November 21, 2018

پنجره ای رو به خانه پدری سه شنبه ۲۹ آبان

nor4-300x160.jpg

این برنامه از پنجره ای رو به خانه پدری را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می نماییم. ابتدا نگاهی به وطن پرستی و عشق به وطن ایرانیان خارج ازکشور در این زمان حساس کنونی خواهیم افکند، وقتی به آنها میگویی الان کارگران و معلمین اعتصاب کرده اند پیش خودت فکر نمیکنی این افراد وقتی حقوقشان را دریافت نکنند چطور خرج زن و بچه اشان را بدهند هیچوقت از خودتان پرسیده اید که این چیکار میخواهد بکند. و مقایسه میکنم با ایرانی هایی که دلشان آنجاست گفتم اصلا کار سیاسی نکن، به بچه های بلوچستان فکر کن که روی خاک بدون مدرسه نشسته اند ،چی میشد یکی یک مدرسه میساخت برای اینها، اصلا سیاسی نیست این کار، و نه ربطی به رژیم دارد و نه کسی جلویت را میگیرد.
و یک صد هزار دلار از ثروت صد میلیونیت را به احداث مدرسه اختصاص بده، توی خوزستان روی نفت خوابیده ،چند تا مدرسه ساخته بشه. مگر رانندگان کامیون و بچه های هفت تپه چقدر دیگر طاقت دارند، ناصر ابوالمکارم شیرازی شکرفروش تمام آنجا را بالا کشید. کارگران میگویند ما از خصوصی سازی پشیمان گشته ایم لطفا برگردیم به همان سبک دولتی سابق.

در این بخش از برنامه اشاره ای به سفر حسن روحانی رئیس جمهور به شهر خوی خواهیم نمود و مردم شهر خوی مردمی آزاده هستند هم در مشروطه خودشان را نشان داده اند و هم در انقلاب آدمهای حسابی هم از آنجا آمده است آقای روحانی وقتی به خوی رفت مردم سنگ به ماشینش زدند بیش از چند دستگاه اتوبوس آدم آورده بودند و دانش آموزان را جمع کرده بودند که چی!!!!؟؟
که این جمعیت نشان بدهد که شما پایگاه دارید ؟ مردم که میدانند این جمعیت چطور آمده اند و شما پایگاه ندارید و با سنگ از شما استقبال میکنند و بعد شما میگویید این جمعیت برای نظام ما و مقام معظم ولایت آمده اند ، چه ربطی به رهبر دارد؟

داستان امام زمان اسراییلی را شنیده بودید ؟ کلیپی در این باره میبینیم .تموم شد مادر فرانسوی و مادر بزرگ ایتالیایی و جده هم ایرانی. این آقایان میگویند امام زمان میاید و زن میگیرد و از هرکجای دنیا زن میگیرد. و بچه دار میشود و نوه دار میشوند و این زنان و بچه ها میمیرند وامام تازه جای دیگر رفته زن گرفته است. و همه را به امان خدا رها کرده است. چرا خداوند باید یک بشر را استثنا اینجوری بکند.؟ و امام زمان ۱۴۰۰ سال عمر بکند و مرتب زن بگیرد و بچه دار بشود. مسخره کردند مارا این آخوندها با این دروغها، مسخره کرده اند عقل ما را ، پیامبر مارا ، امامان مارا، همه را مسخره کرده اند. روزگاری دین و پیامبر و امامان اعتبار داشتند اینها همه را بی اعتبار کردند چون دزد هستند چون ذره ای احساس و عاطفه نسبت به مردم ندارند. چون ارزشی برای کارگرزحمتکش ومعلم نازنین قائل نیستند.

در گذشته چندین بار در مراسم های رسمی سرود شاهنشاهی ایران پخش شده است و اما آین آخرین بار در چین در مسابقات قهرمانی ایران درتکواندو این سرود پخش گردید بجای سرود جمهوری اسلامی. به دیدن این گزارش تصویری مینشینیم.

داستان تحریمها به جا های جالبی دارد میرسد آقای عباس عراقچی گله میکند از اروپاییان ،ظریف گله میکند بله اروپاییها کاری نکردند، و کارخانه های ما به حرف ما گوش نمیدهند، امریکا یک بانک فرانسوی را بخاطر همکاری با ایران و چند کشور دیگر جریمه نموده است خوب شما فکر میکنید آیا بانک دیگری راضی میشود همچنین کاری بکند و با ایران معامله بکند.
آقای هانت وزیر خارجه بریتانیا که به ایران رفته اند سه عنوان مورد گفتگو های ایشان بوده است، موضوع اول مسئله همکاری اتحادیه اروپا با ایران بود در عرصه باز نگه داشتن درهای تعامل قانونی با ایران ، معاون وزیر خارجه گلایه دارد که بلاخره این اروپاییان نتوانستند یک راه حلی برای این سوئیفت وامانده پیدا کنند، معلومه، چون میترسند با ایران همکاری کنند با جریمه های سنگین مالی آمریکا مواجه بشوند.
دو مورد دیگر هم بطور جدی با جمهوری اسلامی صحبت کردند شما میخواهید جایگاهتان را در منطقه پیدا کنید خیلی ساده است از یمن و سوریه بیرون بروید طرحهای سازمان ملل را بپذیرد. و سرانجام به نکته سوم میرسیم مسئله بازداشت شهروندان ایرانی بریتانیایی بدون هیچ دلیل و هیچ خطایی که آنها انجام داده اند و خانم زاغری بدون هیچ دلیلی باید آزاد بشود. این شیوه جمهوری اسلامی گلوله به پای خویش زدن است.
بدنبال آن شما را از چند خبر داخلی و منطقه ای باخبر خواهیم ساخت.با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید، منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.


A Window to the Fatherland – Tuesday 20 November 2018

We begin tonight’s edition of A Window to the Fatherland with Dr. Alireza Nourizadeh reading one of his poems from the book of his collected works.

Dr. Alireza Nourizadeh:

We continue the program with looking at how theexiled Iranians still love their country and think about its future, especially at this very sensitive juncture in our history.

They share all the problems of their fellow Iranians at home and many of them spend hundreds of thousands of dollars to build schools and hospitals in the country, while the regime’s officials responsible for these services neglect them and are only amassing wealth for themselves.

Rouhani has been visiting the city of Khoi in northern Iran. This is an historic city that its people played a major role in the 1905 Constitution Revolution and has produced many prominent politicians for Iran.

The local officials had bused in hundreds of school children to welcome Rouhani to the city but his entourage faced an angry crowd that were protesting against the economic problems of the country.

This shows the regime has no support in any part of the country.

We will watch a video clip of how the Chinese officials have played the Imperial anthem of Iran at the end of a tekando completion in which the Iranian women’s team has won.

The British Foreign Secretary Jeremy Hunt has been in Iran and has held talks with Javad Zarif about the EU’s support of the nuclear deal, SWIFT, the Yemen civil war and has warned the regime to stop using foreign national hostage as diplomatic ransoms.

At the end of the program we will update you on the latest news of the Middle East.

لینک وبسایت:

http://iranefardalive.com/Archive/45392

لینک یوتیوب:

https://youtu.be/n8gH_N_Yy70

لینک دانلود:

https://vimeo.com/301906252

فایل صوتی:

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/fh3msqgs0nmj

فایل صوتی کم حجم:

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/v68jvlyh6hpp

گوگل درایو:

https://drive.google.com/file/d/1CGIQLm6vFe4TMz0_GDi91jB219E2ANSr/view?usp=sharing

November 10, 2018

پنجره ای رو به خانه پدری جمعه ۱۱ آبان

nor4-300x160.jpg
این شماره از برنامه را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می کنیم . ابتدا به دیدن کلیپی از یکی از هزاران فرزانه ایران آقای فریدون جنیدی و سخنان او خواهیم نشست. در ادامه به گفتگو با میهمان عزیز برنامه جناب کاک عبدالله مهتدی خواهیم پرداخت و در ارتباط با حمله اخیر مزدوران رژیم در دانمارک و مسائل کردستان و دیگر رویداد های مهم منطقه با ایشان به تبادل نظر خواهیم پرداخت و نظر ایشان را جویا خواهیم شد.
دکتر نوری زاده : ما نگران میشویم وقتی دوهفته نمی بینیمت، با اینکه رژیم جهل و جور و فساد خوی پلنگی را از سر گرفته است و اتفاق چند روز پیش در دانمارک، و حمله ای که در کردستان انجام شد یک خورده از آن حمله بگو چه خبرهای دقیقی دستتان آمده؟

کاک عبدالله مهتدی: در حدی که من میدانم و میشود گفت این موشکها از داخل ایران شلیک شد از مناطق نزدیک ارومیه و در همان موقع به آنها خبر داده اند، که حزب دموکرات کردستان به رهبری آقای صفا مولودی اینها نشست کمیته مرکزی دارند به اسم پلنوم ، و بنابراین در اثر این حمله تعداد زیادی را به شهادت رساندند.

دکتر نوری زاده : این جناح با جناح کاک مصطفی هجری متفاوت هست؟


کاک عبدالله مهتدی: بله مختلف هست اون کردستان ایران هست و این کردستان عراق و به آنجا هم موشک زدند و جان دو پیشمرگه را ستاندند ولی اصل حمله به مقر حزب دموکرات کردستان عراق بود و ۱۵ کشته و ده ها نفر زخمی شدند و ضربه بسیار سنگینی بود ولی به شما اطمینان میدهم نه حزب دموکرات کردستان با این حملات از بین میرود و نه حتی طرفدارانشان کم میشوند و کل احزاب و مردم کردستان بیدی نیستند که با این باد ها بلرزند. این حرکت و جنبش بار اول نیست که ضربه میخورد بار اول نیست که بمباران و توپ باران میشود و بار اول نیست که اعدامها میشود و رهبرانش ترور میشوند، هم ما بعنوان حزب کومله کردستان ایران و هم حزب دمکرات این سختی ها را و این ضربات را از سر گذرانده ایم و روسیاهی به ذغال میماند، بالاخره مسائل کردها یکروزی از طریق مسالمت با گفتگو و از راه دیالوگ در سطح کشور حل خواهد شد ، تا به امروز جمهوری اسلامی روی خوش نشان نداده است و خواسته باخشونت و امنیتی کردن فضا و با اعدام رامین خواستند درسی به احزاب کرد بدهند ولی بنظر من مردم کردستان پاسخ شایسته ای به حکومت دادند و با اعتصاب سراسری در کردستان به آنها پاسخ دادند


دکتر نوری زاده : واقعا ما اینجا با دکتر سازگارا نشسته بودیم و تحلیل میکردیم و خیلی تحت تاثیر قرار گرفته بودیم و شوکه شدیم که اهالی کردستان بدون خشونت و بدون اینکه بخواهند انتقام بگیرند انتقامشان را با آن اعتصاب ملی گرفتند.

کاک عبدالله مهتدی: بزرگترین تک حرکت مدنی از دی ماه سال پیش است حرکت در ایران بسیار وسیع است و کاملا صد در صد اعتصاب شد چقدر ارعاب و چقدر احضار به اداره اطلاعات نمودند چقدر گفتند بعدا مجازاتتان میکنیم و ضربدر زدند به درب مغازه ها که بعدا جوانهای شهر تمام مغازه ها را ضربدر زدند که کسی نتواند به آنن عده آسیب برساند مانند فاشیستها ضربدر هایی که به مغازه های یهودیان زدند به خیال خودشان وکاملا شکست خوردند و من از این لحاظ است که میگویم این موج تروریزم برون مرزی جمهوری اسلامی را باید جدی گرفت و با این حرکات به جایی نخواهد رسید و فکر میکنه اگر رهبران وشخصیت های مخالف را در خارج هدف قرار دهد جنبش میخوابد ، اینطور نیست مگر چقدر این مردم کشته دادند و شخصیتهای با نفوذ را ترور کردند.


دکتر نوری زاده :یک چیز برای من خیلی مهم بود اطلاع رسانی شما چطور صورت گرفت غیر از تلوزیونها چون این وسیعتر از این حرفها بود بنظر من خبرگزاری های دهان به دهان بود که آنقدر مؤثر بود.

کاک عبدالله مهتدی: یعنی نتایج زیادی داشت یکی آز آنها اینست که کار میدانی ، درست است شبکه های اجتماعی و رسانه های پر بیننده خیلی نقش دارند ولی هیچ چیز جای کار میدانی خانه به خانه ومحله به محله را نمیگیرد، و همین است که پایه میلیونی احزاب کرد را نشان میدهد . که من بدون اینکه قصد مبالغه داشته باشم جایی دیگر در ایران ما شاهد چنین این نفوذ سازمان یافته احزاب در میان مردم نیستیم که در کردستان شاهدش هستیم.

دکتر نوری زاده : شما بعنوان احزاب سکولار جبهه های اسلامی کرد را که هستند و زیر بنای اسلامی دارند با شما هماهنگ بودند.

کاک عبدالله مهتدی: بله هماهنگ بودند ما نیروهایی داریم که حضور دارند بطور غیر رسمی و کمتر تحت فشار هستند و آن نیروها با احزاب سیاسی خودشان را هماهنگ کرده اند و در بین اصناف و کارمندان دارای نفوذ معینی هستند و همسو شدند که همه شان با نیروهای سکولار هماهنگ شدند، و بقدری هم اعدام رامین و زانیار و لقمان و این حمله به حزب دمکرات کردستان آنقدر مردم را تحت تاثیر قرار داد که همه فکر میکردند که باید پاسخی به جمهوری اسلامی بدهند و نشان بدهند که چقدر هماهنگ هستند.
دکتر نوری زاده : این نشان داد که چقدر کردها در مبارزات مدنی پیشرفت کرده اند و نقش زنان چقدر مهم بود .............
با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و خویشاوندان خود به اشتراک بگذارید. منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

A Window to the Fatherland – Friday 2 November 2018

We begin tonight’s edition of A Window to the Fatherland with Dr. Alireza Nourizadeh reading one of his poems from the book of his collected works.

Dr. Alireza Nourizadeh:

We continue tonight’s program with first watching a video clip of one the one thousand Iranian culture makers Mr Fereydoun Jonaydi and listen to his talk.

W continue the program with speaking to our special guest Kak Abdullah Mohtadi who will share with us his views on the Denmark terrorist plot by the regime and the current issues of Kurdistan of Iran.

Abdullah Mohtadi:

The missile attack on the Kurdish targets by the regime was carried out from inside Iran and their sources from the Oromiyeh had already informed them about the gathering of our central committee members for a meeting. Many of them weremartyred in that attack.

Dr. Alireza Nourizadeh:

Were these members from a different faction of the Kurdish Democratic Party of Iran?

Abdullah Mohtadi:

Yes they are. They are based inside the Iraqi territory and 15 members of them were killed in the attack.

But we assure our people that the neither the Kurdish Democratic Party nor their supporters will be destroyed with this kind of attacks and it is not the first time that we have been bombarded by the Iranian regime or assassinated by its mercenaries.

Eventually, the Kurdish problem in Iran must be solved through a national dialogue but so far the Islamic republic regime has not accepted this option and continues using repression, executions and bombing of our people but has seen the reaction to its crimes when our people have gone on general strike in the Kurdish regions.

The wider protest against the regime started last December in more than 100 Iranian cities and it also spread to the Kurdish towns.

Like the Nazi Germany, the regime had marked the doors of those businesses that had closed down their shops in protest against its repressive policies toward the Kurds with a large cross but our youth cleared them.

The executions of Ramin, Zaniyar and Loghman and at the same time the missile attack on the Kurdish leaders’ gathering did upset our people naturally and everyone thought we must now react irrationally and resort to armed attacks but our response to the regime has been to show the solidarity of our people.

We make use if social media to promote our goals and inform the world about our struggle and organize protest actions.

http://iranefardalive.com/Archive/44647

لینک یوتیوب:

https://youtu.be/Boul_ikM3gQ

لینک دانلود:

https://vimeo.com/298606848

فایل صوتی:

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/gdhg9jbijhhi

فایل صوتی کم حجم:

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/mmusmcdqfgsa

گوگل درایو:

https://drive.google.com/file/d/1LgIWL_2-R5CIEZEwdrZb3-917HkWhM6l/view?usp=sharing

April 26, 2018

پنجره ای رو به خانه پدری سه شنبه 4 اردیبهشت

nor4-300x160.jpg

در ابتدای این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری از کشف جسد مومیایی شده رضا خان در شهرری شما را باخبر خواهیم ساخت. برخی از مردم شاهد این عملیات گفته‌اند که تیغ‌های بیل‌مکانیکی در محل مقبره تخریب شده رضا شاه به طور اتفاقی به جنازه‌ای برخورد کرد که گویا مومیایی‌ شده بود.

حتی در اخبار منتشر شده به نقل از یکی از اعضای روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم اعلام شده است که از روز گذشته یعنی یکشنبه دوم اردیبهشت حفاری‌ها متوقف شده است.

مصطفی آجرلو، مدیر کل روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی در این زمینه می‌گوید: این منطقه در اطراف حرم حضرت عبدالعظیم قبلا قبرستان بوده است، بنابراین کشف جسد در این منطقه و در طرح توسعه‌ی آستانه یک چیز طبیعی است.

او در ادامه با بیان این‌که در طرحِ در دست انجام، هیچ حفاری انجام نشده است، تاکید می‌کند: فقط با توجه به اجرائی شدن طرح توسعه، بخش‌هایی از زمین کنده شده‌است بنابراین در این شرایط و در چنین پروژه‌هایی معمولا پیش می‌آید که با بقایای اجساد مواجه شویم.
وی بیان می‌کند: جسد کشف شده نیز باقی مانده از یک جسد طبیعی است، هیچ جسد مومیایی در این منطقه به دست نیامده است، حتی چهره آن قابل تشخیص نبوده و شایعه پخش شده در خصوص بقایای این جسد صرفا ساخته شده فضای مجازی است. این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شوند که خلیل‌آبادی، رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران در مورد این اتفاق نه تنها از کشف مومیایی در حرم حضرت عبدالعظیم خبر داده، همچنین گفت: «این جنازه مومیایی شده در پی حفاری در قسمت غربی صحن شاه‌عبدالعظیم حسنی پیدا شده است.» و احتمال داده است که این جسد متعلق به رضا شاه باشد.
در ادامه به بررسی اظهارات رئیس قوه قضاییه در ارتباط با پشتیبانی از نیروی انتظامی در ضرب و شتم دختر ایرانی خواهیم پرداخت و به تفصیل با شما سخن میگوییم.
رئیس قوه قضائیه در واکنش به خبر تعلیق مامور ارشادی که دختری را مورد ضرب و شتم قرار داده بود گفت نیروی انتظامی موظف است اقتدار خود را در هر حال حفظ کند. او از برخی "عقب‌نشینی‌ها" ابراز تعجب کرده است.آملی لاریجانی از نیروی انتظامی به عنوان "بازوی امنیتی کشور" نام برد و گفت: «نباید اجازه داد که هر کسی در مقابل اقدامات قانونی نیروی انتظامی مقاومت کند یا مأموری را مورد اهانت قرار دهد. نیروی انتظامی به هیچ عنوان نباید یک قدم هم عقب‌نشینی کند.
بدنبال آن به گفتگو با آقای محمد رضا شاهید خواهیم نشست و شما را در جریان اتفاقات و رویدادهای دیدار مکرون از آمریکا قرار خواهیم داد. بر طبق گزارش ایشان امروز آقای امانوئل مکرون دو دیدار جداگانه با رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا داشته است و در میهمانی ناهار شرکت نموده است. همزمان مراسم موازی بین خانمهای روسای جمهور فرانسه و آمریکا برقرار بوده است . در بخش دوم برنامه به تحلیل و بررسی بودجه اختصاصی دولت در سال 97 برای موسسات مذهبی و دینی وموسسات منصوب به امام رضا و بودجه تعلق گرفته به آقایان مصباح و دیگر آیت الله ها برای ترویج فریب و دروغ و خرافات خواهیم نشست و با شما صحبت خواهیم نمود. لایحه بودجه سال آتی برای برنامه حمایت از حوزه‌های علمیه و مدارس علوم دینی ۴۲۰ میلیارد تومان، حمایت از آموزش طلاب علوم دینی(برادران) ۳۵۳، حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی طلاب علوم دینی(برادران) ۶۶، و حمایت از فعالیت‌های پژوهشی طلاب در زمینه علوم دینی ۲۱ میلیارد تومان پیش‌بینی کرده است.

مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بودجه ۰ ۶۰میلیارد تومانی دارد؛ قرار است ۱۸۷ میلیارد تومان صرف «پرداخت مستمری به معمرین، ازکارافتادگان و خانواده مرحومین طلاب و روحانیون» شود؛ ۳۳۵ میلیارد تومان برای «پرداخت کمک هزینه معیشتی طلاب» تعریف شده؛ «ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و ورزشی به طلاب و روحانیون» نیز خود بیش از ۲۸ میلیارد تومان هزینه می‌برد. به بیان دیگر، از چشم حکومت در جمهوری اسلامی، «طبقه روحانیان» تعریفی جدا دارد و نیازمند امدادرسانی ویژه است.

درپی آن از شما دعوت می نماییم که به دیدن ویدیو کلیپ سخنان حشمت الله طبرزدی بنشینید . در انتها به منطقه خواهیم رفت و شما را در جریان آخرین خبرهای منطقه قرارخواهیم داد. با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم

A Window to the Fatherland – Tuesday 24 April 2018
We begin tonight’s edition of A Window to the Fatherland with Dr. Alireza Nourizadeh reading one of his poems from the book of his collected works.

Dr. Alireza Nourizadeh:

Today’s Iranian news has been dominated by the discovery the mummified body of the late Reza Shah in the city of Rey.

Eyewitnesses have said that construction workers have come across the mummified body while digging an area next to the now demolished site of Reza Shah’s mausoleum and as a result the construction work has stopped.

Hassan Khalil-Abadi, the head of cultural heritage committee at Tehran's city council has confirmed that the mummified body is that of Reza Shah. However, Mustafa Ajorlou, deputy public relations officer at Shah Abdulazim's Shrine properties has denied this in an interview with Fars news agency.

"All the rumours on the social media that claim this mummified body belongs to Reza Shah are false and void of any truth", Ajorlou has said.

The body has been found in Baghe Tooti (Mulberry Gardens) area next to the shrine.

Empress Farah Pahlavi has previously confirmed that the body had never been removed from the mausoleum when the "hanging judge" ayatollah Khalkhali had ordered its demolition.

We will continue the program with reporting on the disgraceful reaction of Iran’s chief judge ayatollah Amoli to the savage beating of the young Iranian girl for removing her scarf in public.

While some people have suggested that the establishment has been embarrassed by this horrific incident, the very man who is supposed to be responsible for the implementation of laws and the justice system in the country has unashamedly said that “all those who confront the security forces and resist the orders of the morality police must be dealt with punishment and the law enforcement forces must not retreat an inch”.

Later we will speak to our foreign correspondent Mohammad Reza Shaheed who is reporting from the US on the French President’s trip to the country where he is holding very important talks with President Trump about major international issues, including the Iran nuclear deal.

In the second part of the program we will discuss the details of Iran’s budget for the current fiscal year and find out how millions of dollars of the public money is being plundered and channeled into the most reactionary religious organizations in the country with the aim of sustaining the regime’s despotic hold to power.

At the end of the program we will update our audience with the latest news of the Middle East region.

Stay with us for this edition of A Window to the Fatherland and share it with your family and friends.

https://youtu.be/Br13VpOK4Ig

فایل صوتی:

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/v41mgsrra2mw

فایل صوتی کم حجم:

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/mtprdnt2z8is

گوگل درایو:

https://drive.google.com/file/d/1efVTx4UkWEBKN269AN8JVarVsyVy6BuJ/view?usp=sharing

October 12, 2016

پنجره ای رو به خانه پدری چهارشنبه21 مهر

nor4-300x160.jpg

با درود فراوان حضور شما یاران و همراهان همیشگی تلویزیون ایران فردا. امروز چهار شنبه 21 مهرماه سال 1395 برنامه را با شعری از دفتر اشعار دکتر علی رضا نوریزاده آغاز میکنیم . در ابتدای این شماره از برنامه به مناسبت فرارسیدن روز عاشورا نگاهی خواهیم داشت به تکیه های عزاداری و منبر ملایان حکومتی که با سواستفاده از احساسات مذهبی مردم به ترویج دروغ و خرافه می پردازند و شما را به دیدن چند ویدیو از این مبلغان فریبکار دعوت خواهیم نمود . در قسمت بعدی اشاره ای خواهیم داشت به تظاهرات مردم در کردستان . در بخش دوم برنامه به تفصیل در ارتباط با مسابقه فوتبال بین ایران و کره جنوبی و حواشی آن با شما سخن خواهیم گفت و در ادامه به نامه دکتر محمد ریاحی ریاست دانشگاه اصفهان در زمان پهلوی و مقایسه آن با مدیران و روسای فعلی نظام اشاره ای خواهیم داشت. امروز همچنین از خبر هولناک شلاق خوردن سه دختر نوجوان دانش آموز کرمانی بعلت نداشتن پول شهریه شما را آگاه خواهیم کرد. در بخش پایانی همچون روال هر روز سری خواهیم زد به منطقه و تازه ترین رویدادهای سیاسی خاورمیانه را به سمع و نظر گرامیتان می رسانیم . با ما همراه باشید و پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود نیز به اشتراک بگذارید. منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون موضوعات مطرح شده در این برنامه هستیم.

website:
http://iranefardalive.com/Archive/24669

youtube:
https://youtu.be/FGe_KDqht7A

telegram:
http://telegram.me/iranefardatv

archive:
http://iranefardalive.com/archive/panjareh-ro-be-khane-pedari/

Download+music
https://vimeopro.com/iranefarda/dont-miss-it/video/186522224

soundcloud1:
https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/ief-prg-khaneye-pedari-121016

soundcloud2:
https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/ief-prg-khaneye-pedari-121016-kamhajm

Google Drive:
https://drive.google.com/open?id=0Bw19dzjWVsf9SUJyN2EwNmw0UjA

embed:

September 30, 2015

اختلافات جامعه جهانی برای حل بحران سوریه؛ برکناری اسد یا مهار داعش

539743FB-DE9F-46A3-B061-AE2DDA06662E_cx0_cy10_cw0_w308_h173.jpg

حسن هاشمیان، رجب صفروف، مسعود کاظم زاده، علیرضا نوری زاده.


https://plus.google.com/106456802147660167783/about

September 29, 2015

برنامه افق صدای آمریکا

539743FB-DE9F-46A3-B061-AE2DDA06662E_cx0_cy10_cw0_w308_h173.jpg


افق ٢١ سپتامبر: نقش روسيه در بحران سوريه


Download file

August 20, 2015

پنجره ای رو به خانه پدری جمعه 23 مرداد

nor4-300x160.jpg

با دردود فراوا حضور شما یاران و همراهان همیشگی تلویزیون ایران فردا. امروز جمعه 23 مرداد ماه 1394 برابر با 14 ماه اوت سال 2015 میلادی، پنجره ای رو به حانه پدری را با شعری از دفتر اشعار دکتر علی رضا نوریزاده می گشاییم. در ابتدای این شماره از برنامه ویدیوی کوتاهی تقدیم حضورتان خواهیم کرد که در آن عده ای از غواصان حکومت ولی فقیه برای برپایی نماز جماعت با لباش غواصی به ته آب رفته و دسته جمعه نماز می خوانند! در ادامه این شماره از برنامه همراه با میهمان گرامی امروز جناب آقای محسن خاتمی نگاهی داریم به 28 مرداد و در این زمینه به صورت مفصل به بحث و گفتگو خواهیم نشست. با ما همراه باشید و پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود نیز به اشتراک بگذارید. همچون همیشه منتظر شنیدن نظرات و دیدگاههای شما عزیزان پیرامون موضوعات مطرح شده دراین برنامه هستیم.
website:
http://iranefardalive.com/Archive/16240
archive:
http://iranefardalive.com/archive/panjareh-ro-be-khane-pedari/
youtube:
https://youtu.be/Oy2mqltQdOs
vimeo:
https://vimeo.com/136278139
download:
http://vimeopro.com/iranefarda/dont-miss-it/video/136278139
soundcloud1:
https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/ief-prg-khaneye-pedari-140815
soundcloud2:
https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/ief-prg-khaneye-pedari-140815
googledrive:
https://drive.google.com/file/d/0Bw19dzjWVsf9NXBpVHl5cG9GS3M/view?usp=sharing
embed:

July 16, 2014

رادیو فرانسه

rfi_logo.png

شکست برای پیشنهاد آتش بس مصر / ازسرگیری حملات اسرائیل

france.jpg


خبرگزاری فرانسه به نقل از سخنگوی حماس اعلام کرد که طرح مصر "قابل قبول نیست."

تیپ عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس، هم در واکنش به این پیشنهاد در بیانیه‌ای اعلام کرد که منطقی نیست از مردمی که در معرض تهاجم قرار دارند درخواست کنیم تا آتش بس را پذیرند... گفتگو با علیرضا نوری زاده

Download file

July 15, 2014

پنجره ای رو به خانه پدری

nor4-300x160.jpg

پنجره ای رو به خانه پدری سه شنبه 24 تیر

سلام به دوستان نازنین ایران فردا ، بار دیگر پنجره ای رو به خانه پدری را از ینگه دنیا به سوی شما عزیزان گشوده ایم و بر خلاف شماره های معمول امروز از استودیوی تلویزیون ایران فردا در لس آنجلس با شما خواهیم بود . در ابتدای برنامه به آخرین اخبار و حواشی مذاکرات 1+5 با جمهوری اسلامی در وین می پردازیم و درادامه بحران اخیر ما بین فلسطین و اسرائیل را مورد بررسی قرار می دهیم . در بخش دوم برنامه نگاهی داریم به مهمترین وقایع و تحولات سیاسی در ایران و منطقه . با ما همراه شوید و با نوشتن نظراتتان در مباحث مطرح شده مشارکت نمایید .
youtube
http://youtu.be/1zTZV1UO4v0
vimeo
http://vimeo.com/100776869
download
vimeopro.com/iranefarda/dont-miss-it/video/100776869
Website
iranefardalive.com/Archive/8729
Archive
iranefardalive.com/archive/panjareh-ro-be-khane-pedari/
Soundcloud
https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/24a-7
Soundcloud(نسخه کم حجم)
https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/24a-6
Balatarin
https://www.balatarin.com/permlink/2014/7/15/3624492
Embed

July 07, 2014

بحران عراق

avatars-000055193775-uprmcu-t120x120.jpg

بحران عراق، غرب و راز بقای جمهوری اسلامی در سیاست آشوب
گفتگوی رادیو مهر ایران با علیرضا نوری زاده در مورد بحران عراق

artworks-000084270836-5ykeo9-t200x200.jpg


https://soundcloud.com/radio-mehriran/iraq

https://soundcloud.com/radio-mehriran/iraq

July 02, 2014

رادیو فرانسه

rfi_logo.png

قتل نوجوانان فلسطینی و اسرائیلی: خرابکاری سیاسی؟

دو روز بعد از کشف اجساد سه نوجوان اسرائیلی در کرانۀ باختری، امروز یک فلسطینی شانزده ساله ربوده و کشته شد. احتمال دارد که جنایت اخیر، برای تلافی قتل سه اسرائیلی رخ داده باشد. بسیاری از ناظران هشدار می‌دهند که روند انتقام‌جویی‌های متقابل، می‌تواند به درگیری‌ها و خشونت‌های گسترده بینجامد. در این میان اسرائیل، سازمان حماس را مسئول سه قتل نخست می‌داند...

علی‌رضا نوری‌زاده، روزنامه‌نگار و کارشناس جهان عرب می‌گوید که حتی برخی نشریات اسرائیلی از احتمال "خرابکاری در پروسۀ صلح " سخن گفته‌اند.
به باور او، رهبری حماس و خالد مشعل در قتل‌های اخیر نقشی ندارند. اما علی‌رضا نوری‌زاده سؤال می‌کند که آیا می‌توان همۀ بخش‌ها و گروه‌های وابسته به حماس، مثل "عزالدین قسام" و یا گروه‌هایی را که با جهاد اسلامی کار می‌کنند، به همین آسانی مبری دانست؟

از طرف دیگر، به گفتۀ علی‌رضا نوری‌زاده، اینک برای دولت اسرائیل هم بهانه‌ای پیدا شده تا مفید بودن دولت ائتلافی "حماس- فتح" را مورد تردید قرار دهد.
او می‌افزاید همۀ کسانی که خواستار صلح و هوادار "کیان فلسطین" نیستند، از وضعیت کنونی و جنایات اخیر بهره می‌برند...

