تو کیهان و این جمهوری اسلامی و این رژیم دارند قلم میزنند وای بر احوال ما!!! چقدر بدبخت بوده ایم که این دوی چهار در صد متر را با ناموفقیت به پایان رساندیم، و چوب را بدست نسل بعدی نتوانستیم برسانیم ، از جامعه که آمد بیرون خوشحال شد و تیمش را جمع کرد و یک روزنامه درجه یک بیرون آورد هنوز هم روزنامه ها ادای روزنامه شمس الواعظین را در میآورند. چند سال هم زندان رفت و الان رفته در کنار و گوشه ای نشسته و دور از جریان است البته در جریان خبرها و اوضاع مملکت است خانه نشینش کردند. خامنه ای چکار میکند؟؟ ، شمس الواعظین را هم ازدست دادید . و حالا به دادستانی احضارش کرده اند؟؟
بهر حال باعث تاسف است که ماشالله شمس الواعظین که باید کلاس روزنامه نگاری بگذارند بیاید درس بدهد را اینطور آزارش میدهند.


سپس از حمله مجدد اسرائیل به پایگاههای سپاه پاسداران در سوریه و کشته شدن ۱۲ پاسدار با شما سخن خواهیم گفت. این صهیونیست هایی که رهبر اسلامی وعده داد تا سال ۱۴۲۵ از روی زمین محو میشود و فرمانده سپاهش گفت با سه سوت با خاک یکسانش میکنیم و مقامات ارشدش همه گفتند اصلاً این اسراییل را ما زیر پا له اش میکنیم، برای سومین بار در سه چهار روز اخیر به پایگاه های سپاه در دمشق حمله کرد و ۱۲ نفر از پاسداران را کشت این پاسداران از بچه های ایران هستند و این تعداد خانواده را عزادار کرد ، برای چی؟؟ برای اینکه یکنفر پز بدهد و بگوید چهار پایتخت اسلامی دست ماست، شما نمیتوانید به اسراییل ضربه ای بزنید،

خبر دیگری که مرا افسرده کرد این بود که آلمان جلو پرواز شرکت ماهان را به آلمان گرفت و گفتند این شرکت اسلحه حمل میکند و با سپاه در ارتباط است. بعضی از مسافرین میگفتند اینقدر سرویس خوب شده هواپیماهای منظم و مرتب و آدم خجالت نمیکشد و سرشکسته نمیشود ولی رژیم با عملکردش باعث میشود ، بچه ای ایران ایر اینهمه تلاش کردند و این هواپیماها را به پرواز درآوردند ، یک ملتی اینهمه قابلیت داشته باشد اینهمه استعداد داشته باشد اما در برابر یک رژیم بی ابتکار و جاهل کارش به اینجا میرسد.
در ادامه ازاعلام تسهیلات ۶۰۰ میلیاردی حسین هدایتی توسط دادگاه شما را باخبر خواهیم نمود و به دیدن ویدیو کلیپی در این باره می نشینیم.

پرزیدنت محمود احمدی نژاد نامه ای به رهبر نوشته و این کانال دولت بهار هم این نامه را منتشر میکند و این دشمنی که احمدی نژاد با آل لاریجانی پیدا کرده خیلی عمیق ریشه دارد اینقدری که با لاریجانی ها دشمنی دارد با مهندس موسوی و کروبی دشمنی ندارد، اولا میگوید که اینها دزدند و اختلاس کرده اند و تصرف غیر قانونی در اموال دولتی کرده اند قوه قضاییه هم همدست آقای روحانی شده برای اینکه بنده راکه تحفه آرادان باشم بزنند این بساط را راجع به من و معاونان من درآورده اند او ضمن انتقاد از این احکام صادر شده برای بقایی و دیگران گفته که اگر من بودم این حکم را آتش میزدم، و بمناسبت سالروز تولد رحیم مشایی در جمع هوادارانش سخنرانی نموده است. آرزو بر این پوپولیست ها عیب نیست در این مملکتی که روز به روز فقر و بدبختی بیشتر گریبان مردم را میگیرد و زیر خط فقر خورد شده اند در نتیجه هم تعجبی ندارد احمدی نژاد برگردد!! هرچند من در بودن کل نظام شک دارم نظام فرو شکسته است و اگر هنوز ایستاده بضرب توپ و تانک و ارعاب است. ارعاب خیلی اسحله بدی است و مقاومت سخت است.

شاهزاده رضا پهلوی بیانیه ای داده اند که بنظر من خیلی هوشمندانه است ، و این چیزی است که ما مدتهاست حس کرده ایم اینکه رژیم جمهوری اسلامی بدنبال یک آتش افروزی محدود است بدنبال اینست که یک جنگی راه بیفتد یک خمپاره زدند و ۱۲ کشته دادند حالا ممکن است دو خمپاره بزنند جان بچه ها که برایشان ارزشی ندارد فرماندهانشان که آنجا نیستند و دارند مال اندوزی میکنند شاهزاده رضا پهلوی گفته است که جمهوری اسلامی در استیصال قرار دارد برای منحرف کردن افکار عمومی از بی کفایتی و فساد ممکن است دست به تحرکات بیشتری برای دعوت به حمله به ایران بزند، و برای پرهیز از این درگیری ها این هشدار را به جامعه بین المللی میدهد.

در انتها نگاهی به وقایع روز دوم بهمن ۱۳۵۷خواهیم افکند و شما را در جریان وقایع آنروز قرار خواهیم داد.
با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید، منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

A Window to the Fatherland – Tuesday 22 January 2019

We begin tonight’s edition of A Window to the Fatherland with Dr. Alireza Nourizadeh reading one of his poems from the book of his collected works.

Dr. Alireza Nourizadeh:

Today we pay tribute to the memory of Sadeq Najoki and Aref Ghazvini, two of Iran’s legendary poets.

The Tehran prosecutor has announced that the man who was executed as the Sultan of Coins in Iran did not have any coins.

I do not know what “crime” the Iranian people have committed to deserve the rule of such idiots over them?

Everywhere in Iran that we look we can see corruption and mess. And this is the regime that has promised to bring peace, freedom and happiness to Iran.

Now the former Mayor of Tehran Karbaschi has been summoned by the regime’s interrogators and that has been followed by a summon for the renowned journalist Shamsulvaezin, both of whom have already servedseveral years in prison.

The Israelis have again attacked the Guards bases in Syria and killed several members of them.

They are at the end of the day Iranians and onemust ask why the regime keeps sending them to their death traps while it cannot even defend their safety.

The German government has banned the Mahan Airways flights to the country’s airports citing that their planes have been carrying arms for the Revolutionary Guards.

And Ahmadinejad has written a letter to Khamenei in which he has shown his deep-rooted animosity with the Larijani brothers, accusing them of all the miseries and problems of the country.

Prince Reza Pahlavi’s latest statement is a very timely one as he has warned that the regime might resort to staging a limited military conflict with the US forces to divert the attention of our people from opposing it as the main cause of all our nation’s problems.

لینک وبسایت:

http://iranefardalive.com/Archive/47848

لینک یوتیوب:

https://youtu.be/1CQy74oKmmw

لینک دانلود:

https://vimeo.com/312819324

فایل صوتی:

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/duvibnssl1py

فایل صوتی کم حجم:

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/qn2y4rhbuj58

گوگل درایو:

https://drive.google.com/file/d/13yzMSwx1QU6NZ8jTt4a3WfoWAymT1ZxV/view?usp=sharing

January 23, 2019 11:28 AM


advertise at nourizadeh . com