June 28, 2014

رادیو فرانسه

rfi_logo.png

جان کری: آمریکا در مورد اقدام نظامی در عراق تصمیم نگرفته

جان کری، وزیر خارجه آمریکا، روز پنجشنبه در پاریس از عربستان سعودی، اردن و امارات متحده عربی خواست تا رهبران سیاسی و قومی عراق را به تشکیل یک حکومت ملی تشویق کنند و از نفوذ خود برای قطع کمکهای مالی خصوصی از این کشور ها به داعش، استفاده کنند... گفتگوی واسع محسن از رادیو فرانسه با علیرضا نوری زاده مدیر مرکز پژوهشهای ایران و عرب در لندن .

June 24, 2014

رادیو فردا

nimeh shab.jpg

جان کری بر حمایت پایدار و قوی آمریکا از عراق تاکید کرد

وزیر خارجه ایالات متحده روز دوشنبه اطمینان خاطر داد که کشورش از دولت عراق به صورت «پایدار و قوی» حمایت خواهد کرد. در همین روز بغداد به واشینگتن نیز ضمانت قانونی داد که از نیروهای ویژه آمریکایی در عراق محافظت کند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، جان کری دوم تیر ماه در بغداد ضمن تاکید بر حمایت «قوی و پایدار» آمریکا از عراق٬ تاکید کرد که یکپارچگی تنها زمانی به این کشور باز می‌گردد که رهبران عراق گام‌های لازم را برای متحد کردن مردم این کشور بردارند... گفتگوی کیان معنوی با علیرضا نوری زاده مدیر مرکز پژوهشهای ایران و عرب در لندن

June 19, 2014

Round table on Iraq CBC Radio Canada

Can ISIS bring the U.S. and Iran together?

Washington and Tehran don't agree on much, but they both see the Islamic State of Iraq and Syria as a real threat. As both countries consider how to respond to the militants in Iraq, one option is to cooperate.

"I don't think any of us want to continue to see this instability, nor this group gain any more territory, or power, or influence in the region."
Patricia DeGennario, Senior Fellow at the World Policy Institute

It's unusual for the interests of Iran and the United States to align. But some think the ISIS menace could actually present an opportunity to reimagine relations between the two countries after 40 years of hostility.

To discuss the future of Iran-U.S. relations, we were joined by three guests:

Ali Nourizadeh fled Iran after the revolution in 1979. He's now the Director of the Centre for Iranian and Arab Studies in London, England.

Patricia DeGennario is a Senior Fellow at the World Policy Institute who specializes in US Foreign Policy and International Security. She was in Washington

John Mundy was Canada's last ambassador to Iran until he was expelled in 2007. He's now a Senior Associate with the Centre for International Policy Studies at the University of Ottawa.

Do you think the situation in Iraq will improve Iran-U.S. relations?

June 17, 2014

رادیو فرانسه

rfi_logo.png

احتمال مذاکره ایران و آمریکا در مورد عراق قوت گرفت

نوشتۀ رحمت قاسم بیگلو


با اوجگیری بحران نظامی در مرکزعراق، واکنش های رهبران عرب درحال افزایش است. دولت عربستان سعودی، امروز در پایان نشست هفتگی کابنیه در ریاض، با انتشار بیانیه ای در رابطه با رویدادهای عراق، نخست وزیرعراق را متهم کرد که با اعمال سیاست ها براساس فرقه گرایی مذهبی عراق را دچار بی ثباتی کرده است. دولت عربستان در این بیانیه ازجواد نوری المالکی خواسته است هرچه زودتراقدام به تشکیل یک دولت تفاهم ملی نماید.

گفت‌و‌گو با علیرضا نوری‌زاده، روزنامه نگار...

لینک رادیو فرانسه :
http://www.persian.rfi.fr/احتمال-مذاکره-ایران-و-آ»ریکا-درمورد-عراق-قوت-گرفت-20140616/خاور-میانه

یوتیوب :

https://www.youtube.com/watch?v=CzuH-k2Q8sE

June 12, 2014

رادیو فردا

nimeh shab.jpg

با سقوط موصل به دست سه هزار شبه نظامی داعش و فرار 14 هزار نظامی عراقی ، آینده عراق چه خواهد شد ؟ آیا آمریکا بار دیگر به عراق باز میگردد؟ گفتگوی رادیو فردا با علیرضا نوری زاده مدیر مرکز پژوهشهای ایرا و عرب در لندن .

May 29, 2014

رادیو فرانسه

rfi_logo.png

حضور هزاران سوری برای دادن رای در برابر سفارت کشورشان در لبنان

نوشتۀ شهلا رستمی

هزاران شهروند سوری، امروز به پیشواز انتخابات ریاست جمهوری روز سوم ژوئن کشورشان رفتند و برای دادن رای در برابر سفارت کشورشان در لبنان حضور یافتند.

گفتگو با علیرضا نوری زاده: مدیر مرکز پژوهشهای ایران و عرب

May 19, 2014

rfi_logo.png

قیام نظامیان مخالف حکومت علیه پارلمان درطرابلس
نوشتۀ رحمت قاسم بیگلو

گروهی از نیروهای مسلح ارتش منظم لیبی روزیک شنبه، با یورش به ساختمان پارلمان درطرابلس، وظایف مجلس را به حالت تعلیق درآوردند.
برخی گزارش‌ها حاکی است که شورشیان نتوانسته‌اند و یا نخواسته اند ساختمان پارلمان رابطورکامل تحت کنترل خود درآورند ولی برخی از نمایندگان را دستگیر و دفاتر آنها را مورد هجوم قرارداده اند.

گفت وگو با دکترعلیرضا نوری زاده مدیر مرکز پژوهشهای ایران و عرب ...

April 03, 2014

رادیو فرانسه

rfi_logo.png

جان کری: باید مذاکرات صلح را نجات داد

جان کری، وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا، روز پنج شنبه (سوم آوریل)، و یک روز پس از دیدار با گروههای مذاکره کننده اسرائیل و فلسطینی، با بیان اینکه مذاکرات صلح به لحظه ای حساس رسیده است، رهبران فلسطین و اسرائیل را به سازش در جهت نجات مذاکرات صلح فراخواند.

گفت‌وگوی لادن فیروزبخت با علیرضا نوری زاده-مدیر مرکز مطالعات ایران و اعراب در لندن

December 15, 2013

غرض نقشی است کز ما باز ماند

گفت و گوی روز

محمد صفریان همکار عزیزم در سایت خلیج فارس و تلویزیون ایران فردا ، چند سال پیش مصاحبه ای با من کرد که در "روز آنلاین " منتشر شد بخش نخست این گفتگو را که در باره زندگی حرفه ای من از آغاز تا امروز است و اشاراتی به رمان - روایت ما بچه های خوب امیریه اینجا میآورم .

http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/article/1-10.html
RTEmagicC_nourizadeh3.jpg.jpg

نام علی رضا نوری زاده، خواهی نخواهی هیاهوی سیاست و تقسیرهای سیاسی را به ذهن مخاطبین و مردم تداعی می کند، اما اگر اندکی بیشتر او و سابقه ی کاری اش را بشناسی، خوب می دانی که فعالیت های اولیه ی او بیشتر در زمینه ی ادبیات و فرهنگ بوده است. ایده ی نخستین این گفت و گو، چند سال قبل و زمانی شکل گرفت که برای اولین بار پای کتابخانه ی شخصی اش ایستادم و به کتابهایش نگاهی انداختم. کتابخانه ای بزرگ که در آن قسمت اعظم کتابها شعر بود و داستان و ادبیات کلاسیک ایران و عرب... از رودکی و فردوسی بگیر تا متنبی و ابی نواس، از نیما و شاملو تا نزار قبانی و محمود درویش... هم آنجا بود که ایده ی یک گفت و گوی مفصل درباره ی ادبیات و فعالیت های ادبی اش و اینکه چطور آن راه دیروز گشوده شده، امروز به سیاست انجامیده، به ذهنم آمد...

October 25, 2013

راديو فرانسه

rfi_logo.png

آخرین سفیر آمریکا در ایران، ویلیام سالیوان، درگذشت

ماموریت ویلیام سالیوان از سال 1355 و در دوران پادشاهی محمدرضا پهلوی آغاز شد. پیش از اشغال سفارت آمریکا توسط دانشجویان موسوم به "خط امام"، وی به آمریکا فراخوانده شد و سپس از خدمت بازنشسته شد. سفیر ایالات متحده آمریکا که در دوران پادشاهی محمدرضا شاه پهلوی در خصوص مسائل جاری به وی مشاوره می داد، بهنگام تحولات سیاسی در ایران و در آستانه انقلاب اسلامی دولت وقت ایران را از انجام هرگونه اقدام خشونت بار نسبت به مخالفان نظام پادشاهی برحذر می داشت تا حمایت آمریکا از ایران ادامه یابد.

گفت‌وگوي لادن فيروزبخت با علیرضا نوری زاده-روزنامه نگار در لندن

پنجره اي رو به خانه پدري

nor4-300x160.jpg

پنجره ای رو به خانه پدری پنجشنبه ۲ آبان
برنامه امروز پنجره ای رو به خانه پدری با شعر مادراز دکتر علیرضا نوریزاده آغاز ميشود و سپس همراه وی سفری خواهیم داشت به دنیای سیاست و در بخش پایانی برنامه نیز با خانم دکتر ثابتی روانشناس سرشناس ایرانی در ایالت کلیفرنیا خواهیم بود و از ایشان در ارتباط با مسئله اعدام در ملا عام و آثار مخرب آن بر روحیه عمومی جامعه سوالاتی خواهیم پرسید.

http://iranefardalive.com/Archive/2802

شما میتوانید این برنامه را از طریق لینک زیر دانلود کنید

http://vimeopro.com/iranefarda/dont-miss-it/video/77729786

برای دیدن برنامه از طریق کانال یوتیوب ایران فردا لینک زیر را ببینید

http://youtu.be/hq9vi6q3WPc

برای دیدن برنامه با کیفیت بالا از لینک زیر استفاده نمایید

http://new.livestream.com/Iranefardatv/live/videos/33051327

برای شنیدن برنامه از پلیر زیر استفاده نمایید

https://soundcloud.com/alirezanourizadeh/2-1


August 10, 2013

راديو زمانه

بررسی کابینه‌ی پیشنهادی حسن روحانی

ایرج ادیب‌زاده

حسن روحانی، رییس جمهور جدید ایران، در مراسم تحلیف خود، فهرست وزرای پیشنهادی کابینه‌اش را به مجلس ارائه داد.
برای بررسی بیشتر کابینه‌ی پیشنهادی حسن روحانی با علیرضا نوری‌زاده، روزنامه‌نگار و کارشناس سیاسی در لندن گفت‌وگویی داشتیم. این پرسش‌ها را با او مطرح کردیم که آیا تغییر نام‌ها با تغییر سیاست در حکومت اسلامی همراه خواهد شد؟ آیا این کابینه می‌تواند به خواسته‌های امروز جامعه‌ی ایران و کسانی که به روحانی رای دادند پاسخ دهد؟ کابینه‌ای که شامل چهره‌هایی اصول‌گرا، اصلاح طلب و اعتدال‌گرا می‌شود. از این کابینه پیشنهادی به نوعی می‌توان به عنوان کابینه‌ی آشتی ملی نام برد. تجربه در کارهای اجرایی و تحصیلات عالیه دانشگاهی به عنوان نقطه‌های قوت وزرای پیشنهادی توصیف شده است.

June 01, 2013

پنجره اي رو به خانه پپدري

shahyad-12.jpg

جمعه ۳۱ مي ۲۰۱۳

لينك صدا

http://snd.sc/118O63V

May 31, 2013

پنجره ای رو به خانه پدری

shahyad-12.jpg

پنجشنبه 30 می 2013لينك صوتي

http://snd.sc/13t5sLZ

May 23, 2013

راديو فرانسه

rfi_logo.png

اتحادیه اروپا و کانادا، خشونت‌های عراق را محکوم کردند

کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، خشونت‌های روزهای اخیر در عراق را که منجر به کشته شدن ده ها نفر شده، شدیداً محکوم کرد. همزمان کانادا نیز نسبت به خطر جنگ فرقه‌ای در عراق هشدار داد...

گفتگو با علیرضا نوری‌زاده، روزنامه نگار و تحلیلگر جهان عرب مقیم بریتانیا


گوش کنید (07:21)


May 03, 2013

رادیو فرانسه

rfi_logo.png

آخرین تحولات سوریه ذر گفتگو با علیرضا نوری زاده

April 26, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

پنجشنبه ۲۵ آوريل ۲۰۱۳

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

سه شنبه ۲۳ آوريل ۲۰۱۳

April 25, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

چهارشنبه ۲۴ آوريل ۲۰۱۳


April 24, 2013

راديو فرانسه

rfi_logo.png

ارتش سوریه، ده ها نفر را در حومه دمشق و حمص کشت

ارتش سوریه دو منطقه استراتژیک در نزدیک دمشق و منطقه حمص، در مرز لبنان را بمباران و تصرف کرده است. ناظران حقوق بشر سوری از کشته شدن نزدیک به هشتاد نفر در درگیری های میان ارتش و شورشیان این کشور خبر می دهند که در بین آنان زنان و کودکان هم دیده شده اند... ( گفتگو با عليرضا نوري زاده مدير مركز پژوهشهاي ايران و عرب ) ...

April 23, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

پنجشنبه 18 آوريل ۲۰۱۳

April 18, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

چهارشنبه ۱۷ آوريل ۲۰۱۳

April 13, 2013

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

ظهور هاشمي در هيات روحاني ؛ ولي فقيه همچنان حيرت زده !

پنجره اي روبه خانه پدري

shahyad-12.jpg

پنجشنبه بيست و دوم فروردين ۱۱ آوريل ۲۰۱۳


March 30, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

نوروزتان پيروز هر روزتان نوروز

جمعه ۲۹/۰۳/۲۰۱۳

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

نوروزتان پيروز هر روزتان نوروز

پنجشنبه ۲۸/۰۳/۲۰۱۳

March 26, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

نوروزتان پيروز هر روزتان نوروز

دوشنبه ۲۵ مارس ۲۰۱۳

March 22, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

نوروزتان پيروز هر روزتان نوروز
پنجشنبه ۲۱ مارس ۲۰۱۳

March 20, 2013

پنچره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

نوروزتان پيروز هر روزتان نوروز
چهار شنبه ۲۰ مارس ۲۰۱۳
شبكه جهاني ايران فردا


March 19, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

سه شنبه ۱۹ مارس ۲۰۱۳
شبكه جهاني ايران فردا

March 16, 2013

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

نامزد هاي تازه در معركه رياست جمهوري

راديو فرانسه

rfi_logo.png

دوسال از جنگ داخلی خونین سوریه گذشت

گفتگوي شهلا رستمي از راديو فرانسه با عليرضا نوري زاده

سوریه در حالی وارد سومین سال مبارزات داخلی خود می شود که 70.000 نفر جان خود را از دست داده وحدود یک میلیون نفر از این کشور گریخته اند. بدین مناسبت امروز تظاهراتی دراین کشور با شعار "دوسال از خود گذشتگی برای پیروزی" انجام گرفت...

March 03, 2013

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

مذاكرات اتمي در آلماتي ُ هياهوي بسيار براي هيچ !

February 28, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

پنجشنبه ۲۸/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :

بخش دوم تصویری :

February 27, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

رژيم مفلوك باقصه هاي جيمز باند برادر محمود !

چهار شنبه ۲۷/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :

بخش دوم تصویری :

February 26, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

كمدي محمود زماني در سيماي نايب امام زمان !

سه شنبه ۲۶/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :

بخش دوم تصویری :

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg


دوشنبه ۲۵/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :


بخش دوم تصویری :

February 22, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg


پنج شنبه ۲۱/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :


بخش دوم تصویری :

February 21, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg


چهار شنبه ۲۰/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :


بخش دوم تصویری :

February 19, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg


سه شنبه ۱۹/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :


بخش دوم تصویری :

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg


دوشنبه ۱۸/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :


بخش دوم تصویری :

February 16, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

برنامه ويژه شب ژنرالها روايتي كامل از نخستين اعدامها بربام مدرسه علوي

چمعه ۱۵/۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :


بخش دوم تصویری :

February 08, 2013

صداي آمريكا

zireh.bmp

در برنامه زير ذره بين پرويز بهادر نقطه نظرهاي دكتر عليرضا نوري زاده را در رابطه با ديدار رئيس جمهوري اسلامي از قاهره و واكنش جامعه سياسي٬ مدني و مذهبي مصر به اين ديدار مورد ٫رسش قرار ميدهد . ۷/۲/۲۰۱۳

February 05, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

تا برطرف شدن اشكال فني برنامه هاي تصويري را مستقيما از روي يوتيوب مشاهده ميكنيد .

دوشنبه ۰۴/۰۰۲/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :


بخش دوم تصویری :

February 02, 2013

زير ذره بين

zireh.bmp

در برنامه زير ذره بين عليرضا نوري زاده آخرين تحولات ايران و منطقه را در طول هفته گذشته در پاسخ به پرسشهاي پرويز بهادر مورد بررسي قرار ميدهد . ۰۲/۰۲/۲۰۱۳زير زره بين در صداي آمريكا

zireh.bmp

در برنامه زير ذره بين پرويز بهادر نقطه نظرهاي دكتر عليرضا نوري زاده را در رابطه با تحولات ايران و سنگيني فضاي اختناق و آخرين رويدادهاي مصر در سالروز انقلاب را مورد پرسش ميدهد . ۲۴/۰۱/۲۰۱۳

Download file

February 01, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

تا برطرف شدن اشكال فني برنامه هاي تصويري را مستقيما از روي يوتيوب مشاهده ميكنيد .

پنجشنبه ۳۱/۰۱/۲۰۱۳

بخش نخست تصویری :


بخش دوم تصویری :

صداي آمريكا

Ofoq_16-08-2012.jpg

در برنامه امشب افق سيامك دهقانپور با شش تن از ميهمانان افق كه به عنوان محبوبترين ميهمانان از سوي بينندگان افق انتخاب شده اند گفتگو ميكند .

January 26, 2013

زير ذره بين

zireh.bmp

در برنامه زير ذره بين پرويز بهادر نقطه نظرهاي دكتر عليرضا نوري زاده را در رابطه با سالروز انقلاب مصر ُ سخنان جان كري و تحولات اخير ايران مورد پرسش ميدهد . ۲۶/۰۱/۲۰۱۳

January 24, 2013

صداي آمريكا

در برنامه ساعت خبر صداي آمريكا عليرضا نوري زاده آخرين تحولات سوريه را در گفتگو با پيام يزديان مورد بررسي قرار ميدهد . .(۲۲/۰۱/۲۰۱۳)

4827E324-95FA-47F5-98AA-9F45384AAE05_w640_r1_s.jpg

January 20, 2013

زيرذره بين


در برنامه امروز زير ذره بين در صداي آمريكا ٬ دكتر عليرضا نوري زاده به سولات پرويز بهادر در رابطه با اظهارات اخير غلامعلي حداد عادل پاسخ ميدهد.

۱۹/۰۱/۲۰۱۳

January 19, 2013

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

تا برطرف شدن اشكال فني برنامه هاي تصويري را مستقيما از روي يوتيوب مشاهده ميكنيد .

جمعه 18/01/2013

بخش نخست تصويري :

بخش دوم تصویری :

January 17, 2013

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

معناي انتخابات آزاد در ولايت نايب امام زمان !

January 16, 2013

گفتگو با مردي كه تصميم گرفت بگويد : نه !

1.jpg

دكتر محمد قواص نويسنده و برنامه ساز معروف لبناني در گفتگوئي صريح با دكتر علي رضا نوري زاده ُ كتاب زندگي او را در شبكه anb TV مورد بررسي قرار ميدهد .

علامات استفهام / anb TV. تاريخ الحلقة : 15-01-2013. تقديم : محمد قواص.الموضوع : إيران في حكاية رجل قرر أن يقول "لا"!

الضيف : د. علي نوري زاده: مدير مركز الدراسات العربية - الإيرانية في لندن.
Alamat Istifham. Mohamad Kawas. Iran-Personalities Iran-Intellectuals Iran-Journalist-profile Iran-History

January 05, 2013

تفسیر هفته

New_IRTV-19.jpg

سال سرفرازی ملتهای مقاوم ، و سرنگونی اهالی استبداد
06/01/2013

December 29, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

چشم انداز سال نو٬ و نزاع ولي فقيه و اصلاح طلبان حكومتي و احمدي نژاد ضد اصلاحات .

December 27, 2012

خبر شامگاهي صداي آمريكا

در برنامه خبر شامگاهي صداي آمريكا عليرضا نوري زاده آخرين تحولات مصر و دستگيري يك گروه تروريست را در امارات متحده عرب مورد بررسي قرار ميدهد .(۲۶/۱۲/۲۰۱۲)

December 26, 2012

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

تا برطرف شدن اشكال فني برنامه هاي تصويري را مستقيما از روي يوتيوب مشاهده ميكنيد .

چهارشنبه ۲۶/۱۲/۲۰۱۲

بخش نخست تصويري :

بخش دوم تصويري :

December 25, 2012

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

تا برطرف شدن اشكال فني برنامه هاي تصويري را مستقيما از روي يوتيوب مشاهده ميكنيد .

دوشنبه ۲۴/۱۲/۲۰۱۲

بخش نخست تصويري :

بخش دوم تصويري :

December 22, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

چشم انداز فردا. در آستانه سال نو ميلادي

به علت اشكال فني ٬ لطفا برنامه را از طريق لينك يوتيوب مشاهده كنيد .

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

چشم انداز سال نو٬ و نزاع ولي فقيه و اصلاح طلبان حكومتي و احمدي نژاد ضد اصلاحات .

December 15, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

آنچه از مردم مصر در مبارزه با استبداد ديني آموختيم .

Download file

November 27, 2012

راديو زمانه

zamaneh-1.gif

دستاوردها و خسارتهاي اسرائيل و حماس در نبرد ۸ روزه
در گفتگوي ايرج اديب زاده با عليرضا موري زاده

090210154026_gazadoctor-ap.jpg


Download file

November 24, 2012

سخنان عليرضا نوري زاده در سومين كنفرانس اتحاد برای دمکراسی در ایران در پراگ

مواظب دسته چك بدستها باشيد !

ALIREZA.jpg

Download file

November 12, 2012

برنامه افق - صداي آمريكا

Ofoq_16-08-2012.jpg

تحولات اوضاع در سوريه وائتلاف تازه مخالفان دولت بشار الاسد

دوشنبه ۱۲/۱۱/۲۰۱۲

لينك: http://ir.voanews.com/media/all/latest.html?z=1566

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

November 03, 2012

تفسيرهفته

New_IRTV-19.jpg


تشر رهبر ٬ حقارت اخوين آملي ٬ تمرد پرزيدنت دكتر محمود !


Download file

October 27, 2012

راديو فرانسه

rfi_logo.png

در حاشيه ديدار امير قطر از غزه
485147541.jpg

شيخ "حمد بن خليفه آل ثانی" امير قطر روز گذشته (سه شنبه، دوم آبان ماه) وارد نوار غزه شد. وی نخستين رهبر يک کشور خارجی است که از زمان تسلط جنبش حماس بر اين منطقه در پنج سال گذشته، به نوار غزه سفر کرده است..(گفتگوي دلبر توكلي با عليرضا نوري زاده )...

Download file

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

زدي ضربتي ضربتي نوش كن!

Download file

October 20, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تروريستهاي اسلام ناب سلفي در ام القراي اسلام ناب ولايتي !

Download file

صداي آمريكا

جايزه براي تروريستهاي القاعده در ايران

در برنامه خبر صداي آمريكا نگار محمدي در رابطه با تعيين جايزه از سوي آمريكا براي دستگيري دو تروريست القاعده مقيم ايران ُ با عليرضا نوري زاده گفتگو ميكند .

Download file

راديو فردا

nimeh shab.jpg

عليرضا نوري زاده به سوالات بكتاش خمسه پور از راديو فردا در باره انفجارهاي اخير لبنان پاسخ ميدهد.

Download file

September 27, 2012

صداي آمريكا - افق

Ofoq_16-08-2012.jpg

در برنامه ي امشب افق٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ ودكتر هوشنگ امير احمدي٬ وآقاي حسين عليزاده٬ به پرسشهاي سيامك دهقان پور پاسخ ميدهند. ۲۶/۰۹/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

September 01, 2012

راديو فرانسه

rfi_logo.png

نگاهی به دستاوردهای شانزدهمین اجلاس غیرمتعهدها برای جمهوری اسلامی
tehran conference.jpg

شانزدهمین اجلاس کشورهای غیرمتعهد در تهران با انتشار بیانیه ای به پایان رسید. شرکت کنندگان در بیانیه پایانی اجلاس متذکر شدند مبنای تلاشهای آنان دستیابی به جهانی توام با صلح، برابری، همکاری و رفاه برای ملتها است.
گفتگو با علیرضا نوری زاده
لادن فیروزبخت

Download file

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

نشست عير متعهدها ٬ هياهوي بسيار براي هيچ !


Download file

August 31, 2012

صداي آمريكا

Ofoq_16-08-2012.jpg

در برنامه امروز افق ُ سيامك دهقانپور سياستهاي دو نامزد دمكرات و جمهوريخواه آمريكا را در رابطه با خاورميانه و ايران ٬ در گفتگو با كارشناسان برنامه از جمله دكتر نفيسي و دكتر نوري زاده مورد بررسي قرار ميدهد .

۲۹/۰۸/۲۰۱۲

تصوير دانلود
Download file

صدا :
Download file

لينك :
http://ir.voanews.com/media/video/1498071.html?z=1566&zp=1

August 26, 2012

راديو فردا

F228117C-8EF3-4C5C-B264-BE83D02A3EED_w308_r1.jpg

انتقاد شدید تشکيلات خودگردان فلسطينی از «دعوت هنيه» به اجلاس غيرمتعهدها

5C4DC713-46FE-40D2-9D1C-7419F4FF7812_w640_r1_s.jpg

گفتگوي راديو فردا با عليرضا نوري زاده
Download file

August 21, 2012

رادیوزمانه

zamaneh-1.gif
اخضر ابراهیمی و راه دشوار پیش رو
ebrahimi_2.jpg

گفت‌وگوی سراج‌الدین میردامادی با علیرضا نوری‌زاده، روزنامه‌نگار و کارشناس خاورمیانه و دنیای عرب

سراج‌الدین میردامادی − پس از شکست مأموریت کوفی عنان ، اخضر ابراهیمی ۷۸ ساله ، وزیر خارجه‌ی اسبق الجزایر، به عنوان نماینده‌ی ویژه سازمان ملل و اتحادیه عرب در حل بحران سوریه تعیین شد.
اخضر ابراهیمی قبلا در مأموریت‌های زیادی از سوی سازمان ملل بویژه درعراق، لبنان و افعانستان حضور داشته و به عنوان یک چهره میانجی در کشورهای عربی و اسلامی شناخته می‌شود.
برای ارزیابی از انتخاب اخصر ابراهیمی، این چهره‌ی شاخص دنیای عرب برای میانجی‌گری در بحران سوریه با دکتر علیرضا نوری‌زاده، روزنامه‌نگار و کارشناس خاورمیانه و دنیای عرب، گفت‌وگو کرده‌ام:

Download file

August 17, 2012

صداي آمريكا

Ofoq_16-08-2012.jpg

بررسي اجلاس سران سازمان كنفرانس اسلامي در مكه با شركت دكتر عليرضا نوري زاده٬ ودكتر هوشنگ امير احمدي٬ وآقاي مجتبي واحدي. ۱۶/۰۸/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

August 14, 2012

راديو فرانسه

rfi_logo.png

اسرائیل، نگران از نتایج تصمیم محمد مرسی در برکناری سران نظامی مصر

436x328_7340_231892.jpg

محمد مرسی، رئیس جمهوری مصر، روز یک شنبه ١٢ اوت، ژنرال حسین طنطاوی، فرمانده نیروهای مسلح و وزیر دفاع و سرلشکر سامی عنان، رئیس ستاد نیروهای مسلح را بازنشسته کرد.(گفتگوي لادن فيروز بخت با علی رضا نوری زاده، روزنامه نگار و مدیر مرکز مطالعات ایران و اعراب در لندن)...

Download file

August 11, 2012

رادیو فرانسه

rfi_logo.png

نشست مشورتی تهران در باره سوریه ، نوزادی که مرده به دنیا آمد.
4D64A171-2C1F-4A32-81B4-3FD2B6B2C2C0_mw800_s.jpg

نوشتۀ شاهرخ بهزادی

نشست یک روزه مشورتی تهران در باره سوریه بعد از ظهر امروز با حضور نمایندگان ٢٨ کشور آسیایی، آفریقایی و آمریکای لاتین در هتل آزادی تهران بر گزار گردید. علی صالحی وزیر امور خارجه در این نشست گفت که تنها راهكار حل بحران سوريه، از طريق گفت‌وگوی جدی و فراگير ملی مخالفانِ دارای پايگاه مردمی با دولت سوريه است. ( در باره این نشست با عیرضا نوری زاده روزنامه نگار مقیم لندن به گفتگو نشسته ایم.(
Download file

تفسیر هفته

New_IRTV-19.jpg

وحشت و مرگ در بلاد شام

Download file

August 08, 2012

مداخلات ايران در يمن دربرنامه افق

Ofogh_21.jpg

در برنامه امشب افق ٬ سيامك دهقانپور در گفتگو با شيرين هانتر و عليرضا نوري زاده تحولات يمن و مداخلات جمهوري اسلامي در اين كشور را مورد بررسي قرار ميدهد.
۰۷/۰۸/۲۰۱۲

يوتيوب :
http://www.youtube.com/watch?v=LNdylBEE_SY&list=UUFenRH4UqaT-unqroj3sEBA&index=6&feature=plcp
YouTube - Videos from this email

دانلود :
Download file

لينك:
http://ir.voanews.com/media/video/1475305.html?z=1566&zp=1

صدا:
Download file

August 03, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

ولي فقيه و كابوس سرنگوني نيمه دوم

Download file

July 31, 2012

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

سه شنبه ۳۱/۰۷/۲۰۱۲

تصوير بخش نخست
Download file
تصوير بخش دوم
Download file


صدا بخش نخست
Download file

صدا بخش دوم
Download file

ساعت خبر در صدای آمریکا

رویدادهای 24 ساعت اخیر سوریه و چشم انداز فردا

152x114_87766_229262.jpg

در برنامه امشب ساعت خبر ( 30-07-2012 ) علیرضا نوری زاده به سولات پیام یزدیان در باره آخرین تحولات سوریه و چشم انداز فردا پاسخ میدهد.

Download file

ساعت خبر٬ صداي آمريكا

تحولات سوريه در ساعت خبر

412x310_10113_229240.jpg

در برنامه امشب ساعت خبر ( 28-07-2012 ) علیرضا نوری زاده به سولات انوشیروان کنگرلو در باره تحولات اخیر سوریه پاسخ میدهد .

Download file

July 28, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

حلب٬ آيا بنغازي سوريه خواهد شد؟

Download file

July 27, 2012

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

جمعه ۲۷/۰۷/۲۰۱۲

تصوير بخش نخست
Download file

تصوير بخش دوم
Download file

صدا بخش نخست

صدا بخش دوم

July 25, 2012

پنجره ای رو به خانه پدری

shahyad-12.jpg

چهار شنبه 25-07-2012

تصوير بخش نخست:
Download file

تصوير بخش دوم:
Download file

صدا بخش نخست:
Download file

صدا بخش دوم:
Download file

July 24, 2012

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

سه شنبه ۲۴-۰۷-۲۰۱۲

تصوير بخش نخست:
Download file

تصوير بخش دوم:
Download file

صدا بخش نخست:
Download file

صدا بخش دوم:
Download file

July 21, 2012

راديو فرانسه

4541311-6803902---syria.jpg

روسيه و وتوي قطعنامه شوراي امنيت ٬ روزهاي ٫`پاياني رژيم اسد .

در حالیکه از یک هفته گذشته دایره عملیات مخالفان از شهرهای مخلتف به دمشق رسید، آشکار شد که رژیم سوریه به لحظه سرنوشت رسیده است، چرا که بشار اسد همیشه امیدوار بود که ساکنان دمشق او را رها نخواهند کرد؛ بدین جهت که در دمشق آمیزه‌ای از مسیحیان، درزیها، علویان و شیعیان و گروه‌های دیگر زندگی می کنند و آنان نگران بودند که اسلامگرایان افراطی آنان را از حداقل حقوقشان محروم سازند و بشار اسد بر روی آنان حساب می کرد. اما از زمانی که ارتش آزاد سوریه وارد دمشق شد و در بخش‌های مختلف از جمله در بخش‌های مهم و مناطق امنیتی وارد نبرد شدند، نگرانی به‌شدت بالا گرفت و این احتمال می رود که جلسه امروز در دمشق برای بررسی این وضعیت بوده است و اینکه چه روشی را برای جلوگیری از گسترش حضور نیروهای مخالف در شهردمشق اتخاذ نمایند.

گفتگو با علی رضا نوری زاده، روزنامه نگار و مدیر مرکز مطالعات ایران و عرب در لندن

Download file

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg


دمشق شعله ور ميشود وحشت در بارگاه ولايت

Download file

July 20, 2012

یکهفته با خبر

KAYHAN-1.jpg

خوش بود گر محک تجربه آید به میان

سه شنبه 10 تا دوشنبه 16 ژوئیه
لیبی، سرفصل تازه در بهار عربی
پیشدرآمد: چهل سال حکومت سرهنگ معمرالقذافی، نه تنها لیبی را صد سال از نظر فرهنگ سیاسی و اجتماعی به عقب راند بلکه آن لیبی آرام عهد ملک ادریس السنوسی که روزنامه و احزاب آزاد و حکومت پارلمانی داشت به برکت انقلاب افسرانی که یکان یکان یا طعمه خشم برادر معمر شدند و یا به طرد و نفی بلد گرفتار آمدند، دچار نظامی وحشی و جنون‌زده شد که میلیاردها دلار ثروت کشور را صرف دیوانگیها و ماجراجوئیهای زیانبار کرد. و فردای سقوط خونبارش عالم و آدم با حیرت دریافتند چهل سال دیوانهای با اطوار و افعال و گفتارش سرزمینی پربرکت و مردمانی صبور را، به تیمارستانی تبدیل کرده بود که یک مافیای رعب‌برانگیز اداره‌اش را برعهده داشت. فکرش را بکنید ماهها پس از مرگ وحشیانه بت اعظم معمر، هنوز حکایت تلخ و مرموز غیبت امام موسی صدر، رازگشائی نشده است.

July 17, 2012

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

سه شنبه ۱۷/۰۷/۲۰۱۲

تصوير بخش نخست:
Download file

تصوير بخش دوم:
Download file

صدا بخش نخست:
Download file

صدا بخش دوم:
Download file

July 14, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان

در بروكسل چه گذشت ؟

Download file

July 11, 2012

رادیو فرانسه

Radio_France_Farsi_1.jpg

نشست دو روزه نمایندگان طیف‌های گوناگون اپوزیسیون ایران در بروکسل

img_7745-e1341748797620-brussels.jpg
نوشتۀ رحمت قاسم بیگلو
کنفرانس دوروزه اپوزیسیون ایرانی دربروکسل- پایتخت بلژیک، بپایان رسید. بگفته برگزارکنندگان، هدف از برگزاری این سلسله نشست‌ها، گردهم آئی چهره‌های شاخص گرایش‌های گوناگون اپوزیسیون، همگرائی و رسیدن به حداقل‌هائی درجهت گشودن گره دموکراسی درایران و بیرون از ایران است.

گفتگو باعلیرضا نوری زاده، روزنامه‌نگار و یکی از شرکت‌کنندگان در کنفرانس بروکسل ...

Download file

June 30, 2012

راديو فرانسه

rfi_logo.png
واکنشهای اسرائیل و سازمان ملل متحد به اظهارات «ضدیهود» معاون رئیس جمهوری اسلامی
israel432_avidgor_liberman_20080116.jpg

نوشتۀ فواد روستائی
از نظر اویگدور لیبرمن، وزیر امورخارجۀ اسرائیل، رهبران جمهوری اسلامی ایران در یهود ستیزی دست کمی از آلمان نازی ندارند و با تعصب و کوردلی تلاش می کنند نیت شوم خود در نابودی اسرائیل را عملی سازند. محمد رضا رحیمی، معاون رئیس جمهوری ایران، پیشتر گفته بود صهیونیست ها بر اساس آموزه های تلمود عامل گسترش مواد مخدر در جهانند...

گفتگوي لادن فيروزبخت با دکتر علی رضا نوری زاده، روزنامه نگار و مدیر مرکز مطالعات ایران و اعراب در لندن

Download file

تفسیر هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان

۲۰۱۲/۰۶/۳۰
Download file

June 23, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان

دمكراسي در سرزمينهاي استبداد زده .

Download file


June 20, 2012

راديو فرانسه

Radio_France_Farsi_1.jpg

گسترش اختیارات شورای عالی نظامی
2012-06-16T174233Z_461468968_GM2E86H042601_RTRMADP_3_EGYPT-ELECTION_0.jpg

رحمت قاسم بیگلو
در مصرهواداران محمد مُرسی، کاندیدای اخوان المسلمین، اعلام می کنند که وی برنده دور دوم انتخابات ریاست جمهوری بوده و به زودی با اعلام رسمی پیروزی وی، اسلامیون، متشکل ازسلفی ها و اخوان المسلمین اداره امور مصررا دردست خواهند گرفت.

گفت و گو با علیرضا نوری زاده، مدیر مرکز مطالعات جهان عرب در لندن
Download file

June 17, 2012

راديو فردا

F228117C-8EF3-4C5C-B264-BE83D02A3EED_w308_r1.jpg

درگذشت وليعهد عربستان سعودي ٬ وليعهد بعدي كيست ؟
120503041451_saudi_crown_prince_and_interior_minister_nayef_bin_abdulaziz__304x171_afp.jpg

عليرضا نوري زاده در گفتگو با مراد ويسي از راديو فردا ٬ جايگاه امير نايف و جانشينان احتمالي او وآينده روابط سعودي و جمهوري اسلامي را مورد بررسي قرار ميدهد .

Download file

June 16, 2012

رادیو فردا

F228117C-8EF3-4C5C-B264-BE83D02A3EED_w308_r1.jpg

انتخابات سرنوشت ساز مصر ، اسلام سیاسی در برابر ملی گرائی

علیرضا نوری زاده در این برنامه به سوالات حسین قویمی از رادیو فردا پیرامون دلائل تصمیم دادگاه عالی مصر در انحلال پارلمان مصر و تأیید مشروعیت نامزدی سپهبد احمد شفیق ، و چشم انداز سیاسی مصر در صورت پیروزی هریک از دونامزد ( محمد مرسی به نمایندگی اخوان المسلمین و سلفی ها و احمد شفیق به نمایندگی جامعه مدنی ، سکولارها ، و طرفداران نظام پیشین)
پاسخ میدهد .

Download file

June 15, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان

مصر بر سر دوراهي سرنوشت

Download file

June 09, 2012

تفسیر هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان

Download file

June 06, 2012

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-12.jpg

چهارشنبه ۰۶/۰۶/۲۰۱۲

تصوير بخش نخست:
Download file

تصوير بخش دوم:
Download file

صدا بخش نخست:
Download file

صدا بخش دوم:
Download file

June 05, 2012

صفحه دو آخرهفته - - BBC Persian

110407161614_ptv_page2_144x81_bbc_nocredit.jpg

آیا حکومت بشار اسد پس از کشتار هوله و نکوهش گسترده آن به آغاز پایان خود رسیده ?

لینک یوتیوب

June 01, 2012

تفسير خبر

Tafssir_01-06-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محمد سهيمي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با جنايات وكشتارها در سوريه٬ پرونده ي اتمي جمهوري ولايت فقيه٬ روابط ايران و جمهوري آذربايجان٬ وفرار مغزها از ايران٬ و ... پاسخ دادند. ۰۱/۰۶/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

لینک :
Download file

صدا:
Download file

May 25, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khbar_25-05-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و حسن داعي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با مذاكرات ۵+۱ در بغداد٬ پرونده اتمي جمهوري ولايت فقيه٬ راههاي مقابله با رژيم حاكم بر تهران٬ اوضاع در سوريه٬ درآمد نفتي ايران واوضاع اقتصادي كشور٬ دخالت سپاه در انتخابات٬ انتخابات رياست جمهوري مصر٬ و ... پاسخ دادند. ۲۵/۰۵/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

لینک :
Download file

صدا:
Download file

May 18, 2012

تفسير خبر

Tafssir_18-05-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و نازيلا فتحي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد اظهارات سفير آمريكا در اسرائيل وطرح حمله به ايران٬‌ واظهارات سعيد جليلي در مورد محاسبات غرب٬ واسرائيل وپرونده هسته اي جمهوري ولايت فقيه٬ وحمله به ايران٬ نفع يا ضرر؟ و گراني سرسام آور٬ وتنش در روابط ميان ايران و بحرين٬ و ... پاسخ دادند. ۱۸/۰۵/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

لینک :
Download file

صدا:
Download file

May 11, 2012

تفسير خبر

11-05-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و محمد سهيمي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد عكس هاي ماهواره هاي منتشر شده از پارچين وفعاليتهاي هسته اي رژيم جمهوري ولايت فقيه٬‌ وكشته شدن يك بازرس آژانس در ايران٬ وپيشنهاد بريتانيا براي به تعويق انداختن بيمه نفتكشها٬ و تحريمها عليه رژيم حاكم بر تهران٬ وكشمكش بر سر رياست مجلس٬ وحكم اردتداد شاهين نجفي٬ و ... پاسخ دادند. ۱۱/۰۵/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

لینک :
Download file

صدا:
Download file

May 04, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_27-04-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر عليرضا نامور حقيقي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد ماجراي انتخابات دور دوم مجلس شوراي و علي مطهري٬‌ وگسترش اختلافات ميان احمدي نژاد و علي لاريجاني٬ پرونده اتمي جمهوري ولايت فقيه ومذاكرات بغداد٬ و ... پاسخ دادند. ۰۴/۰۵/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

لینک :
Download file

صدا:
Download file

April 27, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_27-04-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و حسن داعي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد موضع دولت اسرائيل نسبت به پرونده هسنه اي ايران٬ واظهارات وزير دفاع آمريكا در مورد دادن زمان به مذاكرات با ايران٬ وخواسته هاي جمهوري ولايت فقيه در مذاكرات هسته اي٬ ورجزخواني فرمانده نيروي دريائي سپاه در مورد توان نظامي سپاه٬ وگراني واوضاع اقتصادي وخيم٬ ورسوائي اخلاقي يك ديپلومات ايراني در برزيل٬ و ... پاسخ دادند. ۲۷/۰۴/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

لینک :
Download file

صدا:
Download file

April 20, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_20-04-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و نازيلا فتحي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد مذاكرات ۵+۱ با جمهوري ولايت فقيه٬ وتحريمها وتاثير آنها بر بقاي رژيم٬ وحقيقت فتواي خامنه اي در مورد تحريم ساخت بمب اتم٬ بحران جزاير سه گانه ايراني در خليج فارس٬ آيا سياسي است يا حقوقي٬ ونابساماني اقتصادي ايران٬ وعدم وجود امنيت در بانكهاي ايران٬ و ... پاسخ دادند. ۲۰/۰۴/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

لینک :
Download file

صدا:
Download file

April 14, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان


Download file

April 13, 2012

تفسير خبر

Tafssir_13-04-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و نازيلا فتحي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد انتظارات از مذاكرات استانبول٬ و بررسي پرونده ي اتمي جمهوري ولايت فقيه٬ تحريمها وتاثير آن بر فروش نفت٬ سفر احمدي نژاد به جزيره ابوموسي٬ بودجه وتصويب آن در مجلس٬ اظهارات تاج زاده در مورد قتلهاي زنجيره اي٬ و اوضاع سوريه و ... پاسخ دادند.۱۳/۰۴/۲۰۱۲

تصوير:
Download file

لینک :
Download file

صدا:
Download file

April 10, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_06-04-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و نازيلا فتحي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد سفر نخست وزير تركيه به ايران و پيام شفاهي پرزيدنت اوباما براي سيد علي خامنه اي٬ و نتايج احتمالي مذاكرات آينده پرونده اتمي جمهوري ولايت فقيه٬ و سخنان هاشمي رفسنجاني در مورد روابط با آمريكا٬ اوضاع سوريه و ... پاسخ دادند.۰۶/۰۴/۲۰۱۲

تصوير دانلود:
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file

April 09, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان


Download file

April 08, 2012

زيرذره بين

zireh.bmp

ايران وخاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_06-03-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با کنفرانس دوستان سوریه در ترکیه، و شکاف بین جمهوری ولایت فقیه و ترکیه، و یارانه ها هم چنان محل اختلاف در درون کشور، و ادامه اعتراضها در سوریه، و... پاسخ ميدهد. 06/04/2012

Download file

March 30, 2012

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران وخاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_30-03-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر احمدي نژاد به تاجیکستان، ‌وواکنش اصولگرایان نسبت به صحبتهای او در باره ی کوروش بزرگ، وسفر نخست وزیر ترکیه به ایران وملاقاتهایش با رهبران جمهوری ولایت فقیه، مذاکرات ۵+۱ با جمهوری اسلامی، وکنفرانس سران عرب در بغداد٬ و... پاسخ ميدهد. ۳۰/۰۳/۲۰۱۲

Download file

March 23, 2012

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران وخاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin-23-03-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نا امني در جاده هاي ايران٬ اختلافات ميان رهبران رژيم٬ پرونده اتمي وتحريمها٬ وپيام رئيس جمهوري آمريكا٬‌ ادامه اوضاع ناآرام در سوريه وهمكاري جمهوري ولايت فقيه با رژيم بشار الاسد٬ و... پاسخ ميدهد. ۲۳/۰۳/۲۰۱۲

Download file

March 21, 2012

پنجره اي رو به خانه پدري

shahyad-23.jpg

سه شنبه ۲۰/۰۳/۲۰۱۲

تصوير بخش نخست:
Download file

تصوير بخش دوم :
Download file

صدا: بخش نخست :
Download file

صدا: بخش دوم
Download file

March 16, 2012

تفسير خبر

NEWSTALK_09-03-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا وخانم نازيلا فتحي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با استيضاح رئيس جمهوري در مجلس٬ وپاسخهاي احمدي نژاد به پرسشهاي نمايندگان٬ وتضعيف نهاد رئيس جمهوري از سوي ولي فقيه٬ ونقش اين نهاد در پرونده اتمي٬ تحريمها جهت جلوگيري از حمله ي اسرائيل به ايران٬ مذاكرات ۵+۱ با جمهوري ولايت فقيه٬ و... پاسخ دادند.۱۶/۰۳/۲۰۱۲

تصوير دانلود:
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_16-03-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حضور احمدي نژاد در مجلس واستيضاح او٬ وپاسخهاي احمدي نژاد به سؤالات نمایندگان، و ریاست مجدد هاشمی رفسنجانی بر مجمع تشخیص مصلحت نظام، و... پاسخ ميدهد. ۱۶/۰۳/۲۰۱۲

Download file

March 09, 2012

تفسير خبر

NEWSTALK_09-03-2012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با حل مسالمت آمیز پرونده اتمی ایران؛ گزارش حقوق بشر احمد شهید٬ سخنان پرزيدنت اوباما وپاسخ ولی فقیه به آن؛ اعلام حماس مبنی بر عدم پشتیبانی از ج. ا. در جنگ؛ وسپاه وقاچاق مواد مخدر؛ آمارهاي ضد و نقيض مسؤولان جمهوری ولایت فقیه در مورد انتخابات اخیر؛ وآیا رفسنجانی بکلی حذف خواهد شد؟ ... پاسخ دادند.۰۹/۰۳/۲۰۱۲

تصوير دانلود:
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت
Zarreh_Bin_09-03-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ديدار آقاي نتنياهو از واشنگتن٬ و انتخابات مجلس شوراي اسلامي وعدم مشاركت اكثريت مردم٬ اظهارات مقامات ارشد حماس مبني بر عدم پشتيباني از جمهوري ولايت فقيه در صورت وقوع جنگ با اسرائيل وآمريكا٬ اظهارات وزير خارجه عربستان مبني بر محكوم كردن سياستهاي رژيم حاكم بر تهران٬ نقض حكم اعدام امير ميرزا حكمتي٬ وادامه كشتارها در سوريه٬ و... پاسخ ميدهد ۰۹/۰۳/۲۰۱۲

Download file

March 04, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد انتخابات بي شور و كمرنگ مجلس و عدم مشاركت اكثريت صاحبان رآي در آن ٬ سخنان پرزيدنت اوباما ٬ اظهارات فرمانده نيروي هوائي آمريكا واوضاع سوريه و گسترش خضور نظامي پاسداران در سركوبي مردم اين كشور و ... پاسخ دادند.۰۲/۰۳/۲۰۱۲

تصوير دانلود:
Download file
صدا :
Download file

لينك:
Download file

March 02, 2012

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_02-03-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انتخابات مجلس شوراي اسلامي٬ واختلاف نظر ميان گروههاي يك جريان٬ وسايه جنگ بر سر نمايندگان جديد مجلس٬ ونگراني جامعه بين المللي از ابعاد وحشي گريهاي رژيم بشار الاسد٬... پاسخ ميدهد ۰۲/۰۳/۲۰۱۲

Download file

February 24, 2012

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران وخاورميانه در هفته اي كه گذشت
tasvir.bmp

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اوضاع ايران و درگيري هاي ٫پيش از انتخابات ٬ ديدار بازرسان سازمان انرژي اتمي از تهران و وضع خطرناك سوريه... پاسخ ميدهد ۲۴/۰۲/۲۰۱۲

Download file

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد مذاكرات بازرسان سازمان بين المللي انرژي اتمي در تهران ٬‌ قسمهاي رهبر و دم خروس با بالا گرفتن خطر جنگ ٬ کشمکشهای درون نظام بر سر انتخابات آینده مجلس؛ واوضاع سوريه و كنفرانس تونس و ... پاسخ دادند. ۲۴/۰۲/۲۰۱۲

تصوير دانلود:
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file


February 17, 2012

تفسیر خبر

Tafssir_17-0202012.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد رابطه جمهوری ولایت فقیه با انفجارهای اخیر در هندوستان وگرجستان وتایلند، واهداف او؛‌ وپرونده هسته ای رژیم؛ دروغهای جمهوری اسلامی در مورد اپوزیسیون خارج از کشور؛ کشمکشهای درون نظام بر سر انتخابات آینده مجلس؛ و .... پاسخ دادند. ۱۷/۰۲/۲۰۱۲

تصوير :
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران وخاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_17-02-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انفجارها در هندوستان وگرجستان وتايلند ومورد هدف قرار دادن ديپلماتهاي اسرائيل در اين كشورها٬ و اعلام رژيم مبني بر تزريق اولين سوخت هسته اي به رآكتور تحقيقاتي تهران٬ تظاهرات ۲۵ بهمن در تهران٬ وافزايش شمار كشته شدگان در شهرهاي سوريه... پاسخ ميدهد. ۱۷/۰۲/۲۰۱۲

Download file

February 11, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با فشارهاي اقتصادي عليه رژيم ولايت فقيه٬ وموضع اخير هند٬ وكشورهاي منطقه وتشديد بحران ميان رژيم وجهان٬ سخنراني شمون پرز درباره ي مردم ايران٬ و سالروز انقلاب٬ وكانديداهاي رهبر و رئيس جمهور٬ و فراخواندن احمدي نژاد به مجلس٬ و ....پاسخ دادند. ۱۰/۰۲/۲۰۱۲

تصوير :
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file

February 10, 2012

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران وخاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_10-02-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نمايش مضحك سالروز بازگشت خميني به ايران٬ وانتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي٬ وكشمكشها ميان رحيمي و توكلي٬ و سفر وزير خارجه روسيه سيرگئي لاوروف به سوريه... پاسخ ميدهد. ۱۰/۰۲/۲۰۱۲

Download file

February 08, 2012

ساعت خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب ساعت خبر عليرضانوري زاده سفر وزير خارجه روسيه به دمشق را مورد بررسي قرار ميدهد.

۷-۰۲-۲۰۱۲

Download file


February 04, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا و خانم نازيلا فتحي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با اظهارات مقامات امنيتي ودفاعي اسرائيل وآمريكا در مورد حمله احتمالي اسرائيل به ايران٬ وواكنشهاي رژيم ولايت فقيه در برابر آن٬ انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي٬ و ....پاسخ دادند. ۰۳/۰۲/۲۰۱۲


تصوير :
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file

February 03, 2012

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران وخاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_03-02-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات هاشمي رفسنجاني در تحولات داخلي٬ ونامه نوري زاد به خامنئي٬ تحولات سوريه وشوراي امنيت بين المللي٬ كنفرانس تهران «بيداري اسلامي»٬ ملاقات خامنئي ورمضان شلح ... پاسخ ميدهد. ۰۳/۰۲/۲۰۱۲

Download file

January 27, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا وآقاي مجيد محمدي به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با تحريم نفت ايران از سوي اتحاديه اروپا٬ وواكنش رژيم جمهوري ولايت فقيه در برابر اين تحريم٬ انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي٬ واوضاع اقتصادي وافزايش بهاي ارز خارجي وطلا در ايران٬ وروابط كشورهاي منطقه با جمهوري ولايت فقيه٬ و ....پاسخ دادند. ۲۷/۰۱/۲۰۱۲


تصوير :
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_27-01-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحريم نفت ايران از سوي اتحاديه اروپا٬ مرگ نابهنگام دو افسر بلندپايه سپاه پاسداران از نزديكان سردار علائي٬ وارتباط رژيم با سوريه٬ واظهارات سردار قاسم سليماني در مورد نفوذ رژيم جمهوري ولايت فقيه در عراق ولبنان... پاسخ ميدهد. ۲۷/۰۱/۲۰۱۲

Download file

January 20, 2012

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_20-01-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بازگشت رژيم از تهديد بستن تنگه ي هرمز٬ اظهارات علي اكبر صالحي در تركيه٬ تهديد كشورهاي حوزه خليج فارس از سوي رژيم جمهوري ولايت فقيه مبني بر عدم افزايش توليد نفت٬ ازايش بهاي طلا در ايران٬ رد صلاحيت نامزدهاي انتخابات مجلس٬ ... پاسخ ميدهد . ۲۰/۰۱/۲۰۱۲

Download file

January 16, 2012

روي خط

Tafssir_Khabar.jpg

برنامه ويژه صداي آمريكا در باره روز ۲۶ ديماه سال ۵۷ ٬ روز خروج شاه از ايران

89362.jpg

لينك :
Download file

صدا:
Download file

دانلوذ:
Download file

January 13, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با ترور مصطفي احمدي روشن٬‌ تشديد تحريمها عليه جمهوري ولايت فقيه٬ وانتخابات مجلس شوراي اسلامي٬ و ....پاسخ دادند. ۱۳/۰۱/۲۰۱۲

لينك:
Download file

دانلود :
Download file

صدا :
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_13-01-2012.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ترور مصطفي احمدي روشن در تهران٬ وسفر احمدي نژاد به چند كشور آمريكاي لاتين٬ و رهبر جمهوري ولايت فقيه وانتخابات آينده مجلس... پاسخ ميدهد . ۱۳/۰۱/۲۰۱۲

Download file

January 06, 2012

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با تهديد هاي مقامات نظامي جمهوري ولايت فقيه درخليج فارس و توصيه به عدم بازگشت ناو هواپيما بر آمريكا ٬ اوضاع نابسامان اقتصادي كشور و بالارفتن مستمر بهاي دولار ٬ و انتخابات آينده مجلس٬ و پيش بيني ها در مورد ميزان مشاركت مردم و ....پاسخ دادند.
۰۶-۰۱-۲۰۱۲

تصوير دانلود:
Download file

لينك:
Download file


صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_06-01-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مانور ولايت -۹۰ وتهديدهاي تو خالي جمهوري ولايت فقيه٬ وناكام ماندن رژيم براي جلوگيري از سقوط ارزش ريال٬ و رقابتهاي دروني ميان گروههاي حاكم٬ وتحولات سوريه وادامه كشتار تظاهركنندگان از سوي دولت اسد٬و ... پاسخ ميدهد . ۰۶/۰۱/۲۰۱۲

Download file

December 30, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با تهديد مقامات رژيم جمهوري ولايت فقيه به بستن تنگه هرمز٬ و مانور نيروي دريائي رژيم٬ واظهارات سخنگوي ناوگان پنجم آمريكا در قبال تهديد به بستن تنگه هرمز٬ وانتخابات آينده مجلس٬ و ....پاسخ دادند. ۳۰/۱۲/۲۰۱۱

تصوير دانلود:
Download file

لينك:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_30-12-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات مقامات جمهوري ولايت فقيه مبني بر بستن تنگه هرمز٬ وآيا رژيم قادر است دست به چنين كاري بزند٬ وتحولات اوضاع در سوريه وادامه تظاهرات عليه رژيم بشار الاسد٬ و ... پاسخ ميدهد . ۳۰/۱۲/۲۰۱۱

Download file

December 23, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در رابطه با انفجارهاي اخير عراق٬ وآخرين تحولات كشمكشها بين نيروهاي عراقي٬ و واكنش تهران و رياض نسبت به تحولات عراق٬ و تحولات سوريه٬ و انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي٬ و اوضاع وخيم اقتصادي در جمهوري ولايت فقيه٬ و ....پاسخ دادند. ۲۳/۱۲/۲۰۱۱

تصوير دانلود:
Download file

لينك:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_23-12-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعلام عدم مشاركت جبهه مشاركت در انتخابات آينده٬ و تغيير فرمانده سپاه تهران٬ وربوده شدن ۵ مهندس ايراني در سوريه٬ وآتش سوزي آرشيو مجمع علمي قاهره٬ كشمكشها در عراق٬ و ... پاسخ ميدهد . ۲۳/۱۲/۲۰۱۱

Download file

December 20, 2011

افق در صداي آمريكا

Ofogh2 004_0001.jpg

عليرضا نوری زاده و انور عبدالرحمن دربرنامه افق ٫
"جنگ يا مصالحه با ايران" ارتش آزاد سوريه کمپين "نسرين ستوده را فورأ آزاد کنيد" ايران در دستور کار شورای همکاری خليج فارس ٬ بخشي از سئوالاتي است كه سيامك دهقان پور با ميهمانان برنامه در ميان ميگذارد... ۱۹/۱۲/۲۰۱۱

لينك تصويري :
Download file

صدا :
Download file

دانلود :
Download file

December 16, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Kgabar_16-12-2011.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا به پرسشهاي بيژن فرهودي٬ در مورد سفر وزير اطلاعات حيدر مصلحي به عربستان٬ و خروج نيروهاي آمريكا از عراق٬ وگزارش سازمان عفو بين الملل در مورد افزايش اعدامها در جمهوري ولايت فقيه٬ و ....پاسخ دادند. ۱۶/۱۲/۲۰۱۱

تصوير دانلود:
Download file

لينك:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_16-12-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با فاش شدن سفر وزیر اطلاعات جمهوری ولایت فقیه، حیدر مصلحي به عربستان؛ وخروج نهائی نیروهای مسلح آمریکا از عراق؛ و سفر نخست وزیر عراق به واشنگتن؛ و ... پاسخ ميدهد . ۱۶/۱۲/۲۰۱۱

Download file

December 15, 2011

خبرها و نظرها

سفر وزير اطلاعات جمهوري اسلامي به عربستان سعودي

2011-12-12T183149Z_717002165_GM1E7CD06XO01_RTRMADP_2_SAUDI-IRAN.jpg

در اين بخش از خبرها و نظرها ٬ عليرضا نوري زاده به سئوالات مهدي فلاحتي پيرامون سفر ناگهاني حيدر مصلحي وزير اطلاعات به عربستان سعودي و ملاقاتهايش با وليعهد و رئيس استخبارات سعودي ٬ پاسخ ميدهد . ۱۴/۱۲/۲۰۱۱

Download file

December 10, 2011

تفسير خبر

Tafssir_25-11-2011.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ بيژن فرهودي از صداي آمريكا در گفتگوبا ميهمان ثابت جمعه ها دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا مهمترين مسائل هفته ايران٬ از جمله سرنگوني هوا٫يماي بي سرنشين آمريكائي ٬ انتشار ويديو ئي از لوينسون پليس باز نشسته آمريكائي كه ٫در جزيره كيش ربوده شد ٬ اوضاع روزنامه نگاران زنداني در ايران و ....را مورد بررسي قرار ميدهند . ۰۹-۱۲-۲۰۱۱

تصوير دانلود :
Download file

تضوير لينك :
Download file

صدا :
Download file

December 09, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_09-12-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سالروز قتلهاي زنجيره اي، وپشیمانی مقامات جمهوری ولایت فقیه به خاطر حمله بسيجي ها به سفارت واقامتگاه و مركز فرهنگي بريتانيا در تهران٬‌ و سقوط یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکائی در خاک ایران، وادامه دعوای خانگی، و تشکیل دولت مصر به نخست وزیری کمال الجنزوری،‌ و ... پاسخ ميدهد . ۰۹/۱۲/۲۰۱۱

Download file

December 02, 2011

تفسير خبر

Tafssir_25-11-2011.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ بيژن فرهودي از صداي آمريكا در گفتگوبا ميهمان ثابت جمعه ها دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا مهمترين مسائل هفته ايران٬ از جمله حمله بسيجي ها به سفارت بريتانيا در تهران ٬ واكنش دور از انتظار لندن و متحدان اروپائيش ٬ مصوبه مجلس سناي آمريكا عليه ايران و ... را در ميان ميگذارد . ۰۲/۱۲/۲۰۱۱

صدا:
Download file

لينك :
Download file

تصوير :
Download file

برنامه ويژه صداي آمريكا (انتخابات مصر)

پيروزي اسلام ناب از نوع اردوگاني در سرزمين فراعنه

436x328_49524_180492.jpg

در اين قسمت از برنامه خبرها و نظرها ٬ عليرضا نوري زاده به سولات نگار محمدي در باره نتايج انتخابات مصر پاسخ ميدهد
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin-02-12-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حمله بسيجي ها به سفارت واقامتگاه و مركز فرهنگي بريتانيا در تهران٬‌ ابراز تأسف وزارت خارجه ایران، واکنش شدید دولت بریتانیا؛ وتصمیم اخراج دیپلماتهای جمهوری ولایت فقیه از لندن، ومحکومیت جهانی حمله به سفارت بریتانیا در تهران ... پاسخ ميدهد . ۰۲/۱۲/۲۰۱۱

Download file

November 30, 2011

برنامه ويژه صداي آمريكا (انتخابات مصر)

شكست شعار و پيروزي شعور !

412x310_16030_180038.jpg

در اين بخش از برنامه خبرها و نظرها نگار محمدي ديدگاههاي عليرضا نوري زاده را درباره انتخابات امروز مصر جويا ميشود .

Download file

November 25, 2011

تفسير خبر

Tafssir_25-11-2011.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ بيژن فرهودي از صداي آمريكا در گفتگوبا ميهمان ثابت جمعه ها دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا مهمترين مسائل هفته ايران٬ از جمله حمله بسيجي ها به سفارت بريتانيا در تهران ٬ واكنش دور از انتظار لندن و متحدان اروپائيش ٬ مصوبه مجلس سناي آمريكا عليه ايران و ... را در ميان ميگذارد . ۰۲/۱۲/۲۰۱۱

صدا:
Download file

لينك :
Download file

تصوير :
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران وخاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin-25-11-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با رويدادهاي هفته گذشته در مصر٬ ودستگيري علي اكبر جوانفكر٬ واخطار اتحاديه عرب به سوريه٬ ... پاسخ ميدهد . ۲۵/۱۱/۲۰۱۱

Download file

November 23, 2011

برنامه ويژه صداي آمريكا

در مصر چه ميگذرد ؟

PNN_Egypt-clashes_480X300.jpg

در برنامه ويژه امشب صداي آمريكا ( سه شنبه ۲۲ نوامبر ۲۰۱۱ ) علي جوانمردي آخرين تحولات مصرو تحليل عليرضا نوري زاده را كه در قاهره است ٬ از رويدادهاي امروز و سخنان ژنرال طنطاوي رئيس شوراي نظامي ٬ مورد پرسش قرار ميدهد.

تصوير لينك :
Download file

صدا :
Download file

تصويردانلود :
Download file

November 18, 2011

تفسير خبر

2112.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ بيژن فرهودي از صداي آمريكا در گفتگوبا ميهمان ثابت جمعه ها دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا مهمترين مسائل هفته ايران٬ از جمله گزارش آژانس بين المللي انرژي اتمي٬ و هشدار وزير دفاع آمريكا به اسرائيل در مورد حمله به ايران٬ وانفجار در پادگانهاي سپاه پاسداران٬ ومرگ احمد رضائي٬ واظهارات محمد جواد لاريجاني٬ و ... را در ميان ميگذارد . ۱۸/۱۱/۲۰۱۱

صدا:
Download file

لينك :
Download file

تصوير :
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_18-11-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انفجار در پادگان مدرس وپايگاه غدير سپاه پاسداران٬ وگمانه زني ها در مورد علت انفجارها٬ و... پاسخ ميدهد . ۱۸/۱۱/۲۰۱۱

Download file

November 16, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_11-11-11.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارش آژانس بين المللي نيروي اتم در مورد فعاليتهاي نظامي رژيم جمهوري ولايت فقيه٬ وگزارش احمد شهيد گزارشگر ويژه سازمان ملل متحد٬ و ادامه درگيريها ميان احمدي نژاد و طرفداران علي خامنئي٬ و... پاسخ ميدهد . ۱۱/۱۱/۲۰۱۱

Download file

November 12, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_21-10-2011.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ بيژن فرهودي از صداي آمريكا در گفتگوبا ميهمان ثابت جمعه ها دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دكتر محسن سازگارا مهمترين مسائل هفته ايران ٬ از جمله گزارش آژانس بين المللي انرژي اتمي ٬ مطرح شدن خطر حمله نظامي به ايران ٬ گسترش نزاع بين اصولگرايان و متهم شدن خاندان لاريجاني به سوء استفاده كلان مالي و ... رادر ميان ميگذارد . ۱۱/۱۱/۲۰۱۱
صدا:
Download file

لينك :
Download file

دان لود :
Download file

November 05, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_21-10-2011.jpg

در برنامه امشب تفسير خبر٬ بيژن فرهودي از صداي آمريكا در سالروز گروگانگيري ديپلماتهاي آمريكائي در تهران٬ تفاوتهاي جنبش دانشجوئي آن روز با جنبش امروز را با ميهمان ثابت جمعه ها دكتر عليرضا نوري زاده٬ و دو ميهمان از واشنگتن امير عباس فخرآور٬ و از لندن امير ليبرتي٬ در ميان ميگذارد . ۰۴/۱۱/۲۰۱۱

( چون برنامه ۴۵ دقيقه شده است متاسفانه چون گذشته فقط ۳۰ دقيقه از برنامه در سايت تفسير خبر موجود بود )

صدا:
Download file

لینک
Download file

دان لود :
Download file

November 04, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_04-11-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارشها در مورد حمله احتمالي اسرائيل به ايران٬ و سفر علي اكبر صالحي به ليبي٬ واستيضاح وزير امور اقتصاد و دارايی و ... پاسخ ميدهد . ۰۴/۱۱/۲۰۱۱

Download file

October 29, 2011

تفسيرخبر

Tafssir_Khabar_21-10-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر نفيسي در رابطه با اظهارات وزير خارجه آمريكا در زمينه روابط با مردم ايران ٬ دلائل عدم حمايت واشنگتن از جنبش سبز٬ توطئه هاي سپاه قدس در آمريكا ٬ انتخابات تونس و تحولات سوريه ٬ به سؤالات علي جوانمردي پاسخ ميدهند. ۲۸/۱۰/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

لینک
Download file

October 28, 2011

زیر ذره بین

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin-28-10-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با فصل پایانی زندگی سرهنگ معمذالقذافی ؛ پیروزی اسلامی ها در انتخابات تونس ؛ پیامدهای افشای طرح ترور سفير عربستان در واشنگتن و رویای ولی فقیه برای گایان دادن به جمهوریت نظام و ...پاسخ ميدهد . ۲۸/۱۰/۲۰۱۱

Download file

October 21, 2011

تفسیر خبر

Tafssir_Khabar_21-10-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با كشته شدن معمر قذافي٬ و گزارش احمد شهيد در مورد كارنامه حقوق بشر جمهوري ولايت فقيه٬ وسخنان خامنئي در مورد حذف پست رياست جمهوري٬ ونگراني واشنگتن نسبت به توطئه هاي سپاه قدس٬ به سؤالات بیژن فرهودی پاسخ ميدهند. ۲۱/۱۰/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

لینک
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Dectators_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات رهبر جمهوري ولايت فقيه در كرمانشاه در مورد حذف مقام رياست جمهوري٬‌ و كشته شدن رهبر ليبي سرهنگ معمر قذافي٬ پاسخ ميدهد . ۲۱/۱۰/۲۰۱۱

Download file

October 14, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_14-10-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با كشف توطئه تروريستي جمهوري ولايت فقيه در خاك آمريكا٬ اقدامات منتظره دولت آمريكا در قبال آن٬ و واكنش عربستان سعودي در قبال اين طرح خرابكارانه٬ وموضع مخالفان رژيم در برابر آن٬ و ... به پرسشهاي سياوش سعادتيان٬‌ پاسخ ميدهند. ۱۴/۱۰/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

لینک
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_14-10-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با طرح ترور سفير عربستان در واشنگتن وتوطئه انفجار دو سفارتخانه عربستان و اسرائيل در واشنگتن٬ ار سوي سپاه پاسداران٬ پاسخ ميدهد . ۱۴/۱۰/۲۰۱۱

Download file

October 12, 2011

روي خط

صداي آمريكا

Roye_Khat_12-10-2011.jpg

دكتر عليرضا نوري زاده٬ به سوالات مهشيد نديري در رابطه با طرح ترور سفير عربستان سعودي در واشنگتن٬ از سوي رژيم جمهوري ولايت فقيه پاسخ ميدهد. ۱۲/۱۰/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

صداي آمريكا

امشب در خبرها

TONIGHTS_NEWS_1.jpg

درگيري هاي خشونت بار نيروهاي امنيتي ومسيحيان قبطي مصر - ۱۱/۱۰/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

October 07, 2011

تفسير خبر

PERSIAN_NEWSTALK-30-09-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اختلاسهاي متعدد در حيات رژيم ولايت فقيه وچرا اينكه اختلاس اخير بسيار مورد توجه قرار گرفت٬ و سوريه و راي منفي روسيه و چين به قطعنامه شوراي امنيت عليه او٬ و چرا جمهوري ولايت فقيه هم چنان از رژيم حافظ اسد پشتيباني مي كند٬ و كنفرانس پشتيباني از ملت فلسطين در تهران٬ و ... به پرسشهاي انوشيروان گنگرلو٬ پاسخ ميدهند. ۰۷/۱۰/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

لینک
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_07-10-11.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ادامه ماجراي اختلاس بزرگ تاريخ ايران٬ وتو روسيه و چين به قطعنامه شوراي امنيت بين المللي عليه سوريه٬ ملاقات محمد خاتمي و عبدالله نوري و شرايط آندو براي انتخابات آينده٬ و...٬ پاسخ ميدهد . ۰۷/۱۰/۲۰۱۱

Download file

September 30, 2011

تفسير خبر

PERSIAN_NEWSTALK-30-09-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با بزرگترين اختلاس مالي تاريخ ايران٬ افزايش حملات عليه احمدي نژاد پس از بازگشت به ايران٬ علي ديزائي وبازگشتن به نيروي پليس لندن٬ وكشته شدن انور العولقي از رهبران يمني القاعده٬ و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۳۰/۰۹/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

لینک
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_30-09-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ماجراي سوء استفاده مالي٬ سخنراني احمدي نژاد در سازمان ملل٬ شوراي امنيت واحتمال صدور قطعنامه عليه سوريه٬ ترور برهان الدين رباني٬ و...٬ پاسخ ميدهد . ۳۰/۰۹/۲۰۱۱

Download file

September 27, 2011

افق

Ofogh2 004_0001.jpg

ويژه درخواست رسمي دولت خودگردان فلسطين از سازمان ملل متحد٬ جهت برسميت شناختن دولت فلسطين

جمعه ۲۳/۰۹/۲۰۱۱

تصوير
Download file

صدا
Download file

September 26, 2011

تفسير خبر ٬ برنامه ويژه سفر احمدي نژاد به سازمان ملل و خطابه ابومازن و نتنياهو

Zarreh_Bin-05-08-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در برنامه ويژه تفسير خبر پيرامون سفر احمدي نژاد به سازمان ملل و خطابه ابومازن و نتنياهو و بازتاب جهاني آنچه رئيس جمهوري ولي فقيه گفت و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۵/۰۹/۲۰۱۱
تصوير:
Download file

صدا:
Download file

لینک
Download file

September 23, 2011

تفسير خبر

PERSIAN_NEWSTALK_23-09-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سخنان احمدي نژاد٬ و محمود عباس در سازمان ملل متحد٬ ودرخواست رسمي آقاي عباس براي برسميت شناختن دولت فلسطين٬ و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۳/۰۹/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

لينك :
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_23-09-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آزادي دو شهروند آمريكائي٬ سفر احمدي نژاد به نيويورك٬ اختلاس ۳ هزار مليار تومان٬ درخواست محمود عباس براي رسميت شناختن دولت فلسطين٬ اوضاع در سوريه٬ و...٬ پاسخ ميدهد . ۲۳/۰۹/۲۰۱۱

Download file

September 16, 2011

تفسير خبر

Zarreh_Bin-05-08-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سوء استفاده ۳۰۰۰ميليارد توماني توسط يك باند نزديك به هردو بخش مافياي اصولگرا ٬ دلائل گسترش فساد در نظامي كه ادعاي اسلام گرائي دارد ٬ تحولات سوريه و تشكيل شوراي ملي اوپوزيسيون ٬ ديار اردوغان از مصر و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۶/۰۹/۲۰۱۱
تصوير:
Download file

لينك :
Download file

صدا:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

76970F75-9E23-4353-99EE-E6BE6A78447A_w527_s-Ahmadinejad.jpg
C7F17D16-6E49-47D1-A02E-C7DE65A10E39_w270_.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با شلاق زدن يك بانوي جامعه شناس ٬ نامه شيرين عبادي به احمد شريف ٬ ادامه سركوبي ها در سوريه و...٬ پاسخ ميدهد . ۱۶/۰۹/۲۰۱۱

Download file


September 10, 2011

تفسير خبر

Zarreh_Bin-05-08-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با بي حرمتي سيد علي خامنه اي رهبر رژيم به تاريخ و تمدن و فرهنگ ايران زمين پيش از اسلام ٬ اظهارات وزير دفاع امريكا در حتمي بودن سرنگوني رژيم ٬ سخنان توني بلر نخست وزير پيشين بريتانيا در باره جهاني كه بدون جمهوري ولايت فقيه ٬ جهاني بهتر خواهد بود و اخرین تحولات سوریه و ليبي و سخنان احمدي نژاد در رابطه با اوضاع سوريه و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۹/۰۹/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

September 09, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin-09-09-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات اخير احمدي نژاد به تلويزيون پرتغال در مورد سوريه٬ پژاك وادعاهاي رژيم٬ اظهارات وزير دفاع آمريكا در مورد جمهوري ولايت فقيه٬ سفر دبير كل اتحاديه عرب به سوريه٬ پاسخ ميدهد . ۰۹/۰۹/۲۰۱۱

Download file

September 02, 2011

تفسير خبر

VOA_26-08-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ و دكتر محسن سازگارا در رابطه با نگراني خامنه اي از انتخابات آينده مجلس شورا٬‌ و ايران و سوريه٬ و اظهارات وزير كشور عربستان در رابطه با جمهوري ولايت فقيه٬ و تهديد رئيس جمهوري فرانسه٬ و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۲/۰۹/۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file

لینک
Download file
صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_02-09-2011-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تغيير لحن تعدادي از مسؤولین در مورد سوریه، و فروکش کشمکشهای انتخاباتی، و اظهارات اخیر مهدی کروبی، و نشست بین المللی «دوستان لیبی» در فرانسه، پاسخ ميدهد . ۰۲/۰۹/۲۰۱۱

Download file

August 26, 2011

تفسير خبر

VOA_26-08-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ و دكتر محسن سازگارا در رابطه با سقوط رژيم سرهنگ قذافي٬ و روز قدس در جمهوري ولايت فقيه٬ و اختلاسات مالي از بانك صادرات ايران٬ و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۶/۰۸/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

لینک
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Lybia_Syria_12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سقوط رژيم خودكامه سرهنگ معمر قذافي٬‌ وتحولات اخير در سوريه٬ پاسخ ميدهد . ۲۶/۰۸/۲۰۱۱

Download file

August 19, 2011

تفسيرخبر

Zarreh_Bin-05-08-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تحولات اخير ايران ٬ گزارش وزارت خارجه آمريكا در ارتباط با حمايت رژيم ولايت فقيه از تروريسم بين المللي و اخرین تحولات سوریه، و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۹/۰۸/۲۰۱۱

تصوير:
Download file
صدا:
Download file
لینک
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و جهان در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_19-08-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با طرح روسيه در مورد برنامه اتمي جمهوري ولايت فقيه٬ ادامه انتقادات وحملات عليه رحيم مشائي٬ تحولات در سوريه٬ دروغپردازيهاي دكانداران دين در رابطه با نا آراميهاي انگلستان٬ پاسخ ميدهد . ۱۹/۰۸/۲۰۱۱

Download file

August 12, 2011

تفسیر خبر

Zarreh_Bin-05-08-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با هيأت حل اختلافات در درون نظام؛ انتخابات آینده مجلس،‌ و جدائی دختران وپسران در دانشگاهها، رژیم ولایت فقیه و رویدادهای انگلیس، و اخرین تحولات سوریه، و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۲/۰۸/۲۰۱۱

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

لینک
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران و منطقه خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_12-08-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با رشوه احمدي نژاد به سپاه٬ و خامنه اي و اشارات مثبت به اصلاح طلبان براي شركت در انتخابات مجلس آينده٬ و اعلاميه سبزها در حمايت از جنبش مردم سوريه٬ و بيانيه پادشاه عربستان در مورد اوضاع در سوريه٬ پاسخ ميدهد . ۱۲/۰۸/۲۰۱۱

Download file

August 05, 2011

تفسير خبر

Zarreh_Bin-05-08-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سالروز انقلاب مشروطيت واظهارات رفسنجاني؛ سالروز ترور دكتر شاپور بختيار؛ مصاحبه احمدي نژاد با يورو نيوز؛ راي اعتماد به وزير جديد نفت و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۵/۰۸/۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

سالروز انقلاب مشروطيت وترور دكتر شاپور بختيار

Zarr_Bin_4-08-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سالروز انقلاب مشروطيت وسالروز ترور دكتر شاپور بختيار از سوي عوامل رژيم جمهوري ولايت فقيه؛ و انتخاب وزير جديد نفت واوضاع سوريه؛ پاسخ ميدهد . ۰۵/۰۸/۲۰۱۱

Download file

July 29, 2011

زیر ذره بین

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران ومنطقه خاورميانه در هفته اي كه گذشت
2E1A51CE-010D-4673-86DE-FEF09128BBCC_w527_s.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تشکیل هیات عالی حل اختلاف از سوی آیت الله خامنه ای ؛ ادامه نزاع بین اصولگرایان و اوضاع سوریه
پاسخ ميدهد . ۲۹/۰۷/۲۰۱۱

Download file

تفسیر خبر

Tafssir_Khabar_03-06-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين تحولات ايران ٬تشکیل هیات حل اختلاف توسط رهبر رژیم ایران با وجود فعالیت مجمع تشخیص مصلحت نظام ؛ نا امنی اجتماعی و گسترش دایره جرائم ؛ اوضاع سوریه و لیبی و ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۹/۰۷/۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file
تصوير لينك:
Download file
صدا:
Download file

July 23, 2011

زيرذره بين

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران ومنطقه خاورميانه در هفته اي كه گذشت

images.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ادامه درگيري بين رهبر و رئيس جمهوري منتخبش ٬ گسترش ابعاد آلودگي رژيم در سوريه ٬ اظهارات وزير خارجه صالحي در باره بحرين و روابط با آمريكا ؛ پاسخ ميدهد . ۲۲/۰۷/۲۰۱۱

Download file

July 22, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_03-06-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين تحولات ايران ٬ اظهارات علي اكبر صالحي وزير خارجه رژيم در باره بحرين و روابط با آمريكا٬ ادامه درگيري ها بين اصولگرايان و مداخلات رژيم در عراق و افغانستان و خليج فارس ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۲/۰۷/۲۰۱۱

تصويردانلود:

تصوير لينك:
Download file

صدا:
Download file

July 15, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_03-06-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با ادامه اختلافات ميان رهبر جمهوري ولايت فقيه ورئيس جمهوري٬ نامه محمد جوادحجتي كرماني به مصباح يزدي ٬ آيا رژيم اصلاح پذير است ؟ جنايات رژيم بعثي سوريه عليه مردم با حمايت رژيم ايران ٬ مصاحبه صادق خرازي با هاشمي رفسنجاني و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۵/۰۷/۲۰۱۱

دانلود تصوير:
Download file

لينك تصوير:
Download file
صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران ومنطقه خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_15-07-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نامه محمد جواد حجتی کرمانی به مصباح یزدی؛ و یاد روز ترور عبد الرحمن قاسملو؛ وتوهین یکی از فرماندهان سپاه به مسعود بارزانی؛ و سفر وزیر جدید دفاع آمریکا به عراق؛ پاسخ ميدهد . ۱۵/۰۷/۲۰۱۱

Download file

July 08, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_03-06-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين تحولات ايران ٬ سخنان فرمانده سپاه وپاسخ دكتر محمدرضا خاتمي به او ، اظهارات احمد جنتي در باره بحرين ٬ افزايش نگرانيهاي رژيم از اعلام اسامي چهارتن از قاتلان رفيق حريري نخست وزير فقيد لبنان و ارتباط آنها با حزب الله ٬ رهبر جمهوري اسلامي و توجيه جنايات رژيم بعثي سوريه ٬ ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۸/۰۷/۲۰۱۱
تصويردانلود:
Download file
تصوير لينك:
Download file
صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران ومنطقه خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_08-07-2011_Pic.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ادامه نزاع ميان گروه طرفداران ولي فقيه وياران احمدي نجاد٬ اظهارات فرمانده سپاه در مورد حضور محمد خاتمي در انتخابات آينده٬ ونامه دكتر محمد رضا خاتمي٬ واعلام اسامي متهمان قتل نخست وزير لبنان رفيق الحريري٬ وكمكهاي جمهوري ولايت فقيه به سرهنگ قذافي٬ پاسخ ميدهد . ۰۸/۰۷/۲۰۱۱

Download file

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

جمعه ۰۸/۰۷/۲۰۱۱

تصویر بخش نخست
Download file

تصویر بخش دوم
Download file

صدا بخش نخست :
Download file

صدا : بخش دوم
Download file

July 02, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_03-06-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين تحولات ايران ٬ تهديدات احمدي نژاد و خطوط سرخش ، اعلام اسامي چهارتن از قاتلان رفيق حريري نخست وزير فقيد لبنان و ارتباط آنها با حزب الله ٬ سوريه و جمهوري اسلامي ٬ كنفرانس مبارزه با تروريزم از سوي رژيم تروريست پرورو... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۱/۰۷/۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file

تصوير لينك:
Download file

صدا:
Download file

July 01, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران ومنطقه خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_Bin_1-07-2011_VOA.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تصميم مجلس براي به تعليق در آوردن استيضاح رئيس جمهور٬ دستگيري ياران وهمكاران احمدي نژاد٬كنفرانس مبارزه با تروريسم در تهران٬ پاسخ ميدهد . ۰۱/۰۷/۲۰۱۱

Download file

June 24, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

ايران ومنطقه خاورميانه در هفته اي كه گذشت

Zarreh_23-06-2011_Pic.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بركناري معاون وزير خارجه٬ دخالت عوامل رژيم ولايت فقيه در سركوب مردم سوريه٬ انتخابات تركيه٬ پاسخ ميدهد . ۲۳/۰۶/۲۰۱۱

Download file

June 18, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_03-06-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين تحولات ايران ٬ ادامه نزاع بين رهبر و احمدي نژاد ٬ بركناري مصلحي از شوراي ملي پول ٬ تحولات سوريه و حضور گسترده تر رژيم در سركوب مردم سوريه و انعكاس منهي مداخله رژيم بر روابط ايران و تركيه و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۷/۰۶/۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file

تصوير لينك:
Download file

صدا:
Download file

June 17, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران و منطقه در هفته اي كه گذشت

VOA_Zarreh_Bin_17-06.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بركناري حيدر مصلحي از شوراي عالي پول٬ و تشكيل وزارت ورزش٬ و تشكيل كابينه لبنان٬ و روابط سوريه وتركيه٬ پاسخ ميدهد . ۱۷/۰۶/۲۰۱۱

Download file

June 11, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_03-06-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين تحولات ايران ٬ دوسال پس از خرداد سبز كه آقاي خامنه اي خونينش كرد ٬در گيري ها بين ذوب شدگان در ولايت سيد علي و آويختگان به قدرت رئيس جمهوري منتخبش ٬ شخصيت رهبر و آسيب ٫پذيري او با خطاهاي كبيره ٬ موج تازه اعدامها تحولات سوريه و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۰/۰۶/۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file

تصوير لينك:
Download file

صدا:
Download file

June 10, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران و منطقه

Zarreh_bin_10-06-2011.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با صحبتهاي آشتي جويانه خامنه اي٬‌ و ادامه ي اعدامها در ايران٬ و علي آبادي ووزارت نفت٬ و ادامه تظاهرات مردم سوريه٬ و فيلم مضحك اعترافات محمد رضا مدحي٬ پاسخ ميدهد . ۱۰/۰۶/۲۰۱۱

Download file

June 04, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_03-06-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين تحولات ايران ٬ درگذشت دكتر سحابي و قتل هاله دخترش در روز تدفين پدر به دست عوامل ولي فقيه ٬ سخنان علي لاريجاني و ادامه درگيري ها بين سران رژيم ٬ تحولات سوريه و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۳/۰۶/۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file

تصوير لينك:
Download file

صدا:
Download file

June 03, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

مرگ عزت الله سحابي٬ ودخترش هاله٬ ورويدادهاي هفته گذشته منطقه

Hale_Ezzat_Sehabi_Hamzeh_Al_Massri_12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مرگ عزت الله سحابي٬ ودخترش هاله٬ ورويدادهاي هفته گذشته منطقه٬ پاسخ ميدهد . ۰۳/۰۶/۲۰۱۱
Download file

May 29, 2011

تفسير خبر

Tafssir_29-04-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين تحولات ايران ٬ آغاز نبرد اجنه رهبري با اجنه احمدي ٬ دلائل تجليل رژيم سوريه از رژيم سيد علي آقاي نايب امام زمان و ٬ به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۷/۰۵/۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file

تصوير لينك:
Download file

صدا:
Download file

May 28, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

اختلافات خامنئي واحمدي نژاد٬ وتظاهرات در سوريه ويمن

ahmadi-khamene_090.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ابعاد اختلافات ميان خامنئي و احمدي نژاد٬ ادامه تظاهرات مردمي در سوريه و يمن٬ پاسخ ميدهد . ۲۷/۰۵/۲۰۱۱

Download file

May 20, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي سخنرانی آقاي باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا

B_Obama_194.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنرانی روز پنجشنبه آقاي باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، پيرامون سياست خارجی آمريکا در قبال خاورميانه، پاسخ ميدهد . ۲۰/۰۵/۲۰۱۱

Download file

May 13, 2011

تفسير خبر

Tafssir_29-04-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با ادامه اختلافات ميان رهبر جمهوري ولايت فقيه ورئيس جمهوري٬ حمله ارگان سپاه به احمدي نژاد ٬ دعوت دانشجويان براي اعتصاب سراسري٬ جن هاي رژيم اسلامي٬ جنايات رژيم بعثي سوريه عليه مردم با حمايت رژيم ايران ٬ سفر علي اكبر صالحي به حاشيه خليج فارس و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۳/۰۵/۲۰۱۱

دانلود تصوير:
Download file

لينك تصوير:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

رويدادهاي ايران ومنطقه در هفته ي گذشته

VOA_Zarreh_Bin.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با رويدادهاي منطقه خاورميانه٬ سفر علي اكبر صالحي به كشورهاي منطقه٬ وآمادگي جمهوري ولايت فقيه براي گفتگو با كشورهاي ۵+۱ ٬ وجلسه هيات دولت با حضور احمدي نژاد و مصلحي٬ پاسخ ميدهد . ۱۳/۰۵/۲۰۱۱

Download file

May 06, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

جدال سيد علي خامنه اي و رئيس جمهوري منصوبش٬ وكشته شدن بن لادن

Kham_Nejad-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با جدال سيد علي خامنه اي و رئيس جمهوري منصوبش٬ وكشته شدن اسامه بن لادن٬ پاسخ ميدهد . ۰۶/۰۵/۲۰۱۱

Download file

April 30, 2011

زيرذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته گذشته و جدال سيد علي خامنه اي و رئيس جمهوري منصوبش

Khameneie_Ahmadinejad_2134.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با جدال سيد علي خامنه اي و رئيس جمهوري منصوبش ٬ ادامه جنايت رژيم بعثي سوريه و سكوت رژيم ولايت فقيه پاسخ ميدهد . ۳۰/۰۴/۲۰۱۱

Download file

April 29, 2011

تفسير خبر

Tafssir_29-04-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اختلافات ميان رهبر جمهوري ولايت فقيه ورئيس جمهوري٬ اوضاع اقتصادي وخيم وخالي بودن صندوق ارزي٬ ودخالت رژيم حاكم بر تهران در سوريه٬ وآشتي ميان دولت خود گردان فلسطيني وحماس٬ و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۹/۰۴/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود تصوير:
Download file

صدا:
Download file

April 23, 2011

زيرذره بين

zireh.bmp

بركناري و ابقاي حيدر مصلحي وزيراطلاعات و تحولات مهم هفته

59CE59E5-408C-4C99-9EA5-1532B937DC70_w527_s.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بركناري و ابقاي حيدر مصلحي وزيراطلاعات و مهم ترين تحولات در خاورميانه و مواضع جمهوري اسلامي ٬ پاسخ ميدهد. ۲۲/۰۴/۲۰۱۱

Download file

تفسير خبر

Tafssir_15-04-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تعزل حيدر مصلحي وزير اطلاعات رژيم اسلامي و تعيين مجدد او به وسيله سيدعلي خامنه اي ٬ اظهارات وزير خارجه كويت در باره شبكه تجسس ايران در كشورش ٬ افزايش تنش ميان ايران وعربستان و بحرين با تظاهرات بسيج در ازراف سفارت سعودي و حملات مسئولان رژيم به اين كشور ٬ ناآراميها در سوريه و كشتار تظاهر كنندگان وكمكهاي رژيم حاكم بر ايران به دولت سوريه جهت سركوب مخالفان٬ و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۲/۰۴/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود تصوير:
Download file

صدا:
Download file

April 18, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي فيلم ظهور بسيار نزديك است

Zehor_Nazdik_658.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با واكنشها نسبت به فيلم ظهور بسيار نزديك است٬ وكمك رژيم جمهوري ولايت فقيه به دولت بشار اسد در سركوب مخالفان سوري٬ پاسخ ميدهد. ۱۶/۰۴/۲۰۱۱

Download file

April 15, 2011

تفسير خبر

Tafssir_15-04-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تحريم بلندپايگان جمهوري ولايت فقيه از سوي اتحاديه اروپا٬ افزايش تنش ميان ايران وعربستان٬ ناآراميها در سوريه وكمكهاي رژيم حاكم بر ايران به دولت سوريه جهت سركوب مخالفان٬ و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۵/۰۴/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود تصوير:
Download file

صدا:
Download file

April 08, 2011

تفسير خبر

T_KH_01-04-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با ورود نيروهاي نظامي عراق به پايگاه اشرف٬ تنش در روابط كشورهاي جهان عرب با جمهوري ولايت فقيه٬ وطرح كنترل كردن نهادهاي مدني٬ و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۸/۰۴/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود تصوير:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

تيرگي روابط كشورهاي عربي حاشيه خليج فارس با جمهوري ولايت فقيه

Persian_Gulf_States_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تيرگي روابط كشورهاي عربي حاشيه خليج فارس با جمهوري ولايت فقيه٬ واتهام دخالت رژيم حاكم بر تهران در امور داخلي كشورهاي جهان عرب٬ پاسخ ميدهد. ۰۸/۰۴/۲۰۱۱

Download file

April 03, 2011

ايران و جهان زير ذره بين

zireh.bmp

تحولات ايران وخاورميانه در هفته گذشته ای که گذشت

ME_04-11.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات ايران٬ تشييع جنازه پدر مير حسين موسوي٬ رويدادهاي ليبي وسوريه٬ در هفته گذشته ای که گذشت، پاسخ ميدهد. ۰۱/۰۴/۲۰۱۱

Download file

April 01, 2011

تفسير خبر

T_KH_01-04-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سالگرد همه پرسي ايران٬ آيا شعار استقلال٬ آزادي تحقق يافت؟ ومردم سالاري ديني در ايران٬ وانحطاط اخلاق در جامعه٬ وروابط ايران وكويت٬ و... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۱/۰۴/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود :
Download file

صدا:
Download file

March 26, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

تحولات ايران وخاورميانه در هفته گذشته ای که گذشت

ME_04-11.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات ايران٬ تشييع جنازه پدر مير حسين موسوي٬ رويدادهاي ليبي وسوريه٬ در هفته گذشته ای که گذشت، پاسخ ميدهد. ۰۱/۰۴/۲۰۱۱

Download file

تفسير خبر

Tafssir_28-01-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اهميت پيام نوروزي رئيس جمهور آمريكا وواكنش مقامات جمهوري ولايت فقيه٬ تمايل احمدي نژاد به برگزاري جشنهاي نوروز در تحت جمشيد٬ وقطعنامه سازمان مالل وتعيين گزارشگر ويژه حقوق بشر حقوق بشر برای ایران، اوضاع اقتصادی وفساد در هیأت حاکمه رژیم ولایت فقیه، اوضاع در سوریه... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۵/۰۳/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود :
Download file

صدا:
Download file

March 18, 2011

تفسير خبر

Tafssir_28-01-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با كارنامه رژيم جمهوري ولايت فقيه در سال گذشته وتحولات اخير در بحرين٬... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۸/۰۳/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود :
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

خاورميانه در سالي كه گذشت

Khavar_Meyaneh_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات سال گذشته در ايران و كشورهاي خاورميانه٬ پاسخ ميدهد. ۱۸/۰۳/۲۰۱۱

Download file

March 12, 2011

تفسيرخبر

Tafssir_28-01-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با ٬ ابهامات رژيم پرداخته در مورد بلزداشت موسوي و كروبي رهبران جنبش سبز٬ پيامدهاي حذف رفسنجاني و پس پرده جنگ قدرت ٬ كنفرانس ويژه در باره ايران در دالاس تگزاس ... به پرسشهاي جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۱/۰۳/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود :
Download file


صدا:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

ارزيابي تحولات هفته اخير ايران ٬ رفسنجاني قرباني بي شهامتي خويش

rafsanjani-2-3.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات هفته اخير ايران ٬ و حذف رفسنجاني و تحولات ليبي و...پاسخ ميدهد. ۱۱/۰۳/۲۰۱۱

Download file

March 09, 2011

افق-صدای آمریکا

PERSIAN_OFOGHvbWED-09-03 009_0001.jpg

زندگی سیاسی رهبر جمهوری ولایت فقیه، سیدعلی خامنه ای
۰۹/۰۳/۲۰۱۱

تصویر/
Download file

صدا/
Download file

لینک/
Download file

March 04, 2011

تفسير خبر

Tafssir_28-01-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تظاهرات سه شنبه هاي ايران ٬ بلزداشت موسوي و كروبي رهبران جنبش سبز٬ رويدادهاي ليبي و جهان عرب ... به پرسشهاي علي جوانمردي پاسخ ميدهند. ۰۴/۰۳/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود :
Download file

صدا:
Download file


زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي تحولات هفته اخير ايران وكشورهاي منطقه

Mid_East_12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات ايران وكشورهاي منطقه٬ چشم انداز آينده خاورميانه٬‌ و...پاسخ ميدهد. ۰۴/۰۳/۲۰۱۱

Download file

February 26, 2011

تفسير خبر

Tafssir_28-01-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با مصاحبه حیدر مصلحی، تحولات لیبی وسرنوشت امام موسی صدر، فراخوانی جنبش سبز، اعتصاب احتمالی کارکنان در صنایع نفت، و حصر رهبران جنبش سبز... به پرسشهاي جمشید چهارلنگی پاسخ ميدهند. ۲۵/۰۲/۲۰۱۱

لينك:
Download file

دانلود :
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

تحولات هفته اخير ايران و ليبي

mideast-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات هفته اخير ايران و ليبي و...پاسخ ميدهد. ۲۵/۰۲/۲۰۱۱

Download file

February 19, 2011

تفسير خبر

Tafssir_28-01-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با يكم اسفند واظهارات كروبي٬ موسوي٬ خامنه اي٬ وسردار نقدي٬ و روند دموكراسي خواهي در بحرين وچند كشور عرب٬ وعبور ناوهاي ايران از كانال سوئز وپيامدهاي آن... به پرسشهاي جمشید چهارلنگی پاسخ ميدهند. ۱۸/۰۲/۲۰۱۱

لينك:
Download file

صدا:
Download file

دانلود:
Download file

February 18, 2011

زيرذره بين

zireh.bmp

واعظان غير متعظ ٬ نسخه انقلاب براي ديگران ٬ سركوبي براي ايران

demonstration-iran.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات اخير ايران و توصيه هاي رهبر رژيم به عربها براي انقلاب و سركوبي براي ايران و...پاسخ ميدهد. ۱۸/۰۲/۲۰۱۱

Download file

February 11, 2011

تفسير خبر

Tafssir_28-01-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اعتراض‌های ضد حکومتی در مصر و كناره گيري حسني مبارك٬ وتظاهرات روز ۲۵ بهمن در ايران... به پرسشهاي جمشید چهارلنگی پاسخ ميدهند. ۱۱/۰۲/۲۰۱۱

لينك:
Download file

صدا:
Download file

دانلود:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي تحولات مصر

egypt-flag.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات مصر و ادامه تظاهرات در آن٬ پاسخ ميدهد. ۱۱/۰۲/۲۰۱۱

Download file

February 05, 2011

زير ذره بين

zireh.bmp

تحولات مصر وسرايت آن به ديگر كشورها

pro-mubarak-egypt-demonstration-020211.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحولات اخير مصر واحتمال سرايت آن به ديگر كشورهاي منطقه و...پاسخ ميدهد. ۰۴/۰۲/۲۰۱۱

Download file

تفسير خبر

Tafssir_28-01-2011.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده٬ ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اعتراض‌های ضد حکومتی در مصر و اظهارات سيد علي خامنئي در مورد تظاهرات مصر و مواضع آمريكا و اخوان المسلمين مصر نسبت به اين اظهارات... به پرسشهاي جمشید چهارلنگی پاسخ ميدهند. ۰۴/۰۲/۲۰۱۱

لينك:
Download file

تصوير دانلود:
Download file

صدا:
Download file

February 01, 2011

زيرذره بين

zireh.bmp

جنبشهاي مردم خاورميانه وجنبش سبز ايران

Khavar_Meyaneh_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با رویدادهای مهم خاورميانه و...پاسخ ميدهد. ۲۸/۰۱/۲۰۱۱

Download file

January 23, 2011

زيرذره بين

zireh.bmp

ايران ٬ آشفته بازار داخل ٬ فتنه گري در خارج ...باز هم اعدام

edamha.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه بارویدادهای مهم هفته ايران وخاورميانه و...پاسخ ميدهد. ۲۱/۰۱/۲۰۱۱

Download file

January 22, 2011

تفسیر خبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با مذاکرات اتمی در ترکیه، واوضاع در تونس، و ووضع اقتصادی ایران، و مساله یارانه ها، و ... ٬ به پرسشهاي جمشید چهارلنگی پاسخ ميدهند.۲۱ژ۰۱ژ۲۰۱۱

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

January 16, 2011

تفسیرخبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با رويدادهاي اخير تونس و فرار بن علي ٬ سقوط دولت لبنان و نقش مخرب رژيم ٬ مذاكرات بيهوده اتمي و ... ٬ به پرسشهاي جمشید چهارلنگی پاسخ ميدهند.۱۴/۰۱/۲۰۱۱
تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

January 14, 2011

زیرذره بین

zireh.bmp

سقوط دولت لبنان با توطئه رژیم اسلامی و رویداهای مهم هفته
7A76E84C-2925-4342-A23C-AB0B494A7C27_mw800_mh600_s.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه باسقوط دولت لبنان با توطئه رژیم اسلامی و رویداهای مهم هفته و...پاسخ ميدهد. 14/01/2011

Download file

January 09, 2011

زیرذره بین

zireh.bmp

هفته ی خونین در ایران با موج اعدامها ، بازگشت مقتدی صدر به عراق
alSadr.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعدام های این هفته ، سفر علی اکبر صالحی به عراق و بازگشت مقتدی صدر به وطنش و...پاسخ ميدهد. 07/01/2011

Download file

تفسیرخبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اظهارات اخیر محمد خاتمی و واکنشهای ذوب شدگان در ولایت نایب امام زمان ، دلائل خودکشی هائی از نوع شاهزاده علیرضا پهلوی ، درگیری بین اصولگرایان و ... ٬ به پرسشهاي جمشید چهارلنگی پاسخ ميدهند.07/01/2011

تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

January 01, 2011

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اعدامهاي اخير ٬ مرگ يك تروريست نام آشنا ٬ سخنان بحث برانگيز رحيم مشائي٬ دزدي و فساد همكاران احمدي نژاد و پرونده دزدي هاي محمد رضا رحيمي و ... ٬ به پرسشهاي علي جوانمردي پاسخ ميدهند.۳۱/۱۲.۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

December 31, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

ايران در هفته اعدامها درگيري ها و عزلت بيشتر
___1_~1.JPG
Download file

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعدام دو شهروند ٬ بالا گرفتن نزاع بين اركان نظام و ديگر رويدادهاي مهم هفته پاسخ ميدهد. ۳۱/۱۲/۲۰۱۰
Download file

December 26, 2010

زیر ذره بین

zireh.bmp

تصویب پيمان «استارت جديد» درسنای آمریکا و تاثیر آن بربرنامه اتمی ایران

4C0B8BCD-DD53-4F13-9763-34736CF1E1EB_w527_s.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش سعادتیان از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تصویب پيمان «استارت جديد» درسنای آمریکا و تاثیر آن بربرنامه اتمی ایران پاسخ ميدهد. ۲۵/۱۲/۲۰۱۰
Download file

December 24, 2010

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تصويب لايحه كاستن ۳۰ درصدي از سلاحهاي هسته اي در سناي آمريكا ٬ ي ٬ پيامدهي بركناري منوچهر متكي ٬ حذف يارانه ها و روزگار سياه مردم ايران ٬ دزدي و فساد همكاران احمدي نژاد و پرونده دزدي هاي محمد رضا رحيمي در قوه قضائيه و ... ٬ به پرسشهاي سعادتيان پاسخ ميدهند.۲۴/۱۲.۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:
Download file


صدا:
Download file

December 17, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

انفجار تروريستي چابهار وادعاهاي رژيم

Chabahar_2010.JPG

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انفجار انتحاري چابهار وادعاهاي رژيم و دلايل اتهام آمريكا و غرب٬ پاسخ ميدهد. ۱۷/۱۲/۲۰۱۰

Download file

December 11, 2010

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با جنايات رژيم و زير پا نهادن حقوق بشر در روز جهاني حقوق بشر توسط جمهوري ولايت فقيه و موج زندانيان تازه در زندانهاي سيد علي خامنه اي وآلودگي هواي تهران٬ به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۱۰/۱۲/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:

Download file

صدا:

Download file

December 10, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران در هفته اي كه گذشت

Iran-10-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مهمترين رويدادهاي ايران در هفته اي كه گذشت٬ پاسخ ميدهد. ۱۰/۱۲/۲۰۱۰

Download file

December 04, 2010

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با همايش منامه وسخنراني خانم كلينتون٬ اسناد ويكي ليكس٬ ودخالتهاي جمهوري ولايت فقيه در كشورهاي منطقه٬ وترور دو استاد دانشگاه٬ وديدار اوباما از كابل٬ وآلودگي هواي تهران٬ به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۰۳/۱۲/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

December 03, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

مهمترين رويدادهاي ايران ومنطقه در هفته اي كه گذشت

Iran_5649.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مهمترين رويدادهاي ايران ومنطقه در هفته اي كه گذشت٬ پاسخ ميدهد. ۰۳/۱۲/۲۰۱۰

Download file

December 01, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي سفر سعد الحريري به ايران

Khameneie_Hariri_87.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر نخست وزير لبنان سعد الحريري به لبنان٬ پاسخ ميدهد. ۰۱/۱۲/۲۰۱۰

Download file

November 27, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

نامه مهم دكتر زهرا رهنورد به صادق لاريجاني

zahra_rahnavard.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نامه مهم دكتر زهرا رهنورد به صادق لاريجاني ٬ پاسخ ميدهد. ۲۷/۱۱/۲۰۱۰

Download file

تفسيرخبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آبروريزي در نيجريه٬ قطع رابطه گامبيا با جمهوري ولايت فقيه٬ شدت گرفتن اختلافها بين اصول گرايان٬ نامه دكتر زهرا رهنورد به صادق لاريجاني٬‌ به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۲۶/۱۱/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

November 26, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اتهام يك پاسدار در قاچاق اسلحه به نيجيريه

Azimi_Aghajani_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اتهام دادگاهی در نيجريه به يک ايرانی -عظيم آقا جاني - که گفته می شود از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است در ارتباط با محموله قاچاق اسلحه و مهمات، پاسخ ميدهد. ۲۶/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 25, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

علي مطهري:تعداد امضاها برای سؤال از محمود احمدی نژاد به حد نصاب رسيده است

Majles-Motaheri-34.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان علي مطهري نماينده مجلس شوراي اسلامي، كه گفته است تعداد امضاها برای سؤال از محمود احمدی نژاد به حد نصاب رسيده و کسی امضای خود را پس نگرفته است، پاسخ ميدهد. ۲۵/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 24, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

دلائل قطع روابط بين ايران و گامبيا

Iran gambia.gif

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دلائل قطع روابط بين ايران و گامبيا ٬ پاسخ ميدهد. ۲۴/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 21, 2010

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با گزارش وزارت امور خارجه آمريكا ونقض حقوق اقليتهاي مذهبي در ايران٬ وقطعنامه كميته سوم حقوق بشر سازمان ملل متحد٬‌ ورايانه ها وهدفمند بودن آن يا خير٬ ونامه آقاي نوري زاد به رئيس قوه ي قضائيه٬ وجلسه سران كشورهاي حاشيه درياي مازندران٬‌ واختلافات در درون سپاه پاسداران٬‌ به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۱۹/۱۱/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

كشف هروئين بعد از اسلحه و مواد منفجره در نيجريه
keshtihaye israel.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با كشف هروئين بعد از اسلحه و مواد منفجره در نيجريه ٬ پاسخ ميدهد. ۲۰/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 19, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

حمله ي گسترده ي رهبر جمهوري ولايت فقيه به مخالفان نظام

khameneie_5648b.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حمله ي گسترده ي رهبر جمهوري ولايت فقيه به مخالفان نظام٬‌ پاسخ ميدهد. ۱۹/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 18, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

محكوم شدن جمهوري ولايت فقيه در كميته حقوق بشر سازمان ملل متحد

javad-larijani_UN.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با محكوم شدن جمهوري ولايت فقيه در كميته حقوق بشر سازمان ملل متحد٬ پاسخ ميدهد. ۱۸/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 17, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

احمدي نژاد٬ واعظ غير متعظ!!

Slide1.JPG

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان عجيب وغريب احمدي نژاد كه از كشورهاي غربي خواست تا به خواسته هاي مردمانشان گوش دهند٬ ويا از رفتار جمهوري ولايت فقيه با مردم ايران تقليد كنند٬ پاسخ ميدهد. ۱۷/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 15, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

احمد جنتي و دعوت به دستگيري سران جنبش سبز

Karrobi_Moussavi-167.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان احمد جنتي در نماز جمعه٬ مبني بر دستگيري سران وشركت كنندگان در جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد. ۱۳/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 12, 2010

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با ائتلاف جديد در عراق٬ واظهارات اخير حسن نصرالله در مورد فرهنگ ايران٬ و اثرات تحريمهاي اقتصادي عليه جمهوري ولايت فقيه٬ عدم محكوم كردن اعمال تروريستي عليه مسيحيان عراق از سوي رژيم٬ دستگيري ۶ تن از طرفداران آقاي كاظميني بروجردي٬ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۱۲/۱۱/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصويردانلود:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

توافق رهبران عراق جهت تشكيل كابينه جديد

Iraq_123.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با توافق رهبران عراق جهت تشكيل كابينه جديد٬ پاسخ ميدهد. ۱۲/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 11, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

شکست جمهوري ولايت فقيه در هيئت اجرائي نهاد زنان سازمان ملل

un-women-logo1 copy.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با شکست جمهوري ولايت فقيه در به دست آوردن کرسی در هیات اجرایی نهاد زنان سازمان ملل متحد٬ پاسخ ميدهد. ۱۱/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 10, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اظهارات معاون فرمانده كل نيروهاي آمريكا در عراق

Robert_Cone_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات معاون فرمانده كل نيروهاي آمريكا در عراق در مورد كاهش نفوذ جمهوري ولايت فقيه در عراق٬ پاسخ ميدهد. ۱۰/۱۱/۲۰۱۰

Download file

November 08, 2010

صداي آمريكا

zireh.bmp

هشدار اميرتركي الفيصل به جمهوري اسلامي در باره غني سازي

/b>Prince_Turki_Al_Faissal_21.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با هشدار اميرتركي الفيصل به جمهوري اسلامي در باره غني سازي ٬پاسخ ميدهد. ۰۶/۱۰/۲۰۱۰

Download file

November 05, 2010

تفسير خبر

Tafssir_Khabar_Logo.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اتهام زدن ارتباط با دولتهاي خارجي به روزنامه نگاران٬‌ سالروز اشغال سفارت آمريكا در تهران٬ تروريسم اسلامي٬ مقايسه انتخابات آمريكا و ايران٬ اوضاع اقتصادي ايران٬ تهديد آمريكا از سوي جندالله ٬ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۰۵/۱۱/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصوير دانلود:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

دلايل حملات اخير حزب الله لبنان به دولت سعد الحريري وهم پيمانانش

Hezbollah_Rafiq_Al_Hariri_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دلايل حملات اخير حزب الله لبنان به دولت سعد الحريري وهم پيمانانش٬ پاسخ ميدهد. ۰۵/۱۰/۲۰۱۰

Download file

November 04, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

رهبر و طرح پيچيده ي مخالفان ومعترضان براي تسخير ايران!

Sabz-245.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات رهبر جمهوري ولايت فقيه مبني بر اينكه مخالفان ومعترضان طرح پيجيده اي براي تسخير ايران داشتند٬ پاسخ ميدهد. ۰۴/۱۰/۲۰۱۰

Download file

November 03, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي حمله نشريه پيام انقلاب به محمود احمدي نژاد

Ahmadinejad_Payam_Enghelab_16.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حمله نشريه پيام انقلاب متعلق به سپاه پاسداران به محمود احمدي نژاد٬ پاسخ ميدهد. ۰۳/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 29, 2010

تفسير خبر

Tassir_Khabar_4598J.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با با سفر رهبر جمهوري ولايت فقيه به قم٬ بي اعتنائي مرجع اعلا آيت الله وحيد خراساني ومراجع واقعي و مستقل ٬ انفجار پادگان امام علي در خرم آباد و نابودي بخشي از زرادخانه موشكي ٬ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۲۹/۱۰/۲۰۱۰

تصوير لينك:

Download file

تصوير دانلود:
Download file


صدا:
Download file


زيرذره بين

zireh.bmp

اظهارات رهبر جمهوري اسلامي درباره صدور انقلاب
khamenei.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات رهبر جمهوري اسلامي درباره صدور انقلاب٬ پاسخ ميدهد. ۲۹/۱۰/۲۰۱۰
Download file

October 28, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

سفر رهبران عراق به كردستان ومانع اصلي تشكيل دولت در اين كشور

iraq_politics_0822.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر رهبران عراق به كردستان ومانع اصلي تشكيل دولت در اين كشور٬ پاسخ ميدهد. ۲۸/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 27, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

هشدارهاي وزارت اطلاعات در مورد وقايع بعد از انتخابات رياست جمهوري

Moslehi-129.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان وزير اطلاعات جمهوري ولايت فقيه٬ مبني بر پيش بيني ها وهشدارهاي اين وزارتخانه در مورد وقايع بعد از انتخابات رياست جمهوري سال گذشته٬ پاسخ ميدهد. ۲۷/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 24, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

ارزيابي سخنان رئيس جمهوري اسرائيل در باره فوائد صلخ با فلسطيني ها

Abu Mazen and Peres.JPG

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه باسخنان رئيس جمهوري اسرائيل در باره فوائد صلخ با فلسطيني ها ٬پاسخ ميدهد. ۲۳/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 23, 2010

تفسير خبر

Tassir_Khabar_4598J.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با با سفر رهبر جمهوري ولايت فقيه به قم٬ وسخنراني اش در اين شهر ٬ هدفهاي ولي فقيه از اين سفر و ولايتعهدي سيد مجتبي بي اعتنائي مراجع واقعي و مستقل ٬ خريد ۶۰ ميلياردي عربستان از آمريكا و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۲۲/۱۰/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file


تصوير دانلود:
Download file

October 22, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي سفر رهبر جمهوري ولايت فقيه به قم

Kham_Qom_1010.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر رهبر جمهوري ولايت فقيه به قم٬ وسخنراني اش در اين شهر٬ پاسخ ميدهد. ۲۲/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 21, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اخراج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي به اتهام سكولار بودن

Azad_Islami-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اخراج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي به اتهام سكولار بودن٬‌ پاسخ ميدهد. ۲۱/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 20, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

سفر رهبر جمهوري ولايت فقيه به شهر قم

Khameneie_Qom-10.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر سيد علي خامنئي رهبر جمهوري ولايت فقيه به شهر قم٬ پاسخ ميدهد. ۲۰/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 17, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

درحاشيه نامه منسوب به صادق لاريجاني خطاب به رهبر رژيم ايران

untitled.bmp

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نامه منسوب به صادق لاريجاني خطاب به رهبر رژيم ايران پاسخ ميدهد. ۱۵/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 15, 2010

تفسير خبر

Tassir_Khabar_4598J.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سفر احمدي نژاد به لبنان ٬ درگذشت بزرگ بانوي آواز مرضيه ٬ نامه صادق لاريجاني به آيت الله خامنه اي وسفر احمدي نجاد به لبنان٬ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۱۵/۱۰/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصوير دانلود:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

نتايج سفر جنجالي احمدي نژاد به لبنان

Ahmadinejad_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نتايج سفر جنجالي احمدي نژاد به لبنان٬ پاسخ ميدهد. ۱۴/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 14, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي دستگيري علي شكوري راد

Ali_Shakouri_Rad_671.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دستگيري علي شكوري راد واحتمال بازداشت افرادي ديگر از جبهه مشاركت اسلامي٬ پاسخ ميدهد. ۱۴/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 13, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

احمدي نژاد در بيروت و واكنشهاي مثبت و منفي مردم لبنان

parcham aks.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر احمدي نژاد به بيروت و واكنشهاي مثبت و منفي مردم لبنان پاسخ ميدهد. ۱۳/۱۰/۲۰۱۰
Download file

October 09, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

ارسال مواد منفجره يا محترقه به افغانستان
iran afghanistan.jpg
Download file

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ٬ ارسال مواد منفجره يا محترقه به افغانستان پاسخ ميدهد. ۰۸/۱۰/۲۰۱۰

تفسير خبر

javanmardi ali_0001.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اظهار تمايل رژيم ايران براي گفتگو با ۵+۱ ارسال مواد منفجره به افغانستان ٬ عملكرد نظام در عراق٬ اوضاع آشفته اقتصادي در كشور ٬ تلاشهاي آيت الله خامنه اي براي بيعت گرفتن از مراجع براي سيد مجتبي فرزندش و مقاومت قم .. به پرسشهای علي جوانمردي پاسخ ميدهند. ۰۸/۱۰/۲۰۱۰

صدا :
Download file
تصوير لينك:
Download file
تصوير دانلود:
Download file

October 08, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اعتصاب غذاي نسرين ستوده وكيل مدافع زندانيان سياسي

Nasrin_Setoudeh_12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعتصاب غذاي نسرين ستوده وكيل مدافع زندانيان سياسي٬‌ پاسخ ميدهد. ۰۸/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 07, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي اعتصاب بازاريان وتهديد آنها از سوي احمدي نژاد

tehran-bazaar.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعتصاب بازاريان وتهديد آنها از سوي احمدي نژاد٬ پاسخ ميدهد. ۰۷/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 06, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

گفنگوي مير حسين موسوي با سايت كلمه

Moussavi-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گفنگوي مير حسين موسوي با سايت كلمه٬‌ پاسخ ميدهد. ۰۶/۱۰/۲۰۱۰

Download file

October 02, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

اوضاع آشفته سياسي و اقتصادي ايران
roznamehha.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اوضاع آشفته سياسي و اقتصادي ايران پاسخ ميدهد. ۰۱/۱۰/۲۰۱۰
Download file

October 01, 2010

تفسير خبر

pers1630vbFRI-01-10-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تحريم هشت نفر از مقامات رژيم٬ واظهارات پرزيدنت اوباما در مورد ايستادن پشت صداهائي در ايران٬‌ وواكنش جمهوري ولايت فقيه نسبت به تحريم ۸ نفر٬ وساروز جنگ ايران وعراق٬ وويروس در كامپيوترهاي دولتي در ايران٬ وتشكيل كابينه عراق٬ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۰۱/۱۰/۲۰۱۰

صدا :
Download file

تصوير لينك:
Download file

تصوير دانلود:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

مجلس خبرگان زير ساطور شوراي نگهبان

Mehdi_Karrobi_0910.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات اخير شيخ مهدي كروبي٬ مبني بر اينكه مجلس خبرگان زير ساطور شوراي نگهبان قرار گرفته است٬ پاسخ ميدهد. ۰۱/۱۰/۲۰۱۰

Download file

September 30, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

تحریم هشت تن از مقامات جمهوری ولایت فقیه

Tahrim_08_2010.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحریم هشت تن از مقامات جمهوری ولایت فقیه از سوی دولت آمریکا؛‌ پاسخ ميدهد. ۳۰/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 29, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي انحلال دو حزب جبهه مشاركت وسازمان مجاهدين انقلاب اسلامي

Mosharekat_Enghelab_Islami_981.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انحلال دو حزب جبهه مشاركت وسازمان مجاهدين انقلاب اسلامي٬‌ پاسخ ميدهد. ۲۹/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 26, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي سخنراني رئيس جمهور ولي فقيه در سازمان ملل متحد

Mohseni_Sq_459.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنراني رئيس جمهور ولي فقيه٬ در مجمع عمومي سازمان ملل متحد٬ كه در آن آمریکا را به دست داشتن در حملات تروریستی یازدهم سپتامبر متهم کرد٬ پاسخ ميدهد. ۲۵/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 25, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي مصاحبه احمدي نژاد با رسانه هاي آمريكا

Ahmadinejad_UN_13.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مصاحبه احمدي نژاد با رسانه هاي آمريكا٬ پاسخ ميدهد.۲۴/۰۹/۲۰۱۰

Download file

تفسير خبر

Tassir_Khabar_4598J.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سخنان احمدي نژاد در سازمان ملل٬ ودروغهاي او در مصاحبه با رسانه هاي آمريكا٬ سخنان باراك اوباما در مورد پرونده اتمي جمهوري ولايت فقيه٬ تظاهرات ايرانيان در نيويورك٬ شكاف در اعضاي دولت٬ اوضاع زندانيان سياسي در ايران٬ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۲۴/۰۹/۲۰۱۰

صدا :
Download file

تصوير دانلود؛
Download file
تصوير لينك:
Download file

September 23, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

رفسنجاني و ديدار با خانواده های برخی از زندانيان سياسي

Hashemin_Rafssanjani_342.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ديدار اکبر هاشمی رفسنجانی با خانواده های برخی از زندانيان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوري٬ واينكه گفته است که خواسته های آنها را با رهبر جمهوري ولايت فقيه در ميان خواهد گذاشت٬ پاسخ ميدهد.۲۳/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 22, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

درخواست حکم اعدام برای حسین درخشان

Huossain_Derakhshan_013.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرویز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با درخواست حکم اعدام برای وبلاگ نویس مقیم خارج حسین درخشان؛‌ پاسخ ميدهد.۲۲/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 18, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

آدم ربائي٬ لكه ي ننگ جمهوري ولايت فقيه

sarah-shourd-oman-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش ماندانا از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آزادي خانم سارا شورد٬ و تلاش جمهوري ولايت فقيه براي آزادي تعدادي از وابستگان خود در زندانهاي آمريكا٬ پاسخ ميدهد.۱۸/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 17, 2010

تفسير خبر

Tassir_Khabar_4598J.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اصحاب صنايع ايران و رژيم ولايت فقيه٬ و نداي عقل گراي مسلمانان در جهان٬ و تدارك رژيم براي برگزاري تظاهرات عليه آمريكا٬ و زنداني شدن وكلاي دادگستري٬ و آزادي خانم سارا شورد٬ و جمله به دفتر مير حسين موسوي٬ و... به پرسشهای جمشید چهارلنگی پاسخ ميدهند. ۱۷/۰۹/۲۰۱۰

صدا :
Download file

تصوير دانلود:
Download file

تصوير لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

حمله نيروهاي امنيتي به دفتر مير حسين موسوي

Mir_Hussain_Mossavi_14.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حمله نيروهاي امنيتي به دفتر مير حسين موسوي٬ پاسخ ميدهد.۱۷/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 16, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي استعفاي اخير ديپلوماتهاي ايراني

Haydari_Alizadeh_324.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با استعفاي اخير ديپلوماتهاي ايراني٬ پاسخ ميدهد.۱۶/۰۹/۲۰۱۰

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

عقب نشيني احمدي نژاد٬ يا مقدمه حذف او!

Ahmadi_Nejad_987.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با فشار مجلس بر احمدي نژاد٬ جهت بركنار كردن نمايندگان ويژه رئيس جمهور در امور بين الملل٬ پاسخ ميدهد.۱۵/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 10, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

نامه عبدالله مؤمنی، به ولی فقیه

A_Momeni-18988.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نامه عبدالله مؤمنی، به رهبر رژیم جمهوری ولایت فقیه، پاسخ ميدهد. ۱۰/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 09, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

کلينتون: ایران در حال تبدیل به دیکتانوری نظامی با لعاب ایدئولوژیک دینی است

Clinton_453.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات هيلاری کلينتون، وزير امور خارجه آمريکا، كه گفته است حکومت ايران در حال تبديل شدن به يک ديکتاتوری نظامی با رنگ و لعاب ايدئولوژيک دينی است٬ پاسخ ميدهد. ۰۹/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 08, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

احمدي نژاد: محمود عباس نماينده ي ملت فلسطين نيست!!

Mahmud_Abbas_79.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات محمود احمدي نژاد مبني بر غير قانوني بودن محمود عباس به عنوان رئيس دولت خودگردان فلسطين٬ پاسخ ميدهد. ۰۸/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 06, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

جمهوري ولايت فقيه مشكل بزرگ خاورميانه است

MidEast_10.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات خانم كلينتون در مورد اينكه جمهوري ولايت فقيه مشكل بزرگ خاورميانه است٬ واينكه مذاكرات صلح مقدمه ي حمله به ايران نيست٬ پاسخ ميدهد. ۰۴/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 03, 2010

تفسير خبر

Tassir_Khabar_4598J.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با مذاكرات صلح خاورميانه و نقش مخرب جمهوري ولايت فقيه٬ و تظاهرات روز قدس٬ وحمله به منزل شيخ مهدي كروبي٬‌ و پرونده هاي امنيتي عليه شهروندان ايران٬ و ديدار جو بايدن از عراق٬‌ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۰۳/۰۹/۲۰۱۰

صدا :
Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

حمله گروهي از عوامل رژيم به منزل شيخ مهدي كروبي

karroubi-Home_321.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حمله گروهي از عوامل رژيم (لباس شخصي ها) به منزل شيخ مهدي كروبي٬ پاسخ ميدهد. ۰۳/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 02, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اسلامي تر كردن دانشگاهها٬ رؤیای آیت الله!

Kamran_Daneshjoo_Tehran_UN_24.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات کامران دانشجو، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری ولايت فقيه٬ در دانشگاه علم و صنعت، در مورد اسلامي تر كردن دانشگاهها٬ پاسخ ميدهد. ۰۲/۰۹/۲۰۱۰

Download file

September 01, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

گسترش اختلافات ميان سيد علي خامنه اي و محمود احمدي نژاد

Khameneie_Ahmadinejad_7802.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش ماندانا از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گسترش اختلافات ميان سيد علي خامنه اي و محمود احمدي نژاد٬ پاسخ ميدهد. ۰۱/۰۹/۲۰۱۰

Download file

August 29, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

كاهش نفوذ يا وحشت از برپائي دموكراسي در عراق؟

Iraq_5609.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با كارشكني هاي رژيم جمهوري ولايت فقيه در عراق ومانع شدن ار تشكيل حكومت به دليل وحشت از برپائي دموكراسي در اين كشور٬ پاسخ ميدهد. ۲۸/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 27, 2010

تفسير خبر

Tassir_Khabar_4598J.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با افزايش فشارهاي بين المللي عليه جمهوري ولايت فقيه٬ و شكاف در حاكميت٬ و مذاكرات صلح خاورميانه و موضع رژيم نسبت به آن٬ و روز قدس٬ و پروژه اتمي رژيم٬ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۲۷/۰۸/۲۰۱۰

صدا :
Download file

تصوير دانلود:
Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ادعاي وزير اطلاعات مبني بر پرداخت كمكهاي مالي به رهبران جنبش سبز

Green_Movement_Iran.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ادعاي وزير اطلاعات جمهوري ولايت فقيه٬ در تاييد شيخ احمد جنتي٬ مبني بر كمكهاي مالي آمريكا به رهبران جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد. ۲۷/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 26, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

سفر احمدي نژاد به لبنان

lebanon.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر اعلام شده ي احمدي نژاد به لبنان در پايان ماه مبارك رمضان٬‌ ومساله تجهيز ارتش لبنان با سلاحهاي ساخت ايران٬‌ پاسخ ميدهد. ۲۶/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 25, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

افزايش توليد مهمات نظامي‌٬ با چه هدف؟

Army_3214.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تلاشهاي جمهوری ولايت فقيه برای تولید مهمات نظامي و افزایش امکانات موشکی ایران٬ پاسخ ميدهد. ۲۵/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 23, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

تهديدهاي سردار نقدي عليه بشريت
naqdi.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات و تهديدهاي سردار نقدي عليه بشريت٬ پاسخ ميدهد. ۲۱/۰۸/۲۰۱۰
Download file

August 21, 2010

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان

Download file

August 20, 2010

تفسير خبر

Tassir_Khabar_4598J.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با افتتاح نيروگاه بوشهر وفعاليتهاي اتمي رژيم٬ روز قدس ودعوت مهدي كروبي براي شركت در آن٬ وموضع وي نسبت به تغيير رژيم٬ ومداخلات رژيم ولايت فقيه در عراق٬ لبنان٬ فلسطين٬ افغنستان٬ و... به پرسشهای جمشید چارلنگی پاسخ ميدهند. ۲۰/۰۸/۲۰۱۰

صدا :

Download file
تصوير دانلود:

Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

مهدي كروبي و شركت در تظاهرات روز جهاني قدس

youmulqudsyy-1222.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات شيخ مهدي كروبي مبني بر شركت در تظاهرات روز جهاني قدس٬ پاسخ ميدهد. ۲۰/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 19, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي اظهارات مير حسين موسوي در مورد بحث ايرانيت و يا اسلاميت رژيم

Moussavi_Mashaie-01.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات مير حسين موسوي در مورد بحث ايرانيت و يا اسلاميت رژيم كه اسفنديار رحيم مشائي ان را مطرح كرد٬ پاسخ ميدهد. ۱۹/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 18, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

درخواست مجدد برزيل از جمهوري ولايت فقيه٬ براي آزادي خانم محمدي آشتياني

Sakineh_Ashteuani_980.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با درخواست مجدد برزيل از جمهوري ولايت فقيه٬ تا اجازه بدهد سکینه محمدی آشتیانی به کشور برزیل پناهنده شود٬ وپاسخ سخنگوي وزارت خارجه به اين درخواست٬ پاسخ ميدهد. ۱۸/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 15, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزیابی سفرهاي اخير مسئولان کشورهای منطقه،‌ به لبنان و سوریه

9-5-1389.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفرهاي اخير مسئولان کشورهای منطقه،‌ به لبنان و سوریه،‌ پاسخ ميدهد. ۱۴/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 14, 2010

تفسير خبر

Tafssir_Dr_Nourizadeh.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با مصاحبه مهدي كروبي٬ با گاردين دعواي مشائي و اصولگرايان ٬ وعده روسيه به افتتاح نيروگاه بوشهر ٬ اعترافات با شكنجه و... به سئوالات دكتر ستاره درخشش پاسخ ميدهند. ۱۳/۰۸/۲۰۱۰

تصوير:دانلود
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file


August 13, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي پخش اعترافات منتسب به خانم سكينه محمدي آشتياني

sakine-stopstoning.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با پخش اعترافات منتسب به خانم سكينه محمدي آشتياني از سوي تلويزيون جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد. ۱۳/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 12, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

بيانيه خانم كلينتون در مورد احكام اعدام عليه تعدادي از زندانيان سياسي

453.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بيانيه خانم كلينتون در مورد احكام اعدام صادره عليه تعدادي از زندانيان سياسي در جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد. ۱۲/۰۸/۲۰۱۰

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

images  mehdi.jpg
نزاع بين ولايتمداران بر سر امام زمان

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه بانزاع بين ولايتمداران بر سر امام زمان پاسخ ميدهد.۱۱/۰۸/۲۰۱۰


Download file

August 08, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

ايراني يا اسلامي ٬ بحثي كه رحيم مشائي به آن دامن زد.
Esfandiar_Rahim_Mashaie_200.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ايرانيت و يا اسلاميت ٬بحثي كه رحيم مشائي به آن دامن زده است پاسخ ميدهد.۰۷/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 06, 2010

تفسير خبر

Tafssir_Dr_Nourizadeh.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با گزارش سالانه وزارت امور خارجه آمريكا٬ اعتصاب زندانيان سياسي٬ فشار بر مهدي كروبي٬ لباس سفيدي ها٬ ادعاي احمد جنتي در مورد كمكهاي خارجي به مخالفان٬‌ و اختلافات مجلس ورئيس جمهور٬ و... به سئوالات سياوش سعادتيان پاسخ ميدهند. ۰۶/۰۸/۲۰۱۰

تصوير:
Download file

صدا :
Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي گزارش سالانه وزارت امور خارجه آمريكا در باره تروريسم وكشورهاي حامي آن

US_Department_Of_State_10.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارش سالانه وزارت امور خارجه آمريكا در باره تروريسم وكشورهاي حامي آن٬‌ واينكه جمهوري ولايت فقيه هم چنان فعالترين كشور در اين زمينه معرفي شده٬ پاسخ ميدهد. ۰۶/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 05, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

انتقاد مير حسين موسوي از مداخلات جمهوري ولايت فقيه در خارج

Mir_Hossein_Moussavi_453.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انتقاد مير حسين موسوي از ماجراجوئيهاي رژيم جمهوري ولايت فقيه در خارج٬ پاسخ ميدهد. ۰۵/۰۸/۲۰۱۰

Download file

August 04, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اظهارات مايك مالن٬ رئيس ستاد مشترك آمريكا در مورد طرح حمله به ايران

Mike_M-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات مايك مالن٬ رئيس ستاد مشترك آمريكا در مورد طرح حمله به ايران٬ در صورت نياز٬ و واكنش مقامات رژيم جمهوري ولايت فقيه نسبت به آن٬ پاسخ ميدهد.۰۴/۰۸/۲۰۱۰

Download file

July 31, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

شكايت علي لاريجاني از دادن مسئوليتهاي سنگين به جاهلان
larijani ali aqa.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با شكايت علي لاريجاني از دادن مسئوليتهاي سنگين به جاهلان پاسخ ميدهد.۳۱/۰۷/۲۰۱۰

Download file

تفسيرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اظهارات مضحك شيخ احمد جنتي پيرامون كمك يك ملياردي آمريكا از طريق عربستان سعودي و پاسخ جانانه كروبي به او ٬ اهميت انتشار استعفاي مهندس موسوي از مقام نخست وزيري در اعتراض به قانون شكني هاي سيد علي خامنه اي ؛ مجازاتهای تازه و آخرین تحولات در ایران، و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۳۰/۰۷/۲۰۱۰

تصوير لينك:
Download file

تصوير دانلود:
Download file

صدا:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

پاسخ قاطع آيت الله مهدي كروبي به حرفهاي بيربط شيخ احمد جنتي

Karubi1-225x300.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با پاسخ قاطع آيت الله مهدي كروبي به حرفهاي بيربط شيخ احمد جنتي پاسخ ميدهد.۳۰/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 30, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

اوهام احمد جنتي دبير دائمي شوراي نگهبان درباره كمكهاي عربستان به جنبش سبز

saudi-arabia-and-iran-hand-in-ha-2430-20071208-36.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اوهام احمد جنتي دبير دائمي شوراي نگهبان درباره كمكهاي عربستان به جنبش سبز پاسخ ميدهد.
۲۹/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 29, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

اسناد رسوائي رژيم حاكم بر ايران در افغانستان
Flag-Pins-Iran-Afghanistan.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اسناد رسوائي رژيم حاكم بر ايران در افغانستان ٫پاسخ ميدهد.۲۸/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 24, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

دولت دروغگو و نماينده مجلس معترض

مجلس شورا.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اطهارات آقای خباز نماینده قوچان پیرامون دروغگوئیهای احمدی نژاد پاسخ میدهد.۲۴/۰۷/۲۰۱۰

Download file

تفسیرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با فتوای آقای خامنه ای در باره جایگاه خودش و پس گرفتن فتوایش درکمتر از ۲ روز؛ادامه اعتصاب بازار٬ شوی کمدی بازگشت قهرمان شهرام اميري و یا خیانتکار ش-م به ايران٬‌ دین حاکمیت و باورهای مردم ؛ مجازاتهای تازه و آخرین تحولات در ایران، و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۳/۰۷/۲۰۱۰

تصویر دانلود:
Download file

تصویر لینک:
Download file

صدا:
Download file

July 23, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

قطع دستان پنج آفتابه دزد در همدان ٬ و آزادي دزدان ميلياردي

ghazaeieh3 یشسفاشغث ضشفث ساخیثا.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با قطع دستان پنج آفتابه دزد در همدان ٬ و آزادي دزدان ميلياردي پاسخ ميدهد.۲۳/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 22, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

دشمني رهبر رژيم و قاضي القضات او با علوم انساني وپاسخ موسوي

100708172143_mousavi_226x170_kaleme_org.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دشمني رهبر رژيم و قاضي القضات او با علوم انساني وانتقاد شديد ميرحسين موسوي پاسخ ميدهد.
۲۲/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 21, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

منوچهر متکی، وانتقاد از حضور از حضور نیروهای خارجی در افغانستان

Kabul_7-2010.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انتقاد منوچهر متکی، وزیر خارجه جمهوري ولايت فقيه، در کنفرانس کابل٬ از حضور نیروهای خارجی در افغانستان٬‌ پاسخ ميدهد.۲۱/۰۷/۲۰۱۰

Download file

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

چهار شنبه ۲۱/۰۷/۲۰۱۰

بخش اول تصوير:
Download file

بخش دوم تصوير:
Download file

بخش اول صدا:
Download file

بخش دوم صدا:
Download file

July 17, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

روابط ايران و روسيه ٬ ازدواج موقت يا دائم؟
Flag-Pins-Russia-Iran.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات اخير رئيس جمهوري روسيه در مورد برنامه اتمي ايران پاسخ ميدهد.۱۷/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 16, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با عمليات انتحاري اخير در زاهدان٬ علتها وريشه هاي آن٬ ادامه اعتصاب بازار٬ بازگشت شهرام اميري به ايران٬‌ حقوق بشر وزندانيان سیاسی در ایران، و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۶/۰۷/۲۰۱۰

تصوير دانلود:

Download file

صدا:
Download file


تصوير:لينك
Download file

یکهفته با خبر

KAYHAN-1.jpg

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی!

سه‌ شنبه 6 تا جمعه 9 ژوئیه
یک سال پس از رخداد بزرگترین تقلب و تزویر و نفاق در عرصه سیاسی کشور از زمان برپائی نظام مشروطه و پیدائی صندوق رأی تا امروز، دیواری که به برکت جنبش بزرگ آزادیخواهی ایران با رنگ سبز فروافتاده بود، از سوی آنها که متولیان خودخوانده «امامزاده سبز» شده‌اند، با «مصالح» ناکارآمد بالا می‌رود و به گمان من وقت آن است که با یک حرکت به جا و مؤثر نخستین آجرهائی را که حضرات بر بستر مذهب و قانون اساسی جمهوری ولایت فقیه چیده‌اند فرو بریزیم.

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي عملیات انتحاری اخير در زاهدان

12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دو انفجار پنجشنبه شب گذشته در مقابل در ورودی مسجد جامع زاهدان٬ پاسخ ميدهد. ۱۶/۰۷/۲۰۱۰

Download file

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

جمعه ۱۶/۰۷/۲۰۱۰

بخش اول تصوير:
Download file

بخش دوم تصوير:
Download file

بخش اول صدا:
Download file

بخش دوم صدا:
Download file

July 15, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اظهارات احمدي نژاد در مورد اينكه تنها حزب ولايت٬ حق فعاليت دارد‌

Velayat-09.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات احمدي نژاد در مورد اينكه تنها حزب ولايت٬ حق فعاليت دارد‌٬ پاسخ ميدهد.۱۵/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 14, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ماجراي شهرام اميري٬ از ناپدید شدن تا بازگشت به ايران

Shahram_Amiri_23.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ماجراي شهرام اميري٬ از ناپدید شدن تا پناه بردن او به دفتر حافظ منافع ایران در سفارت پاکستان در واشینگتن٬ پاسخ ميدهد.۱۴/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 10, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

جنگ با لاريجاني ها آغاز ٫پايان احمدي نژاد
Iranian-President-Mahmoud-Ahmadinejad-Parliament-Speaker-Ali-Larijani.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با جنگ با لاريجاني ها آغاز ٫پايان احمدي نژاد پاسخ ميدهد.۱۰/۰۷/۲۰۱۰
Download file


July 09, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اعتصاب بازار٬ وتأثیر تحريمهاي شوراي امنيت عليه جمهوري ولايت فقيه٬ ومسأله سنگسار وموضع جهان نسبت به آن، وزندانهای سیاسی در ایران، وجنبش سبز، و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۰۹/۰۷/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

تصوير:لينك
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي دو بيانيه اخير مير حسين موسوي

Moussavi_234.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دو بيانيه اخير مير حسين موسوي در مورد تحريمهاي بين المللي وسالروز ۱۸ تير٬‌ پاسخ ميدهد.۰۹/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 08, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

مسدود شدن تعدادي از حسابهاي ايرانيان در بانكهاي امارات متحده عربي

Bank_Saderat_Dubai-56.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مسدود شدن تعدادي از حسابهاي ايرانيان در بانكهاي امارات متحده عربي٬ پاسخ ميدهد.۰۸/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 07, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اعتصاب بازار تهران در اعتراض به ماليات جديد دولت بر بازاريان

Bazaar_Tehran_Close15tir.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعتصاب بازار تهران در اعتراض به ماليات جديد دولت بر بازاريان٬ پاسخ ميدهد.۰۷/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 05, 2010

تفسير خبر

pers1630vbSUN 181_0001.jpg

دكتر عليرضا نوري زاده به پرسش جمشيد چهارلنگي در رابطه با درگذشت آيت الله سيد محمد حسين فضل اللهُ مرجع عالي تقليد در لبنان٬ پاسخ ميدهد. ۰۴/۰۷/۲۰۱۰

صدا
Download file

تصوير
Download file

July 03, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

قصاص ماموران كهريزك ٬ فريبي تازه يا اجراي عدالت

kahrizak.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حكم قصاص ماموران كهريزك ٬ پاسخ ميدهد.۰۲/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 02, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تحريمهاي شوراي امنيت عليه جمهوري ولايت فقيه٬ واقدامات رژيم در مقابله با تحريمها٬ آمادگي كشورهاي عربي حوزه خليج فارس در اجراي تحريمها٬ و اظهارات شخصيتهائي در خارج در مورد جنبش سبز وتعامل رژيم با مردم٬ و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۰۲/۰۷/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

تصوير:لينك
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

اهداف و روند جنبش سبز٬ واظهارات تعدادي از شخصيتها در خارج كشور

shoar.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات تعدادي از شخصيتها در خارج از ايران در مورد اهداف وروند جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد. ۰۲/۰۷/۲۰۱۰

Download file

July 01, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

انگيزه سفر معاون رئيس جمهوري عراق٬ عادل عبد المهدي به ايران

Adel_Abdoul_Mehdi_13.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انگيزه سفر معاون رئيس جمهوري عراق٬ عادل عبد المهدي به ايران٬ پاسخ ميدهد. ۰۱/۰۷/۲۰۱۰

Download file

June 30, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اظهارات رئيس سازمان سيا وامكان ساختن دو بمب اتمي از سوي جمهوري ولايت فقيه

iran_nuclear1-22.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات رئيس سازمان سيا در مورد امكان ساختن دو بمب اتمي از سوي جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد. ۳۰/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 25, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با كشمكش بر سر دانشگاه آزاد٬ رفتار رژيم با زندانيان سياسي٬ تحريمهاي كنگره آمريكا عليه رژيم ولايت فقيه٬ و شعار:نه غزه نه لبنان٬ جانم فداي ايران٬ و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۵/۰۶/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

تصوير:لينك
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

تهديدهاي اخير فرمانده ي نيروي دريائي سپاه٬ در واكنش به بازرسي كشتي هاي ايران

Warships.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تهديدهاي اخير فرمانده ي نيروي دريائي سپاه٬ در واكنش به بازرسي كشتي هاي ايران در آبهاي بين المللي٬ پاسخ ميدهد. ۲۵/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 24, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

مصوبه اخير مجلس شوراي اسلامي درباره دانشگاه آزاد

Logo_Daneshgah_Azad-13.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مصوبه اخير مجلس شوراي اسلامي درباره دانشگاه آزاد٬ پاسخ ميدهد. ۲۴/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 23, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

هاشمي رفسنجاني وانديشه ي بازنشستگي

Khomieni_Rafsanjani_342.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش ماندانا از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مصاحبه ي اخير هاشمي رفسنجاني وانديشه ي بازنشستگي او٬ پاسخ ميدهد. ۲۳/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 19, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

روزهاي سخت مراجع در حكومت روحانيون
montazeri.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با روزهاي سخت مراجع در حكومت روحانيون پس از حملات اخير به بيت مراجع ٫پاسخ ميدهد. ۱۹/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 18, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با توهين به مراجع تقليد٬ وجنبش سبز وتعامل رژيم با آن٬ و منشور مير حسين موسوي٬ و سالگرد شهادت قربانيان تظاهرات سال گذشته٬ و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۸/۰۶/۲۰۱۰

صدا:
Download file
تصويردانلود:
Download file

تصوير:لينك
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

رهبران كشورهاي اتحاديه اروپا وتحریم‌های مضاعف عليه جمهوري ولايت فقيه

EU_Leadrs-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با توافق رهبران كشورهاي اتحاديه اروپا جهت اتخاذ تحریم‌های مضاعف عليه رژيم جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد.۱۸/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 17, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

پيشنهاد از سر گيري مذاكرات با كشورهاي غرب

IRI_Nuclear.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آمادگي احمدي نژاد براي گفتگو با كشورهاي غرب در مورد پرونده اتمي رژيم جمهوري ولايت فقيه٬پاسخ ميدهد.۱۷/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 16, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي بيانيه اخير مهندس مير حسين موسوي

Moussavi-1546.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بيانيه اخير مهندس مير حسين موسوي ومنشور جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد.۱۶/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 13, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

سالروز كودتا و واكنش مردم و جامعه بين المللي
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سالروز كودتا و واكنش مردم و جامعه بين المللي پاسخ ميدهد.۱۲/۰۶/۲۰۱۰
tazahorat.jpg

Download file

June 11, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با بيانيه موسوي وكروبي وصرف نظر كردن از برگزاري راهپيمائي سالروز انتخابات رياست جمهوري٬ اطلاعيه كميته هاي برگزاري راهپيمائي٬ وقطعنامه شوراي امنيت بين المللي عليه رژيم ولايت فقيه٬ و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند.۱۱/۰۶/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير/لينك
Download file

تصوير دانلود:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

موسوی وکروبی، و صرف نظر کردن از برگزاری راهپیمایی

Moussavi_Karrobi_9758.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با صرف نظر کردن میرحسین موسوی و مهدی کروبی، از برگزاری راهپیمایی در سالگرد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری٬ پاسخ ميدهد. ۱۱/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 10, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي تصويب قطعنامه جديد شوراي امنيت بين المللي عليه جمهوري ولايت فقيه

UN Security Council-09-06-2010.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تصويب قطعنامه جديد شوراي امنيت بين المللي عليه جمهوري ولايت فقيه٬‌ پاسخ ميدهد. ۱۰/۰۶/۲۰۱۰

Download file

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

پنجشنبه ۱۰/۰۶/۲۰۱۰

بخش اول تصوير:
Download file

بخش دوم تصوير:
Download file

بخش اول صدا:
Download file

بخش دوم صدا:
Download file

June 09, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

مجوز برگزاري راهپيمائي از سوي اصلاح طلبان در سالروز كودتاي انتخابات

Tazahoran_Iran-989.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش ماندانا از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اخذ مجوز برگزاري راهپيمائي از سوي اصلاح طلبان در سالروز كودتاي انتخابات٬ پاسخ ميدهد.۰۹/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 05, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

سالروز مرگ آيت الله خميني ومصادره خمينيسم ازسوي حاكميت
khomaini marg.bmp

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سالروز مرگ آيت الله خميني ومصادره خمينيسم ازسوي حاكميت پاسخ ميدهد.۰۵-۰۶-۲۰۱۰

Download file

June 04, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با مصادره ميراث خميني٬‌جنبش سبز وتظاهرات ۲۲ خرداد٬ ومسائل روز ايران٬ وپرونده اتمي٬ و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند.۰۴/۰۶/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير/لينك
Download file

تصوير دانلود:

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

فرمانده نيروهاي ناتو در افغانستان: رژيم ايران با طالبان همكاري مي كند

afghanistan1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با رد اتهامات فرمانده نيروهاي ناتو در افغانستان در مورد همكاري رژيم جمهوري ولايت فقيه با طالبان٬ از سوي وزير خارجه رژيم٬ پاسخ ميدهد. ۰۴/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 03, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

كمپين بين المللي حقوق بشر واعلام اسامي جنايتكاران خشونتها در ايران

Tazahorat_Ashora-34.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعلام اسامي جنايتكاران اصلي خشونتهاي بعد از انتخابات از سوي كمپين بين المللي حقوق بشر٬ پاسخ ميدهد. ۰۳/۰۶/۲۰۱۰

Download file

June 02, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp
درحاشيه حملات نيروهاي رژيم به كردستان عراق
kurdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حملات اخير نيروهاي رژيم به كردستلن عراق پاسخ ميدهد. ۰۲/۰۶/۲۰۱۰

Download file

May 30, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

وزیر اطلاعات٬براندازی دین از بطن جامعه هدف سران جنبش سبز بود
vazir.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ادعاي وزیر اطلاعات ٬مبني براينكه براندازی دین از بطن جامعه هدف سران جنبش سبز بود پاسخ ميدهد. ۲۹/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 28, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اختلافات ايران و روسيه٬‌ وتغيير مواضع روسيه با توجه به تظاهرات بعد از انتخابات وشعار مرگ بر روسيه٬ آماده باش رژيم براي روياروئي با مردم در سالروز انتخابات٬ ادامه سركوبيها وگزارش سالانه سازمان عفو بين الملل٬ و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند.۲۸/۰۵/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير/لينك
Download file

تصوير دانلود:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

گزارش سالانه سازمان عفو بين الملل٬ پيرامون وضع حقوق بشر در ايران

Edam_dar_Iran-89.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارش سالانه سازمان عفو بين الملل٬ پيرامون وضع حقوق بشر در جمهوري ولايت فقيه٬‌ پاسخ ميدهد.۲۸/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 27, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي روابط كنوني جمهوري ولايت فقيه با روسيه

Iran_Russia_Flag-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با روابط كنوني جمهوري ولايت فقيه با روسيه٬‌ پاسخ ميدهد.۲۷/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 26, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

واگذاري پروژه چند ميلياردي به سپاه پاسداران

Kham_Sepah_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش ماندانا از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با واگذاري پروژه چند ميلياردي به سپاه پاسداران٬ پاسخ ميدهد.۲۶/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 22, 2010

برنامه پارازيت

ali para.jpg

در برنامه اين هفته پارازيت عليرضا نوري زاده به سئولات بي پرده كامبيز حسيني پاسخ ميدهد. ۲۱/۰۵/۲۰۱۰

Download file

پارازيت لينك:

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

تظاهرات هرات وكابل عليه اعدام افغانها در ايران
tazahorat.bmp

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تظاهرات هرات وكابل عليه اعدام افغانها در ايران پاسخ ميدهد.۲۱/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 21, 2010

تفسيرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با توافق اخير بر سر پرونده اتمي بين ايران و برزيل و تركيه ٬ ازادي قاتل دكتر شاپور بختيار و استقبال از يك قاتل توسط حسن قشقاوي معاون وزارت خارجه رژيم٬ ازار و شكنجه محمد نوري زاد در زندان ولي فقيه و... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند.۲۱/۰۵/۲۰۱۰

صدا:
Download file<

تصوير دانلود:
Download file

تصوير/لينك
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ضرب وجرح محمد علي ابطحي و محمد نوري زاد

Abtahi_Nourizad_324.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ضرب وجرح محمد علي ابطحي و محمد نوري زاد٬‌ پاسخ ميدهد. ۲۱/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 20, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

آزادي وكيلي راد٬ يكي از قاتلان دكتر شاپور بختيار ودستيارش سروش كتيبه

Bakhteyar_Katebeh_Vakilirad-342.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آزادي وكيلي راد٬ يكي از قاتلان دكتر شاپور بختيار ودستيارش سروش كتيبه٬ پاسخ ميدهد. ۲۰/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 19, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

توافق تعويض اورانيوم ايران با غرب در تركيه

tavafouq-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با توافق تعويض سوخت هسته اي ايران با غرب در خاك تركيه٬ پاسخ ميدهد. ۱۹/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 17, 2010

تفسير خبر

Tafsser_16-05-10.jpg


گفتگوي كوروش صحتي از صداي آمريكا٬ با دكتر عليرضا نوري زاده در مورد كنفرانس؛ عراق پس از انتخابات؛ كه از سوي مركز استراتژيك عراق٬ با شركت نمايندگاني از سوي احزاب وسازمانهاي سياسي عراق٬‌ وكارشناسان اردني مسائل عراق٬ در پايتخت اردن؛ امان؛ برگزار شد. ۱۶/۰۵/۲۰۱۰

تصوير
Download file

صدا
Download file

May 15, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارتباط سازمان تروریستی القاعدة با جمهوری ولایت فقیه

Al_Qaedeh-231.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ارتباط سازمان تروریستی القاعدة با جمهوری ولایت فقیه، پاسخ ميدهد. ۱۵/۰۵/۲۰۱۰

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

اعتراضها واعتصابها در شهرهای کردستان

Kordestan-121.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آعتصاب واعتراض به کشته شدن ۵ شهروند ایرانی در شهرهای کردستان، پاسخ ميدهد. ۱۴/۰۵/۲۰۱۰

Download file

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اعدامهاي اخير وواكنشهاي داخلي و بين المللي ٬ ونمايشگاه كتاب تهران وممنوعه ها ٬ وكنفرانس تهران و اميدهاي رژيم جمهوري اسلامي ... به سئوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند.۱۴/۰۵/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

May 13, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اعدام پنج شهروند ايراني از سوي رژيم جمهوري ولايت فقيه

five_executed_kamangar.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعدام پنج شهروند ايراني از سوي رژيم جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد. ۱۳/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 12, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

دولت جدید ائتلافی بریتانیا از دو حزب محافظه کاران و لیبرال دموکرات ها

Nick Clegg and David Cameron-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعلام تشکیل ائتلاف محافظه کاران و لیبرال دموکرات ها پس از چند روز مذاکرات فشرده احزاب در بریتانیا٬ پاسخ ميدهد. ۱۲/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 09, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

ميهماني منوچهر متكي در نيويورك ٬ از كيسه ملت به كام بيگانه
16AB3844-273A-484D-8245-3305EE501BA9_w527_s.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ميهماني منوچهر متكي در نيويورك پاسخ ميدهد. ۰۸/۰۵/۲۰۱۰
Download file

May 07, 2010

تفسیرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سفر احمدی نژاد به ایالات متحده ٬ميهماني متكي در نيويورك ٬ نمايشگاه كتاب تهران ٬ پشت پرده پيشنهاد محمدجواد لاريجاني در ادامه رياست جمهوري احمدي نژاد پس از پايان دوره اش ... به سئوالات جمشيد چهارلنگي پاسخ ميدهند.۰۷/۰۵/۲۰۱۰

صدا:
Download file
تصوير:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

روابط ايران با كويت٬ پس از كشف شبكه تجسس وابسته به جمهوري ولايت فقيه

Persian_Gulf_States-20.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با روابط ايران با كويت٬ پس از كشف شبكه تجسس وابسته به جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد. ۰۷/۰۵/۲۰۱

Download file

May 06, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

سفر دوباره رهبران احزاب شيعه عراق به تهران

mamod amalek.JPG

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفردوباره رهبران احزاب شيعه عراق به تهران پاسخ ميدهد. ۰۶/۰۵/۲۰۱

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

در حاشيه سفر احمدي نژاد به نيويورك

mahmoud_ahmadinejad.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر احمدي نژاد به نيويورك پاسخ ميدهد. ۰۵/۰۵/۲۰۱۰

Download file

May 01, 2010

تفسیرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با جایگاه رژیم ایران در فهرست سرکوبگران آزادی بیان؛ دروغهای سران نظام ؛ تقاضای احمدی نژاد برای سفر به ایالات متحده ٬ و... به سئوالات جمشيد چهارلنگي پاسخ ميدهند. ۳۰/۰۴/۲۰۱۰

صدا:
Download file
تصویر:
Download file

April 30, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

جمهوري ولايت فقيه در جمع بدترين كشورها از نظر آزادي بيان

Iranian_Newspaper_09.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ادعاي رژيم جمهوري ولايت فقيه در مورد آزادي در ايران٬ ونام ايران در جمع بدترين كشورها از نظر آزادي بيان٬ پاسخ ميدهد.۳۰/۰۴/۲۰۱۰

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ممنوعيت فعاليتهاي تلويزيون خبري يورو نيوز در ايران

Euro_News_09.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گفته هاي وزير ارشاد جمهوري ولايت فقيه در مورد ممنوعيت فعاليتهاي تلويزيون خبري يورو نيوز در ايران٬ پاسخ ميدهد.۲۹/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 28, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اظهارات اخير خانم زهرا رهنورد ونقش او در جنبش سبز

Zahra_Rahnavard-099.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات اخير خانم زهرا رهنورد ونقش او در جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد.۲۸/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 24, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

مانورهاي رزمي سپاه ٬نمايش قدرت يا تمرين براي جنگ؟
razmayesh.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مانورهاي رزمي سپاه ٬نمايش قدرت يا تمرين براي جنگ؟ پاسخ ميدهد.۲۳/۰۴/۲۰۱۰

Download file

تفسيرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با نامه زندانيان سياسي٬ به مراجع٬ سفر احمدي نژاد به زيمبابوه و اوگاندا ٬ باز شماري آرا در بغداد٬ ٬ تسليحات ايراني و سوري براي حزب الله به سئوالات جمشيد چهارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۳/۰۴/۲۰۱۰

تصوير:
Download file

لينك:
Download file

April 23, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي سفر محمود احمدي نژاد به زيمباوه

Ahmadinejad_Mogabe-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر محمود احمدي نژاد به زيمباوه٬ پاسخ ميدهد. ۲۳/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 22, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

تكثير جمعيت به پيشنهاد احمدي نژاد٬ ودلنگراني او از وقوع زلزله در تهران

tehran2.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تكثير جمعيت به پيشنهاد احمدي نژاد٬ ودلنگراني او از وقوع زلزله در تهران٬ پاسخ ميدهد. ۲۲/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 21, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

نامه شماري از زندانيان سياسي به مراجع قم

zendanian_seyassi-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نامه شماري از زندانيان سياسي به مراجع قم٬ وانتخاب محمد باقر ذو القدر به عنوان معاون قوه قضائيه٬ پاسخ ميدهد. ۲۱/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 17, 2010

تفسيرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با وضع خطرناك زندانيان سياسي٬ اصالت دروغ در جمهوري ولايت فقيه٬افزايش فشارهاي بين المللي بر رژيم ايران٬ نشست گروه ۵+۱ ٬پيامدهاي انتخابات عراق و نگاه به رياض دولتمردان عراقي به سئوالات جمشيد چهارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۶/۰۴/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

اظهارات هيلاري كلينتون در باره صلح خاورميانه
74F3449C-F7C7-444C-8F95-54A592941967_w527_s - Copy.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات هيلاري كلينتون در باره صلح خاورميانه وهشدار او به اسرائيل و دولت خودمختار فلسطين
در منع احمدي نژاد و حماس و حزب الله از بهره برداري از نبود صلح پاسخ ميدهد. ۱۷/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 16, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

انعكاس خبر جلوگيري از سفر محمد خاتمي به ژاپن

99-khatami.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انعكاس خبر جلوگيري از سفر محمد خاتمي به ژاپن٬ پاسخ میدهد.۱۶/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 15, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ياداشت رسمي جمهوري ولايت فقيه به دبير كل سازمان ملل متحد

UN-01.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ياداشت رسمي جمهوري ولايت فقيه به دبير كل سازمان ملل متحد٬ كه در آن از تهديد آمريكا مبني بر حمله ي اتمي به ايران اعتراض كرده٬ پاسخ میدهد.۱۵/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 14, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

انتقادات مهدي كروبي از دولت احمدي نژاد

kahroubi1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انتقادات مهدي كروبي از دولت احمدي نژاد٬ پاسخ میدهد.۱۴/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 10, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

توافق تاریخی بین آمریکا و روسیه و تاثیر آن بر پرونده اتمی ایران

841DACE8-580C-4ED8-B9A7-04B51B44E227_w527_s - Copy.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با توافق تاریخی بین آمریکا و روسیه و تاثیر آن بر پرونده اتمی ایران پاسخ میدهد.۱۰/۰۴/۲۰۱۰

Download file

تفسيرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با توافق روسيه و آمريكا براي كاستن ازتعداد كلاهك هاي اتمي ٬ تاثير اين توافق بر روند فشارهاي بين المللي بر رژيم ايران٬ ادامه دستگيري ها ٬ سخنان ميرحسين موسوي و انتظارات مردم به سوالات جمشيد چهارلنگي پاسخ ميدهند. ۰۹/۰۴/۲۰۱۰

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

April 09, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

سخنان مهندس موسوي گامي به عقب يا نگاهي به جلو
Mir-Hossein-Musavi-Exhibition-Saba1 - Copy.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان مهندس موسوي گامي به عقب يا نگاهي به جلو پاسخ ميدهد.۰۹/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 08, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

گزارش صندوق بین المللی پول درباره اقتصاد اایران و دروغهای حاکمیت

7_pool_Fixd.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارش صندوق بین المللی پول درباره اقتصاد اایران و دروغهای حاکمیت٬ پاسخ ميدهد.۰۸/۰۴/۲۰۱۰

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

اظهارات وزير دلدگستري رژيم و تشكيل دادسراي ويژه براي خارج

vazirrrrrrrrrrrrrrrr.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات وزير دلدگستري رژيم و تشكيل دادسراي ويژه براي خارج ازکشور٬ پاسخ میدهد.۰۷/۰۴/۲۰۱۰

Download file

April 03, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp
تبديل كشور به زندان بزرگ روزنامه نگاران
iran prison.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارش سازمان گزارشگران بدون مرز و تبديل كشور به زندان بزرگ روزنامه نگاران پاسخ ميدهد.
۰۲/۰۴/۲۰۱۰

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

ظهور وزير ارشاد رژيم براي توجيه توقيف مطبوعات
hussaini.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ظهور وزير ارشاد رژيم براي توجيه توقيف مطبوعات پاسخ ميدهد.۰۳/۰۴/۲۰۱۰

Download file

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سيزده به در٬ سال سبز٬ ادامه دستگيري ها ٬ روز ۱۲ فروردين سالروز رفراندوم ٬ انتخابات عراق و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۰۲/۰۴/۲۰۱۰

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

April 01, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ديدار باراك اوباما ونيكولاي سركوزي

Sarkozy_ Obama-2010.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ديدار باراك اوباما ونيكولاي سركوزي٬ ونيز سفر سعيد جليلي به چين٬ پاسخ میدهد.۰۱/۰۴/۲۰۱۰

Download file

زیرذره بین

zireh.bmp

رهبران گروههای شیعه عراق در تهران چه میکنند؟
iraqi election.png

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اینکه رهبران گروههای شیعه عراق در تهران چه میکنند؟ پاسخ میدهد.۳۱/۰۳/۲۰۱۰

Download file

March 30, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اعلام نتايج انتخابات پارلماني عراق

Iraq_Election.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعلام نتايج انتخابات پارلماني عراق٬ پاسخ ميدهد.۲۷/۰۲/۲۰۱۰

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

تعديل مجازاتها عليه رژيم جمهوري ولايت فقيه

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تعديل مجازاتها عليه رژيم جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد.۲۶/۰۲/۲۰۱۰

Download file

March 27, 2010

تفسيرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با جنجال پولشوئي به نفع سپاه پاسداران با بازداشت يك وزير بحريني٬ سخنان امام جمعه موقت تهران ٬ انتخابات عراق ٬ كنفرانس سران عرب در ليبي و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۶/۰۳/۲۰۱۰
تصوير لينك:
Download file

تصوير: دانلود
Download file

صدا:
Download file

March 25, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اتهام يك وزير بحريني در رابطه با كشف شبكه ي پولشوئي مرتبط با سپاه پاسداران

Mansour_Rajab-05.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر ازبخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اتهام يك وزير بحريني در رابطه با كشف شبكه ي پولشوئي مرتبط با سپاه پاسداران٬ پاسخ ميدهد.۲۵/۰۲/۲۰۱۰

Download file

March 24, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي دستگيري حسن لاهوتي٬ نوه ي اكبر هاشمي رفسنجاني

Hassan_Lahooti-34.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دستگيري حسن لاهوتي٬ نوه ي اكبر هاشمي رفسنجاني در ايران٬‌ پاسخ ميدهد.۲۴/۰۲/۲۰۱۰

Download file

March 20, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

ايران در سالي كه گذشت و چشم انداز سال نو
jonnnnnnn.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اوضاع ايران در سال گذشته ٬ وضع حقوق بشر و چشم انداز سال نو پاسخ ميدهد.۲۰/۰۲/۲۰۱۰

Download file

March 19, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با جنبش سبز در سالي كه گذشت٬ وموضوع خودي ها وغير خودي ها٬ چهارشنبه سوري وپاسخ مردم به فتواي رهبر رژيم و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۹/۰۳/۲۰۱۰
تصوير
Download file


صدا
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ديدار احمدي نژاد با مراجع قم

Qum-989.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ديدار احمدي نژاد با مراجع قم٬ پاسخ ميدهد.۱۹/۰۳/۲۰۱۰

Download file

March 18, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

حكم منع چهارشنبه سوري و واكنش مردم
chahar_shanbeh_soori_Firecrackers_www_persiancultures_com.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حكم منع چهارشنبه سوري و واكنش مردم پاسخ ميدهد.۱۸/۰۳/۲۰۱۰

Download file

March 17, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

سخنان رهبران جنبش سبز در پاسخ به اظهارات علی خامنئی وتأثیر این پیامها بر آینده جنبش مردم ایران

Karrobi-Moussavi-03-2010.jpg-0.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان رهبران جنبش سبز در پاسخ به اظهارات علی خامنئی وتأثیر این پیامها بر آینده مردم ایران، پاسخ ميدهد.۱۷/۰۳/۲۰۱۰

Download file

March 15, 2010

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

دوشنبه ۱۵/۰۳/۲۰۱۰

صدا/بخش اول:
Download file

صدا /بخش دوم:

Download file

تصويربخش اول :

Download file

تصوير بخش دوم :

Download file

March 13, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

گزارش حقوق بشر وزارت خارجه آمريكا
Iran_gay.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارش حقوق بشر وزارت خارجه آمريكا كه در آن کارنامه ضعیف ايران در رعایت حقوق بشر به ویژه پس از انتخابات رياست جمهوری مورد انتقاد قرار گرفته است پاسخ ميدهد.۱۳/۰۳/۲۰۱۰

Download file

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آزادي مصطفي تاجزاده ٬دستگيري الياس محمودي و مافياي عدالتخانه ولي فقيه ٬ گزارش وزارت خارجه آمريكا در باره اوضاع خقوق بشر در ايران و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۲/۰۳/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

March 12, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

آيا رژيم در سياستهاي سركوبگرانه خود تجديد نظر كرده است؟

M_Tajzadeh-89.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آزادي مصطفي تاج زاده٬ وآيا اينكه رژيم در سياستهاي سركوبگرانه خود تجديد نظر كرده است٬‌ ‌پاسخ ميدهد.۱۲/۰۳/۲۰۱۰

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي ديدار وزير دفاع آمريكا از دو كشور افغانستان وعربستان سعودي

Roberts_Gates-11.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ديدار وزير دفاع آمريكا از دو كشور افغانستان وعربستان سعودي٬ ‌پاسخ ميدهد.۱۱/۰۳/۲۰۱۰

Download file

March 10, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي انتخابات اخيرعراق

Iraq_Election.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انتخابات اخيرعراق٬ پاسخ ميدهد.۱۰/۰۳/۲۰۱۰

Download file

March 08, 2010

تفسير خبر

setareh.jpg

مری رابينسون، سيمين بهبهانی، شهلا شفيق و عليرضا نوری زاده در رابطه با روز زنان ۸ مارس ٬انتخابات عراق و... به سوالات ستاره درخشش پاسخ ميدهند. ۰۸/۰۳/۲۰۱۰

تصوير:

Download file

صدا:

Download file


March 06, 2010

تفسيرخبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با دستگيريهاي گسترده در ايران٬ جنبش سبز و راهكارهاي تازه ٬ ميهمانان تروريست رژيم در تهران و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند.
۰۷/۰۳/۲۰۱۰
صدا:
Download file

تصوير:

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

تصفيه دلنشگاهها از آزادانديشان ٬ توطئه تازه رژيم

daneshjou.bmp

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تصفيه دلنشگاهها از آزادانديشان ٬ توطئه تازه رژيم پاسخ ميدهد.۰۶/۰۳/۲۰۱۰

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

صدور حكم اعدامي ديگر در دولت عدل اسلامي
hokm edam mohammad amin valian.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تایید حکم اعدام براى یکى از دانشجویان بازداشتى محمد امين وليان پاسخ ميدهد.۰۵/۰۳/۲۰۱۰

Download file


March 05, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

اجتماع گروههاي ضد صلح در تهران
hassan_nasrallah_014.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اجتماع گروههاي ضد صلح در تهران پاسخ ميدهد.۰۴/۰۳/۲۰۱۰

Download file

March 03, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

سخنان رهبر رژيم علي خامنه اي مبني بر مبارزه با استكبار

khamenei-5620.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان رهبر رژيم علي خامنه اي مبني بر مبارزه با استكبار وضرورت پيروز شدن در نبرد فرهنگي٬ پاسخ ميدهد. ۰۳/۰۳/۲۰۱۰

Download file

February 27, 2010

زیرذره بین

zireh.bmp

جبهه جدید علیه اسرائیل ؛اوهام رژیم ایران یا واقعیت ؟

AssadAhmadinejad.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با جبهه جدید علیه اسرائیل ؛ بین اوهام رژیم ایران یا واقعیت ؟ پاسخ میدهد.۲۷/۰۲/۲۰۱۰
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

سخنان رهبر رژيم و تسليم كامل هاشمي رفسنجاني
khameneh.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان رهبر رژيم و تسليم كامل هاشمي رفسنجاني پاسخ ميدهد. ۲۶/۰۲/۲۰۱۰

Download file

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سخنان رهبررژيم در ديدار با نمايندگان مجلس خبرگان ٬ مانور رژيم بعد از دستگيري ريگي و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند.
۲۶/۰۲/۲۰۱۰

صدا:
Download file


تصوير:

Download file

February 25, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

دلائل بركناري سردار فضلي و سردار رجب زاده

fazzliiii.bmp
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دلائل بركناري سردار فضلي و سردار رجب زاده پاسخ ميدهد. ۲۵/۰۲/۲۰۱۰

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

پيشنهادات ايران و تحريمهاي درراه

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با پيشنهادات ايزان در زمينه مبادله اورانيوم و تحريمهاي درراه پاسخ ميدهد.۲۴/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 22, 2010

راديو آلمان

حمله به نویسنده کیهان با کدام انگیزه؟
• مصاحبه كيواندخت قهاري با علی‌رضا نوری‌زاده

Fazlinejad.jpg
صبح دوشنبه (۳ اسفند) ایرنا خبر حمله مهاجمان ناشناس به پیام فضلی‌نژاد، نویسنده روزنامه کیهان را منتشر کرد. خبر این واقعه پرسش‌هایی را در مورد سابقه این نویسنده و انگیزه احتمالی این حمله مطرح کرده است.

آن گونه که خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی نوشته است، حمله افراد ناشناس به پیام فضلی‌نژاد یکشنبه شب در ابتدای خیابان فلسطین تهران صورت گرفته است. وی را که از ناحیه سر مجروح شده بوده، همان شب به بیمارستان فیروزگر و سپس در ساعت ۳ بامداد امروز دوشنبه به بیمارستان بقیة‌الله منتقل می‌کنند.
به گزارش ایرنا، پرستار کشیک بیمارستان فیروزگر گفته است که مهاجمان از سلاح سرد در حمله به پیام فضلی‌نژاد استفاده کرده‌اند. ایرنا از قول یک نیروی پلیس کشیک بیمارستان فیروزگر می‌نویسد که مهاجم یا مهاجمان فرار کرده‌اند...

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

واكنش رژيم در برابر گزارش آژانس انرژي اتمي
atomi.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با واكنش رژيم در برابر گزارش آژانس انرژي اتمي پاسخ ميدهد.۲۰/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 19, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اهميت نشست اخير مير حسين موسوي٬ ومهدي كروبي٬ وراه كارهاي جديد جنبش سبز

Mousavi-Karrobi.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اهميت نشست اخير مير حسين موسوي٬ ومهدي كروبي٬ وراه كارهاي جديد جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد.۱۹/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 18, 2010

راديو زمانه گوي سياست

گفت‌وگو با علی‌رضا نوری‌زاده، روزنامه‌نگار و تحلیل‌گر سیاسی
«هشدار هیلاری کلینتون، جدی و پرمعنی است»
ایرج ادیب‌زاده

saoudolfaisal.jpg

هیلار کلینتون در قطر تاکید می‏کند که ایران به سوی تبدیل شدن به یک دیکتاتوری نظامی پیش می‏رود. وزیر خارجه‏ی آمریکا که برای جلب حمایت کشورهای منطقه‏ی خلیج فارس در مورد اعمال تحریم‏های تازه علیه ایران، به قطر و بعد عربستان سفر کرده است می‏گوید: «ما اعتقاد داریم که در حال حاضر سپاه پاسداران به جای دولت حکومت می‏کند».
منوجهر متکی، وزیر امور خارجه‏ی جمهوری اسلامی، بلافاصله این گفته‏های خانم کلینتون را رد کرد و با وارد کردن اتهامی مشابه گفت: «آمریکا با اعمال خود در عراق و افغانستان، همانند یک دیکتاتوری نظامی رفتار کرده است».
از سوی دیگر روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری در ریاض، با حضور خانم کلینتون، شاهزاده سعودالفیصل، وزیر خارجه‏ی عربستان سعودی، خواستار اقدام فوری در مورد مناقشه‏ی اتمی ایران شد و گفت: «اعمال تحریم‏های جدید علیه ایران به دلیل چالش هسته‏ای جمهوری اسلامی ممکن است در درازمدت مؤثر واقع شود. در صورتی که در حال حاضر اقدام فوری لازم است».
در این زمینه با آقای علیرضا نوری‏زاده نویسنده، روزنامه‏نگار، تحلیل‏گر سیاسی و آشنا با مسائل منطقه گفت‏وگویی انجام داده‏ام.
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

محمد جواد لاريجاني واجلاس حقوق بشر ژنو

un neshan.bmp

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه سخنان محمد جواد لاريجاني واجلاس حقوق بشر ژنو پاسخ ميدهد.۱۸/۰۲/۲۰۱۰

Download file


تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با برنامه اتمي ايران وتحريمهاي امريكا وغرب٬ سفر هيلاري كلينمون به قطر و عربستان سعودي ٬ادعاهاي رژيم در رابطه با تظاهرات ۲۲ بهمن٬ آينده جنبش و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند.
۱۷/۰۲/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:

Download file

February 17, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

دلائل بركناري سردار فضلي و سردار رجب زاده

fazzliiii.bmp
در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دلائل بركناري سردار فضلي و سردار رجب زاده پاسخ ميدهد. ۲۵/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 14, 2010

دو روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با جنبش سبز وتظاهرات ۲۲ بهمن٬ ترفندهاي رژيم در سالروز اتقلاب٬ نامه سرگشاده فاطمه كروبي٬ سفر هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا به قطر و عربستان سعودی٬ و برگزارى جلسه شوراى حقوق بشر سازمان ملل در ژنو٬ و... پاسخ ميدهد ۱۴/۰۲/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

هك كردن سايتها و وبلاگهاي اصلاح طلب توسط سپاه

sitehaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه باهك كردن سايتها و وبلاگهاي اصلاح طلب توسط سپاه پاسخ ميدهد.۱۳/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 12, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

زور آزمائي جنبش سبز با طرفداران دولت در سالروز انقلاب

22Bahman-2010.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با زور آزمائي جنبش سبز با طرفداران دولت در سالروز انقلاب٬ پاسخ ميدهد.۱۲/۰۲/۲۰۱۰

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

مجازاتهاي تازه عليه سپاه و شركتهاي وابسته اش
iran-nuclear4.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مجازاتهاي تازه عليه سپاه و شركتهاي وابسته اش پاسخ ميدهد.۱۰/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 10, 2010

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با برنامه اتمي ايران وتحريمهاي امريكا وغرب٬ اظهارات ضد ونقيض احمدي نژاد٬ آمادگي جنبش سبز براي شركت درتظاهرات دوز ۲۲بهمن٬ وتهديدهاي دولت در رابطه با تظاهرات ۲۲ بهمن٬ ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۰/۰۲/۲۰۱۰

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

تهديدهاي رژيم ولايت فقيه در آستانه سالروز انقلاب اسلامي

22bahman(18).jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تهديدهاي رژيم ولايت فقيه در آستانه سالروز انقلاب اسلامي٬ پاسخ ميدهد.۱۰/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 05, 2010

روزنامه سبز

Nagh-sheye_Iran_Sabz-1.jpg

شماره ۸۹ چهاردهم بهمن ماه

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

واكنش بين المللي نسبت به سخنان احمدي نژاد٬ در مورد پذيرش پيشنهاد آژانس بين المللي نيروي اتمي

Boushehr-149_3.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با واكنش بين المللي نسبت به سخنان احمدي نژاد٬ در مورد پذيرش پيشنهاد آژانس بين المللي نيروي اتمي٬ پاسخ ميدهد.۰۵/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 04, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

در حاشيه سخنان احمدي نژاد ٬ آيا ايران پيشنهادات آآژانس را ميپذيرد؟

atooooooooooooooooooomi.bmp

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان احمدي نژاد ٬ واينكه آيا ايران پيشنهادات آآژانس را ميپذيرد؟ پاسخ ميدهد.۰۴/۰۲/۲۰۱۰

Download file

انقلابي كه من ديدم

صدای انقلاب
علیرضا نوری‌زاده: در زمان بختیار سانسور از بین رفت

enqelab iran.jpg

حسین قویمی
سی و یک سال از انقلاب بهمن ۱۳۵۷ می گذرد و اینک در آستانه سی و دومین سالگرد انقلاب اسلامی بسیاری از موافقان و مخالفان خود را برای شرکت در راهپیمایی های ۲۲ بهمن آماده می‌سازند.
در این روزهای پر تنش با برخی روزنامه نگاران و تحلیلگران به گفت‌وگو نشسته‌ایم و از آنها خواسته‌ایم تا پلی به گذشته بزنند ودیروز و امروز را در ترازوی مقایسه بسنجند.
از علیرضا نوری زاده، روزنامه نگار، نخست درباره تفاوت پوشش رسانه‌ای سی و یک سال پیش و امروز در ایران پرسیده‌ایم:

Download file

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اظهارات مهندس ميرحسين موسوي عليه حاكميت و دعوت به تظاهرات دوز ۲۲بهمن ٬سخنان تازه كروبي د٬ تهديدهاي دولت در رابطه با تظاهرات ۲۲ بهمن٬ اظهارات احمدي نژاد در مورد ارسال اورانيوم به خارج... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۰۳/۰۲/۲۰۱۰

صدا:
Download file
تصوير:

Download file

February 03, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي اظهارات مير حسين موسوي٬ و جو بايدن

123413.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اهميت اظهارات مير حسين موسوي٬ وهمچنين اظهارات معاون رئيس جمهوري آمريكا٬ پاسخ ميدهد. ۰۳/۰۲/۲۰۱۰

Download file

February 02, 2010

صداي آمريكا

Iranian Opposition Leaders Reported to Call for More Protests on February 11

ap_iran_mir_hossein_mosavi_300_12Jun09.jpg

Iran's top opposition leaders Mir Hossein Mousavi and Mehdi Karoubi met Saturday, calling for more protests on the Feb. 11th anniversary of the Islamic Revolution and condemning the execution Thursday of two young opponents of the regime. Meanwhile, Iran's judiciary says that 16 more opposition protesters have been put on trial, and 37 others are set to be tried.

January 31, 2010

۲روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه باااعدام دوتن از هواداران جنبش سبز ٬ مصاحبه معاون وزارت اطلاعات ٬ كشتن عضو حماس در دبي٬ ملاقات موسوي و كروبي و دعوت مردم براي تظاهرات و... پاسخ ميدهد ۳۱/۰۱/۲۰۱۰

صدا:Download file

تصوير:

Download file

January 30, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

كنفرانس يمن و افغانستان در لندن
afffffghan.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با كنفرانس يمن و افغانستان در لندن پاسخ ميدهد. ۳۰/۰۱/۲۰۱۰

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

سخنان دكتر زهرا رهنورد ٬ نه سازش نه تسليم و نه به رسميت شناختن
zahra_rahnavard_131.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان دكتر زهرا رهنورد ٬ نه سازش نه تسليم و نه به رسميت شناختن پاسخ ميدهد. ۲۸/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 29, 2010

زیرذره بین

zireh.bmp

سخنان سالانه رئیس جمهوری آمریکا و ایران

barack_obama.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان سالانه رئیس جمهوری آمریکا و ایران پاسخ میدهد. ۲۹/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 28, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

اظهارات مهدي كروبي در مورد دولت احمدي نژاد

mehdi-karroubi.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات مهدي كروبي در مورد دولت احمدي نژاد٬ پاسخ ميدهد.۲۷/۰۱/۲۰۱۰

Download file

تفسير خبر

Tafssir-2010.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با اظهارات مهدي كروبي در مورد دولت احمدي نژاد٬ تهديدهاي دولت در رابطه با تظاهرات ۲۲ بهمن٬ اظهارات خانم زهرا رهنورد در مورد جنبش سبز٬ واوضاع وخيم اقتصادي ايران٬ و... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۷/۰۱/۲۰۱۰

تصویر/ لينك:
Download file

صدا:
Download file

January 23, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

بحث در مجلس شوراي اسلامي درباره كاهش روابط با انگليس
قشرشذثف.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بحث در مجلس شوراي اسلامي درباره كاهش روابط با انگليس پاسخ ميدهد.۲۳/۰۱/۲۰۱۰

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

سناريو نمايش گفتگو بين اصلاح طلبان وفادار و راديكالهاي ولائي

مناظره.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سناريو نمايش گفتگو بين اصلاح طلبان وفادار و راديكالهاي ولائي پاسخ ميدهد.۲۲-۰۱-۲۰۱۰

Download file

January 21, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي گزارش ديده بان حقوق بشر در باره ايران
hoqoq bashar.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ارزيابي گزارش ديده بان حقوق بشر در باره ايران پاسخ ميدهد.۲۱/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 20, 2010

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با طرح آشتي كه از سوي تعدادي از گروهها مطرح شده٬ سخنان رهبر رژيم وتهديد فعالين جنبش سبز٬ مساله اتمي٬ واوضاع وخيم اقتصادي ايران٬ وكشته شدن ۱۹ نفر در زندان اوين٬ و...به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۰/۰۱/۲۰۱۰

تصویر:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي سخنان رهبر رژيم جمهوري ولايت فقيه در مورد افراد فعال در جنبش سبز

Khamenie-034.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان رهبر رژيم جمهوري ولايت فقيه در مورد افراد فعال در جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد.۲۰/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 18, 2010

دوروز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با پرونده اتمي وجلسه نمايندگان ۵+۱وقتل دكتر عليمحمدي ٬روابط ايران و عربستان ٬سفر متكي به ليبي و ...پاسخ ميدهد ۱۷/۰۱/۲۰۱۰
تصوير:
Download file

صدا:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

سخنان عجيب احمدي نژاد در اهواز پيرامون ۱۱ سپتامبر

ahmadi ahvaz.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان عجيب احمدي نژاد در اهواز پيرامون ۱۱ سپتامبر پاسخ ميدهد.۱۷/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 15, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

دلايل محكوميت سنگين عليه دانشجويان

Students-in-tehran-21.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دلايل محكوميت سنگين عليه دانشجويان٬ پاسخ ميدهد.۱۵/۰۱/۲۰۱۰

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

دلايل انتقادات احمدي نژاد از عربستان در اهواز

Ahmadinejad_Ahvaz-03.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انتقادات احمدي نژاد از عربستان در اهواز٬ پاسخ ميدهد.۱۴/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 14, 2010

تفسیرخبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با پيامدهاي اخير بعد از بيانيه مهدی کروبی ٬ قتل فجیع دکتر علیمحمدی استاد فیزیک دانشگاه تهران و...به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. 13/01/2010

تصویر:
Download file

صدا:
Download file

January 13, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي ترور دكتر مسعود عليمحمدي

Alimohamadi-98.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ترور دكتر مسعود عليمحمدي٬ پاسخ ميدهد.۱۳/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 09, 2010

زيرذره بين

zireh.bmp

سوءقصد به كروبي در قزوين ٬چه كسي مسئول است ؟

090603064436_karrubi-ap21.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سوءقصد به كروبي در قزوين ٬ و اينكه چه كسي مسئول است ؟ پاسخ ميدهد.۰۹/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 08, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي سفر منوچهر متكي به عراق

Mottaki-Zibari-17.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر منوچهر متكي به عراق وگفتگو با همتاي عراقي اش هوشيار زيباري در مورد اختلافات مرزي٬ پاسخ ميدهد.۰۸/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 07, 2010

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با پيامدهاي اخير بعد از بيانيه مهندس موسوي ٬ تغيير نگاه جامعه بين المللي نسبت به جنبش سبز ٬آشكار شدن نقش سعيد مرتضوي در جناياتي كه در كهريزك رخ داد٬وحشت رژيم از خروج دختر بن لادن از ايران ٬ و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۰۶/۰۱/۲۰۱۰

صدا:
Download file
تصوير:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

مرتضوي متهم رديف اول در جنايات كهريزك

091116115923_kahrizak11.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارش كمسيون تحقيق و تفحص مجلس پيرامون نقش سعيد مرتضوي در جنايات كهريزك پاسخ ميدهد.۰۷/۰۱/۲۰۱۰

Download file

زیرذره بین

zireh.bmp091231112718_demonstrations-afp11----------.jpg

جنبش سبز در برابر تهدیدهای سران رژیم اسلامی

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آینده جنبش سبز در برابر تهدیدهای سران رژیم اسلامی٬ پاسخ میدهد.۰۶/۰۱/۲۰۱۰

Download file

January 04, 2010

دو روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با بيانيه شماره ۱۷ مهندس مير حسين موسوي٬ پرونده اتمي وضرب الاجل يكماه رژيم وموضع كاخ سفيد نسبت به آن٬ ومساله اسارت پيتر مور شهروند بريتانيائي در ايران٬ وچشم انداز تحولات ايران در سال ميلادي جديد٬ و ...پاسخ ميدهد ۰۳/۰۱/۲۰۱۰

صدا:
Download file


تصوير:
Download file

January 02, 2010

زير ذره بين

zireh.bmp

نگاهي گذرا بر مهمترين رويدادهاي سال گذشته در ايران

war_in_tehran_streets_10.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکترعليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مهمترين رويدادهاي سال گذشته در رابطه با ايران٬ پاسخ ميدهد. ۰۲/۰۱/۲۰۱۰

Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي حضور مردم در خيابانها با وجود همه ي تهديدهاي مقامات دولتي

6.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حضور مردم در خيابانها با وجود همه ي تهديدهاي مقامات دولتي٬‌ پاسخ ميدهد. ۰۱/۰۱/۲۰۱۰

Download file

December 31, 2009

زير ذره بين

zireh.bmp

اظهارات تند روحانيون وفرمانده هان سپاه وبسيج عليه رهبران جنبش سبز

Moussavi-Karrobi-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات تند روحانيون وفرمانده هان سپاه وبسيج عليه رهبران جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد. ۳۱/۱۲/۲۰۰۹

Download file

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با پيامدهاي روز عاشورا با حضور صدها هزارنفره مردم و تظاهرات رژيم پرداخته با سانديز و ساندويچ ٬ و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۳۰/۱۲/۲۰۰۹

تصوير:
Download file
صدا:
Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

تظاهرات عاشورا و خشونت رژيم ٬ آيا راهي براي آشتي مانده است؟

tazahorat.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تظاهرات عاشورا و خشونت رژيم ٬ و اينكه آيا راهي براي آشتي مانده است؟ پاسخ ميدهد. ۳۰/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 29, 2009

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

سه شنبه ۲۸/۱۲/۲۰۰۹
تصویري:
Download file
صدا:
Download file

December 28, 2009

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

دوشنبه ۲۸/۱۲/۲۰۰۹
تصویري:
Download file
صدا:
Download file

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده اكبر عطري همراه با حشمت الله طبرزدي در رابطه با پيامدهاي روز عاشورا با حضور صدها هزارنفره مردم وشهادت خواهرزاده ميرحسين موسوي و سه تن از هموطنان در تهران و چهار شهيد در تبريز ٬ و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۷/۱۲/۲۰۰۹
Download file


December 26, 2009

زيرذره بين

zireh.bmp

تحريم بنزين گام بعدي جامعه جهاني در برابر رژيم ولايت فقيه
senaye america.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تحريم بنزين گام بعدي جامعه جهاني در برابر رژيم ولايت فقيه پاسخ ميدهد.۲۶/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 25, 2009

زيرذره بين

zireh.bmp

حمله بيسابقه نماينده ولي فقيه در سپاه به آيت الله منتظري
zolnour.jpg

ر برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حمله بيسابقه نماينده ولي فقيه در سپاه به آيت الله منتظري پاسخ ميدهد.۲۵/۱۲/۲۰۰۹

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

چرا رژیم از مرده آيت الله العظمي حسينعلي منتظري بیش از زنده اش میترسد؟

091224153036_Kashan_226x170_nocredit-----------------ZANJAN.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با وحشت رژیم از منتظری پس از درگذشت او پاسخ میدهد.۲۴/۱۲/۲۰۰۹

Download file

زيرذره بين

zireh.bmp

تشییع جنازه آيت الله العظمي حسينعلي منتظري رفراندومی تازه
091222002047_montazeri-supporters.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تشییع جنازه آيت الله العظمي حسينعلي منتظري پاسخ میدهد. ۲۳/۱۲/۲۰۰۹

Download file


December 24, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با پيامدهاي پس از درگذشت آيت الله منتظري پيام رهبر رژيم٬ و تشييع پيكر مرجع اعلاي تشييع با حضور صدها هزارنفره مردم ٬واجلاس بين المجالس در مصر با حضور لاريجاني ٬ و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۳/۱۲/۲۰۰۹

صدا :
Download file

تصوير:
Download file

December 23, 2009

زيرذره بين

zireh.bmp

جايگاه آيت الله العظمي حسينعلي منتظري پس از مرگش

saneii_montazeri.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با جايگاه آيت الله العظمي حسينعلي منتظري پس از مرگش پاسخ ميدهد.۲۳/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 20, 2009

تفسير خبر

برنامه ويژه تفسير خبر در سوگ ايت الله العظمي منتظري

montazeri99.jpg

جمشيد چالنگي فضائل و برجستگي هاي اخلاقي و سياسي و مذهبي مرجع بزرگ را با مهندس حسن شريعتمداري و علي رضا نوري زاده مورد بحث قرار ميدهد. ۲۰/۱۲/۲۰۰۹

Download file

خبرها و نظرها

Husein_Ali_Montazeri.jpg

گفتگوي بيژن فرهودي با علي رضا نوري زاده در باره درگذشت آيت الله العظمي حسينعلي منتظري

Download file

۲۰/۱۲/۲۰۰۹

زيرذره بين

zireh.bmp

نمايش تظاهرات در حمايت از نظام يا دفاع از اعتبار خميني
polis_mardom_17_1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نمايش تظاهرات در حمايت از نظام و يا دفاع از اعتبار خميني پاسخ ميدهد.۱۹/۱۲/۲۰۰۹

Download file

دوروز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات ايران ٬تظاهرات روزجمعه به كارگرداني ارگانهاي نظامي امنيتي رژيم ٬ شكست طرح سركوبي جنبش به بهانه آتش زدن تصوير آيت الله خميني و خامنه اي ٬اعتراف به كشتن فرزندان ايران در كهريزك ٬انتظارات مردم ايران از جهانيان و ...پاسخ ميدهد ۱۹/۱۲/۲۰۰۹

صدا:
Download file

تصوير:
Download file

December 18, 2009

زير ذره بين

zireh.bmp

تظاهرات پس از نماز جمعه امروز تهران، در محکومیت به آتش زدن عکس آیت الله خمینی

Khomenie-987.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با دعوت براي برگزاري تظاهرات پس از نماز جمعه امروز تهران، در محکومیت به آتش زدن عکس آیت الله خمینی٬ پاسخ ميدهد. ۱۸/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 17, 2009

زير ذره بين

zireh.bmp

تنش ميان محافل امنيتي نظامي رژيم ورهبران جنبش سبز

Karrobi-Moussavi-45.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تنش ميان محافل امنيتي نظامي رژيم ورهبران جنبش سبز٬ پاسخ ميدهد. ۱۷/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 16, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با پيامدهاي به اتش سوزندان عكس آيت الله خميني٬ واظهارات رهبر رژيم٬ واظهارات رئيس قوه قضائيه٬ واجلاس سران كشورهاي همكاري خليج فارس در كويت٬ وتحريمهاي آمريكا عليه ايران٬ و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۶/۱۲/۲۰۰۹

لينك
Download file

صدا
Download file

زير ذره بين

zireh.bmp

ارزيابي دستاوردهاي اجلاس سران كشورهاي شوراي همكاري خليج فارس

Showraye_Hamkari_Khalij_Fars.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اجلاس سران كشورهاي شوراي همكاري خليج فارس در كويت٬ پاسخ ميدهد. ۱۶/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 12, 2009

زیرذره بین

zireh.bmp

آتش زدن تصاویر آیت الله خمینی و علی خامنه ای
imageeeeeee.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آتش زدن تصاویر آیت الله خمینی و علی خامنه ای در تظاهرات اخیر ٬ پاسخ ميدهد. ۱۲/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 11, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

جايزه صلح به اوباما٬ ولقب ديكتاتور سال به خامنه اي

President_Obama_Nobel_Prize.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان پرزيدنت اوباما در مراسم دريافت جايزه صلح نوبل٬ وهمچنين دريافت رهبر رژيم ولايت فقيه لقب ديكتاتور سال٬ پاسخ ميدهد. ۱۱/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 10, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي سخنان محسني اژه اي دادستان كل كشور در مورد عملكرد نيروهاي انتظامي

Mohsseni_Ejaie-1284.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان محسني اژه اي دادستان كل كشور در مورد عملكرد نيروهاي انتظامي در جريان تظاهرات اخير٬ پاسخ ميدهد.۱۰/۱۲/۰۹

Download file

December 09, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با پيامدهاي تظاهرات ۱۶ آذر٬ وعملكرد رژيم نظام در برابر اعتراضات٬ اظهارات دادستان كل كشور٬ جابجائي سرمايه هاي ايران٬ و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۰۹/۱۲/۲۰۰۹

لينك
Download file

صدا
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تظاهرات گسترده دانشجويان ومردم در سرتاسر ايران در روز ۱۶ آذر

5.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تظاهرات گسترده دانشجويان ومردم در سرتاسر ايران در روز ۱۶ آذر٬ پاسخ ميدهد. ۰۹/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 07, 2009

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

دوشنبه ۰۷/۱۲/۲۰۰۹

Download file

۲روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات ايران ٬تظاهرات روز دانشجو در روز ۱۶ آذر٬ آخرين تصميم ها در باره برنامه اتمي ايران ٬بيانيه اخير مهندس موسوي و سخنان رفسنجاني در مشهد٬سخنان رهبر رژيم و...پاسخ ميدهد ۰۶/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 05, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

اعتبار روز ۱۶ آذر در سال سبز
16 azar.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعتبار روز ۱۶ آذر در سال سبز٬ پاسخ ميدهد. ۰۵/۱۲/۲۰۰۹
Download file


December 04, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

پاسخ جمهوري اسلامي به جامعه جهاني ٬شعارهائي بيرون از فرهنك سياسي

ahmadinejad.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با پاسخ جمهوري اسلامي به جامعه جهاني در مورد برنامه اتمي ٬ پاسخ ميدهد. ۰۴/۱۲/۲۰۰۹

Download file

December 03, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي سخنان پرزيدنت اوباما در مورد استراژي آمريكا در افغانستان

obama-west-point.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان پرزيدنت اوباما در مورد استراژي آمريكا در افغانستان٬ پاسخ ميدهد.۰۳/۱۲/۰۹

Download file

December 02, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سخنان پرزيدنت اوباما وسخنان احمدي نژاد در اصفهان و نقش جمهوري اسلامي در افغانستان وتظاهرات ۱۶ آذر٬ و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۰۲/۱۲/۲۰۰۹

صدا:
Download file

لينك:
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تهديد رژيم مبني بر محاكمه پنج شهروند بريتانيائي دستگير شده در آبهاي خليج فارس

yachtmen.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تهديد رژيم مبني بر محاكمه پنج شهروند بريتانيائي دستگير شده در آبهاي خليج فارس٬ پاسخ ميدهد.۰۲/۱۲/۰۹

Download file

November 29, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

محكوميت رژيم ايران در شوراي حكام آژانس بين المللي انرژي اتمي
AP_IAEA_iran_nuclear_27nov09_eng_480.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش ٫پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با محكوميت رژيم ايران در شوراي حكام آژانس بين المللي انرژي اتمي پاسخ ميدهد.۲۷/۱۱/۰۹

Download file

November 27, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

سعيد مرتضوي واتهام انتقال زندانيان حوادث پس از انتخابات به بازداشتگاه کهريزک

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اتهامات عليرضا زاکانی، نماينده مجلس و عضو کميته پيگيری وقايع پس از انتخابات٬ به سعيد مرتضوی، دادستان سابق تهران، مبني بر دستور انتقال زندانيان حوادث پس از انتخابات را به بازداشتگاه کهريزک٬ پاسخ ميدهد. ۲۷/۱۱/۲۰۰۹

Download file

پنجره ای رو به خانه پدری

Panjereh-121.jpg

جمعه 27/11/2009
صدا:
Download file
تصویر بخش اول :
Download file
تصویر :بخش دوم
Download file

November 26, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

هدف رژيم ولايت فقيه از وثيقه هاي بسيار سنگين عليه بازداشت شدگان

iran_Dadgah-343.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با هدف رژيم ولايت فقيه از وثيقه هاي بسيار سنگين عليه بازداشت شدگان پس از انتخابات رياست جمهوري اخير٬ پاسخ ميدهد. ۲۶/۱۱/۲۰۰۹

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

پشت پرده احكام سنگين عليه آزاديخواهان ايران

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسشرامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با محكوميت آزاديخواهان ايران در دادگاههاي جمهوري اسلامي پاسخ ميدهد. ۲۵/۱۱/۲۰۰۹

zeydabadi.jpg

Download file

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با صدور احكام سنگين عليه آزادي خواهان كشور ٬جايگاه بسيج در ايران امروز ٬بحران روابط ايران و عربستان و جنگ در يمن ٬ تظاهرات پيش رو در ۱۶ آذر و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۲۶/۱۱/۲۰۰۹

صدا:
Download file

تصوير:

Download file

November 22, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

محكوميت اقدامات حکومت ايران در سرکوب تظاهرات معترضان
090513161306__45767114_logo_226i.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با محكوميت حکومت ايران در سرکوب تظاهرات معترضان در سازمان ملل پاسخ ميدهد. ۲۱/۱۱/۲۰۰۹
Download file

November 21, 2009

تفسير هفته

New_IRTV-19.jpg

تلويزيون ايرانيان

Download file

November 20, 2009

ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

اظهارات اخيرحبيب الله عسگر اولادي تازه مسلمان مبني بر انتقاد از كروبي وخاتمي وموسوي

Na_Gazeh_Na_Lobnan-198.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات اخيرحبيب الله عسگر اولادي تازه مسلمان مبني بر انتقاد از كروبي وخاتمي وموسوي٬ پاسخ ميدهد. ۲۰/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 19, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

قتل دکتر جوان رامین پوراندرجانی

Ramin Pourandarjani-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با قتل دکتر جوان رامین پوراندرجانی٬ پاسخ ميدهد. ۱۹/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 18, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با مكان تازه جمهوري اسلامي در جمع فاسدترين رژيمهاي جهان٬گسترش اختلافها در بين اركان نظام ٬پرونده اتمي و سرگرداني رژيم ٬ قتل پزشك كهريزك و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۸/۱۱/۲۰۰۹

صدا
Download file

لينك
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي سفر رئيس جمهوري فرانسه نيكولا ساركوزي به عربستان سعودي

King_ Abdullah-Nicolas_Sarkozy-1.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر رئيس جمهوري فرانسه نيكولا ساركوزي به عربستان سعودي٬ پاسخ ميدهد. ۱۸/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 17, 2009

Iran's media

listenVOA_f2.jpg

تحليل خبرنگار صداي آمريكا از طرح رژيم براي مقابله با رسانه هاي بين المللي

Ali Nourizadeh of the London-based Center for Arab and Iranian Studies says Iran thinks that by spending $50 million it can rival Western broadcasters, but he doubts it will succeed

November 15, 2009

۲روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات ايران ديدار ٫پرزيدنت اوباما و مدودف دررابطه با برنامه اتمي ايران ٬اطهارات اخير مهندس موسوي و ملاقاتش با كروبي ٬جنگ حوثي ها با عربستان و نقش رژيم ايران و...پاسخ ميدهد ۱۵/۱۱/۲۰۰۹(اشتباها در برنامه ٬ سفرم به دانمارك به اتفاق محسن مخملباف را ٬ سفر به هلند گفتم كه خطاي كلامي بود.)

تصوير:
Download file

صدا:
Download file

November 14, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

رژيم ولايت فقيه وارسال اسلحه به شورشيان يمن از طريق ارتيره

saudi_Yemen_988.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ارسال اسلحه از سوي رژيم ولايت فقيه به شورشيان يمن از طريق ارتيره٬ پاسخ ميدهد. ۱۴/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 13, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

نقل وانتقالات وتغييرات در سپاه پاسداران

Sepah_Araqi-98.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بركناري سردارعبدالله عراقي فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ وتغييرات در سپاه٬‌ پاسخ ميدهد. ۱۳/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 12, 2009

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

پنجشنبه ۱۲/۱۱/۲۰۰۹

صدا
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

مير حسين موسوي وتغيير قانون اساسي

M_H_Moussavi-18.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات مير حسين موسوي مبني بر امكان تغيير قانون اساسي جمهوري اسلامي٬ پاسخ ميدهد. ۱۲/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 11, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با موج اعدامها در ايران٬ روابط جمهوري اسلامي وآمريكا٬ جنبش سبز٬ نارضايتي ها در سپاه پاسداران٬‌ دخالتهاي ايران در يمن٬ و ... به سوالات جمشيد چارلنگي پاسخ ميدهند. ۱۱/۱۱/۲۰۰۹

صدا
Download file

لينك
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

جمهوري ولايت فقيه ودخالت در يمن

yemen.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اتهامات عربستان سعودي ويمن به جمهوري اسلامي مبني بر دخالت در يمن٬ پاسخ ميدهد. ۱۱/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 07, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي ديدار امير قطر از ايران

Iran_Qatar-11-09.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اهميت ديدار امير قطر از ايران٬ پاسخ ميدهد. ۰۷/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 06, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

انعكاس وبازتاب تظاهرات جنبش سبز در رسانه هاي خارج ايران

13_Aban-09-33.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انعكاس وبازتاب تظاهرات جنبش سبز در سالروز گروگانگيري ديپلماتهاي آمريكا٬ در رسانه هاي خارج ايران٬ پاسخ ميدهد. ۰۶/۱۱/۲۰۰۹

Download file

November 05, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي تظاهرات جنبش سبز به مناسبت ۳۰ مين سالروز اشغال سفارت آمريكا

13_Aban-09.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تظاهرات روز گذشته به مناسبت ۳۰ مين سالروز اشغال سفارت آمريكا در تهران٬ پاسخ ميدهد. ۰۵/۱۱/۲۰۰۹
Download file

تفسيرخبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با برگزاري مراسم ‌سالگرد اشغال سفارت آمريكا٬ وتظاهرات جنبش سبز و خشونت نظام ٬ و ... به سوالات مهدي فلاحتي پاسخ ميدهند. ۰۴/۱۱/۲۰۰۹

تصوير:
Download file

صدا:

Download file

November 04, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

اظهارات اخير آيت الله العظمي منتظري در محكوم كردن اشغال سفارت آمريكا

2.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات اخير آيت الله العظمي منتظري در محكوم كردن اشغال سفارت آمريكا در تهران٬ پاسخ ميدهد. ۰۴/۱۱/۲۰۰۹

Download file

October 31, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

انتقاد از رهبر وخبرگان٬ از سوي دانشجوئي ٬ و غضب ولي فقيه
nokhbegan.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انتقاد از رهبر و از خبرگان٬ از سوي دانشجوئي٬ و غضب ولي فقيه پاسخ ميدهد. ۳۱/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 30, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

پاسخ رژيم ولايت فقيه به پیش‌نویس توافق‌نامه آژانس بين المللي

Soltaneyeh-45.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با پاسخ رژيم ولايت فقيه به پیش‌نویس توافق‌نامه آژانس بين المللي انرژی اتمي٬ پاسخ ميدهد.۳۰/۱۰/۰۹

Download file

October 29, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي اظهارات رهبر جمهوري ولايت فقيه در ديدار با نخبگان علمي و فرهنگي كشور

Khamenie-560.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات رهبر جمهوري ولايت فقيه در ديدار با نخبگان علمي و فرهنگي كشور، مبني بر اينكه زير سئوال بردن اصل انتخابات را بزرگترين جرم است٬ پاسخ ميدهد.۲۹/۱۰/۰۹

Download file

October 28, 2009

تفسيرخبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با وپرونده هسته اي٬ ودلائل بهانه جوئي هاي رژيم ايران در دادن پاسخ صريح به پيشنهادات آژانس بين المللي انرژي هسته اي ٬ آمادگي مردم براي برگزاري مراسم ‌سالگرد اشغال سفارت آمريكا٬ انفجارات اخير وانتخابات در افغانستان٬ و... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۸/۱۰/۲۰۰۹

تصويري:
Download file

لينك :
Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

گزارش وزارتخارجه ايالت متحده در باره آزار اقليتهاي مذهبي در ايران

Iran_2008_Juvenile_Executions.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با گزارش وزارتخارجه ايالت متحده در باره آزار اقليتهاي مذهبي در ايران پاسخ ميدهد.۲۸/۱۰/۰۹

Download file

October 24, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

یکهفته تاخیر در پاسخگوئی ایران به آژانس انرژی اتمی
AP_Iran_NatanzEnriching_300.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با یکهفته تاخیر در پاسخگوئی ایران به آژانس انرژی اتمی پاسخ میدهد.23/10/2009

Download file

October 23, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تلاش براي جداكردن موسوي و كروبي از جنبش سبز
khatam musavi karroubi.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تلاش براي جداكردن موسوي و كروبي از جنبش سبز توسط شماري از مقامات رژيم پاسخ ميدهد.
۲۳/۱۰/۲۰۰۹

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

نامه نمايندگان كنگره آمريكا به پرزيدنت اوباما در باره ايران

us congress.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نامه نمايندگان كنگره آمريكا به پرزيدنت اوباما در باره ايران پاسخ ميدهد.۲۲/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 21, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با جنبش دانشجوئي٬‌ گفتگوي وين وپرونده هسته اي٬‌سالگرد اشغال سفارت آمريكا٬ انتخابات در افغانستان٬ وفعاليتهاي جديد سپاه٬ و... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۱/۱۰/۲۰۰۹

صدا
Download file

لينك
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

برپایی دور دوم انتخابات

Karzai.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعلام حامد کرزی، رئیس جمهور افغانستان مبني بر برپایی دور دوم انتخابات، پس از اعلام تصميم کمیسیون رسیدگی به شکایات انتخاباتی٬ پاسخ ميدهد. ۲۱/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 19, 2009

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg


دوشنبه ۱۹/۱۰/۲۰۰۹

در بلوچستان چه گذشت؟

Download file

۲روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات ايران ٬انفجار در بلوچستان و انعكاسات آن در صحنه سياسي كشور ٬ تيرگي روارط ايران و يمن ٬ مذاكرات ژنو و ...پاسخ ميدهد. ۱۸/۱۰/۲۰۰۹
تصوير:
Download file

صدا:

Download file

October 18, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

احمد جنتي ٬دروغهائي براي همه فصول

karoobi_va_janati.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان احمد جنتي و دروغهائي براي همه فصول پاسخ ميدهد. ۱۷/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 16, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تعطيل شدن بيمارستان جمهوري ولايت فقيه در يمن

Yaman-87.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تصميم دولت يمن مبني بر تعطيل كردن بيمارستان جمهوري ولايت فقيه در يمن٬ پاسخ ميدهد.۱۶/۱۰/۲۰۰۹
لينك
Download file

October 15, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي سخنان اخير آيت الله العظمي حسينعلي منتظري

Montazeri-19.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان اخير آيت الله العظمي حسينعلي منتظري٬‌ پاسخ ميدهد.۱۵/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 14, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با جنبش دانشجوئي٬‌ بيانيه آيت الله منتظري٬ مساله ولايت فقيه٬ جنبش سبز٬ فشارها بر كروبي٬‌ وموضع هاشمي رفسنجاني٬ و... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۴/۱۰/۲۰۰۹

صدا
Download file

لينك
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

اعدام بهنود شجاعي وروز جهاني مبارزه با اعدام

Behnood_Shojaee-05.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعدام بهنود شجاعي نو جوان زير ۱۸ سال٬‌ و روز جهاني مبارزه با اعدام٬ پاسخ ميدهد.۱۴/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 10, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

حكم اعدام براي فعالان جنبش سبز با بهانه هاي واهي

ali zamani.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با صدورحكم اعدام براي فعالان جنبش سبز با بهانه هاي واهي پاسخ ميدهد.۱۰/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 09, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ادعاي منوچهر متكي در باره ربوده شدن دانشمند اتمي ايران
motaki.jpg
در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ادعاي منوچهر متكي در باره ربوده شدن دانشمند اتمي ايران ٫پاسخ ميدهد.۰۹/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 08, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

سفر پادشاه عربستان سعودي ملك عبدالله به سوريا

king_Abdullah_Bashar_Asad-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر پادشاه عربستان سعودي ملك عبدالله به سوريا٬ پاسخ ميدهد. ۰۸/۱۰/۲۰۰۹

لينك
Download file

October 07, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تغييرات در سطوح مختلف امنيتي وسپاه وبسيج٬ بررسي دلايل بركناري اقاي حسين طائب وانتخاب سردار محمد رضا نقدي٬ وتحليل دستاوردهاي نشست ژنو٬ وجنبش دانشجوئي٬ و... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۷/۱۰/۲۰۰۹

صدا
Download file

تصوير/لينك
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي برکناری حسین طائب از فرماندهی بسیج وتعيين محمدرضا نقدی به جاي او

Mohamad_Reza_Naghdi-Houssain_Taeb-12.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با برکناری حسین طائب از فرماندهی بسیج وتعيين محمدرضا نقدی به عنوان جانشين او٬ پاسخ ميدهد. ۰۷/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 06, 2009

VOA Newstalk - 30 September 2009

Tafssir-17-06-2009.jpg

Thursday, October 1, 2009
Protests despite crackdown, Assembly of Sleepers, and the insatiable Revolutionary Guards - VOA Newstalk - 30 September 2009

Jamshid ChalangiThe following is a translation of highlights of last night's Newstalk on VOA. It is not a full transcript.

You can view Newstalk, September 30, on Windows Media - on Real Player.

October 05, 2009

۲ روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات در ايران ٬مذاكرات ژنو بين چليلي و ويليام برنز وضع جنبش سبز، سخنان احمدي نژاد و شكست نظام در جلوگيري از حضور مخالفان در مسابقات فوتبال و.... پاسخ ميدهد. ۰۴/۱۰/۲۰۰۹

تصوير:

Download file

صدا:

Download file

October 03, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

در حاشيه سفر دكتر البرادعي به تهران

Ho-Beijing-Mohamed-ElBaradei-2101.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سفر دكتر البرادعي به تهران پاسخ ميدهد. ۰۳/۱۰/۲۰۰۹

Download file

October 02, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي مذاكرات جمهوري اسلامي با كشورهاي ۵+۱ در ژنو وسفر منوچهر متكي به آمريكا

Iran-nuclear-deleg-in-Geneva-.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مذاكرات جمهوري اسلامي با كشورهاي ۵+۱ در ژنو وسفر منوچهر متكي به آمريكا ٬‌ پاسخ ميدهد. ۰۱/۱۰/۲۰۰۹

Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

چشم انداز مذاكرات ۵+۱ با جمهوري اسلامي

Jalili_Solana-78.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مذاكرات كشورهاي ۵+۱ با رژيم جمهوري اسلامي٬‌ پاسخ ميدهد. ۰۱/۱۰/۲۰۰۹

Download file

September 30, 2009

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با نا آراميها در دانشگاه هاي ايران٬ نامه مهدي كروبي به هاشمي رفسنجاني٬ بيانيه مير حسين موسوي٬ گفتگوهاي ژنو (۵+۱) با جمهوري اسلامي٬ و... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۳۰/۰۹/۲۰۰۹

صدا
Download file

لينك
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

بازگشائي دانشگاهها ونارآميهاي روزهاي اول

Sanati_Sharif_UN-98.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بازگشائي دانشگاهها ونارآميهاي روزهاي اول٬ پاسخ ميدهد. ۳۰/۰۹/۲۰۰۹

Download file

September 26, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

بي اعتمادي به رژيم ايران تشديد ميشود.
ghanisazi.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اعتراف اخير رژيم ايران به ساختن تاسيسات جديد غني سازي در قم و افزايش بد بيني جهاني به اهداف واقعي برنامه اتمي ايران ٫پاسخ ميدهد.۲۶/۰۹/۲۰۰۹

Download file

September 25, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي سخنان احمدي نژاد در مجمع عمومي سازمان ملل متحد

Ahmaghinejad_UN-09-09.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان احمدي نژاد در مجمع عمومي سازمان ملل متحد٬ پاسخ ميدهد.۲۵/۰۹/۲۰۰۹

Download file

September 24, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

در حاشيه اظهارات احمدي نژاد پيش از ورود به نيويورك

AP-Iran-Mahmoud-Ahmadinejad-190_01.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اظهارات احمدي نژاد پيش از ورود به نيويورك پاسخ ميدهد.۲۴/۰۹/۲۰۰۹

Download file

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

پنج شنبه ۲۴/۰۹/۲۰۰۹


Download file

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با پيام پريزدنت باراك اوباما در اجلاس عمومي سازمان ملل متحد٬ احمدي نژاد در نيونيورك٬ مساله فلسطينيان واسرائيل٬ وروز اول مهر در ايران ... ٬به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۳/۰۹/۲۰۰۹

صدا
Download file

لينك تصويري
Download file

September 23, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي اجلاس مجلس خبرگان واظهارات هاشمي رفسنجاني

Khebregan-09-09.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اجلاس مجلس خبرگان واظهارات هاشمي رفسنجاني٬ پاسخ ميدهد. ۲۳/۰۹/۲۰۰۹

Download file

September 21, 2009

دو روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات در جنبش سبز، سخنان رهبر رژيم در نماز عيد فطر٬٫چرائي حضور هاشمي رفسنجاني و ...در نماز٬ راهپیمائی روز قدس وشكست نظام در جلوگيري از حضور مخالفان و.... پاسخ ميدهد. ۲۰/۰۹/۲۰۰۹

تصویر:
Download file>
صدا:
Download file

September 20, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

هزاران مخالف رژيم در تظاهرات روز قدس خواستار آزادي شدند
tazahorat jomeh - shanbeh-shanbeh.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حضور هزاران تن از مخالفان رژيم در تظاهرات روز قدس قدس ٬پاسخ ميدهد. ۱۹/۰۹/۲۰۰۹

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تهديدات سردار جعفري عليه راهپيمانان روز قدس
sardarhjafariisnaaminkaki200.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تهديدات سردار جعفري عليه راهپيمانان روز قدس ٬پاسخ ميدهد. ۱۸/۰۹/۲۰۰۹

Download file

September 17, 2009

تفسيرخبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تحولات اين هفته كشور بررسي روز قدس و وحشت نظام از برنامه جنبش سبز ... ٬به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند۱۶/۰۹/۲۰۰۹

لينك تصويري
Download file

صدا

Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

خطبه نماز جمعه در روز قدس وتغيير خطيب به دستور رهبر

Khatami-Ahmad-2.JPG

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با خطبه نماز جمعه در روز قدس وتغيير خطيب به دستور رهبر٬ پاسخ ميدهد. ۱۷/۰۹/۲۰۰۹

Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

نامه آيت الله منتظري به روحانيون نجف وقم

montazeri-16.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صداي آمريكا؛ در رابطه با نامه آيت الله منتظري به روحانيون نجف وقم٬ و... پاسخ ميدهد. ۱۶/۰۹/۲۰۰۹

Download file

September 12, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

خطبه رهبر٬ تناقضات آشكار و سرگرداني و وحشت از مردم

090911053339_khamenei21.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادراز بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با خطبه رهبر٬كه با تناقضات آشكار در متن ٬ سرگرداني و وحشت از مردم را يادآور ميشد ٬ پاسخ ميدهد. ۱۲/۰۹/۲۰۰۹

Download file

September 11, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي نامه دكتر عبد الكريم سروش به رهبر رژيم جمهوري ولايت فقيه

Souroush-67.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نامه دكتر عبد الكريم سروش به رهبر رژيم جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد. ۱۱/۰۹/۲۰۰۹
Download file

September 10, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

وحشت رژيم از برگزاري روز قدس امسال

44_880617_L600.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ترس رژيم از برگزاري روز قدس امسال٬ پاسخ ميدهد. ۱۰/۰۹/۲۰۰۹

Download file

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تحولات اين هفته كشور بررسي دستگيري دكتر بهشتي و مرتضي الويري وپيامدهاي احتمالي دستگيري سران جنبش سبز ... ٬به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند۰۹/۰۹/۲۰۰۹

تصويري

Download file

صوتي:

Download file

September 09, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي بستن دفتر مهدي كروبي وحزب اعتماد ملي

Mehdi_Karrobi-67.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بستن دفتر مهدي كروبي وحزب اعتماد ملي٬ پاسخ ميدهد. ۰۹/۰۹/۲۰۰۹

Download file

September 06, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تصفيه هاي در راه در وزارتخارجه جمهوري اسلامي
وزارت خارجه.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تصفيه هاي در راه در وزارتخارجه جمهوري اسلامي ٬ پاسخ ميدهد. ۰۵/۰۹/۰۹

Download file

دو روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات در جنبش سبز، كابينه احمدي نژاد٬ اظهارات اخیر مهندس میرحسین موسوی ؛اختلافات رو به گسترش سوریه و عراق وراهپیمائی روز قدس و.... پاسخ ميدهد.

۰۵/۰۹/۲۰۰۹

تصویر:
Download file
صدا:
Download file

September 04, 2009

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

جمعه ۰۴/۰۹/۲۰۰۹

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي راي اعتماد مجلس شوراي اسلامي به اكثريت اعضاي كابينه ي احمدي نژاد
090816122116_cabinet226.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با راي اعتماد مجلس شوراي اسلامي به اكثريت اعضاي كابينه ي احمدي نژاد ٬ پاسخ ميدهد. ۰۴/۰۹/۰۹

Download file

September 03, 2009

ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي بررسي كابينه احمدي نژاد در مجلس شوراي اسلامي

Majes_Akhondi-24.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بررسي كابينه احمدي نژاد در مجلس شوراي اسلامي٬ پاسخ ميدهد. ۰۳/۰۹/۰۹

Download file

تفسير خبر

Tafssir-17-06-2009.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تحولات اين هفته كشور بررسي كابينه احمدي نژاد در مجلس و ... ٬به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند۰۲/۰۹/۲۰۰۹

تصويري:
Download file

صدا:

Download file

September 02, 2009

پنجره اي رو به خانه پدري

Panjereh-121.jpg

چهار شنبه ۰۲/۰۹/۲۰۰۹

Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

كميته رسيدگي به شكايات مهدي كروبي

Kahrezak-02.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با كميته رسيدگي به شكايات مهدي كروبي٬ پاسخ ميدهد. ۰۲/۰۹/۰۹

Download file

August 29, 2009

خبرها ونظرها درصداي آمريكا

جاي خالي عبدالعزيز حكيم در عراق

Al-Hakim_meets_G_W__Bush22.jpg

علي رضا نوري زاده در گفتگو با فيروزه درخشش در رابطه با درگذشت رئيس مجلس اعلاي اسلامي عراق و جاي خالي او در صحنه سياسي اين كشور ميگويد. ۲۸/۰۸/۲۰۰۹

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ذهن توطئه جوي رهبر جمهوري اسلامي در جستجوي ريشه هاي توطئه!
khamenei.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با ذهن توطئه جوي رهبر جمهوري اسلامي و رويدادهاي اخير ايران پاسخ ميدهد.۲۸/۰۸/۰۹

Download file

August 28, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

درگذشت عبدالعزيز حكيم وجاي خالي او در صحنه سياسي عراق
hakim.jpg

در برنامه امروز زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با درگذشت عبدالعزيز حكيم وجاي خالي او در صحنه سياسي عراق پاسخ ميدهد.۲۸/۰۸/۰۹

Download file

August 27, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي بيانيه محمد خاتمي در مورد بي اعتبار بودن دادگاههاي نمايشي وادعاي ارتباطش با بنياد سوروس

Dadghahaye_Islah_Talaban-19.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با بيانيه محمد خاتمي در مورد بي اعتبار بودن دادگاههاي نمايشي وادعاي ارتباطش با بنياد سوروس٬ پاسخ ميدهد. ۲۷/۰۸/۰۹

Download file

تفسير خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با دادگاههاي نمايشي نظام ومحاكمه شماري از پايوران اصلاح طلب واعترافات ساختگي كه توسط بازجويان نوشته شده ودرگذشت حجت الاسلام عبدالعزيز حكيم و ... ٬به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند۲۶/۰۸/۲۰۰۹

تصوير:

Download file

صدا:

Download file

August 26, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي اعترافات سعيد حجاريان در دادگاه‌های نمایشی

S-Hajjarian-01.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با اعترافات سعيد حجاريان در دادگاه‌های نمایشی بازداشت شدگان پس از انتخابات٬ پاسخ ميدهد. ۲۶/۰۸/۰۹

Download file

August 23, 2009

دو روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات در صحنه جلسات محاکمه دستگیر شدگان جنبش سبز، كابينه احمدي نژاد٬ اظهارات رئيس جمهور مصر درباره دخالتهاي ايران٫ سفر بشار الاسد به تهران٫ وسفر اينده احمدی نژاد به نيويورك، و.... پاسخ ميدهد. ۲۳/۰۸/۲۰۰۹

صدا
Download file

لينك
Download file

August 22, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي دوخطبه نماز جمعه در تهران و قم
amini.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با اظهارات آيت الله اميني در نماز جمعه قم و جنتي در تهران پاسخ ميدهد.۲۲/۰۸/۰۹

Download file

August 21, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي انتخابات در افغانستان ومقايسه اش با انتخابات در ايران

afghanistan-election-2.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با انتخابات در افغانستان ومقايسه اش با انتخابات در ايران٬ پاسخ ميدهد. ۲۱/۰۸/۲۰۰۹

Download file

August 20, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي اظهارات آيت الله صانعي در گرگان

yousef_sanei-19.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با اظهارات آيت الله صانعي در گرگان پاسخ ميدهد. ۲۰/۰۸/۲۰۰۹

Download file

August 19, 2009

تفسير خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با مواضع تند آيت الله يوسف صانعي و شماري از بزرگان حوزه عليه احمدي نژاد٬ طرح ايجاد يك تشكل بزرگ سياسي توسط موسوي و كروبي و خاتمي و ... ٬به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند۱۹/۰۸/۲۰۰۹

تصويري:
Download file

صدا:
Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي تعيين رئيس قوه قضائيه جديد

Shahroudi_Larijani-12.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با تعيين صادق لاريجاني به عنوان رئيس قوه قضائيه٬ پاسخ ميدهد. ۱۹/۰۸/۲۰۰۹

Download file

August 16, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

دررابطه با نماز جمعه ونقش ولی فقیه در تعیین خطبا
b>

Ahmad_khatami-10.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا دررابطه با نماز جمعه ونقش ولی فقیه در تعیین خطبا وانتقادهای احمد خاتمی از حجت الإسلام مهدی کروبی٬ پاسخ ميدهد. 2009/08/15

Download file

August 14, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

نگراني كارشناسان حقوق بشر در سازمان ملل متحد از نقض فاحش حقوق بشر در ايران

Manfered_Novak-09.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نگراني كارشناسان حقوق بشر در سازمان ملل متحد از نقض فاحش حقوق بشر در جمهوري ولايت فقيه٬ پاسخ ميدهد. ۱۴/۰۸/۲۰۰۹

Download file

August 13, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

آمار واقعي جان باختگان تظاهرات اخير در ايران

Jan_Bakhtegan-06-2009.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آمار واقعي جان باختگان تظاهرات اخير در ايران٬ پاسخ ميدهد.۱۳/۰۸/۲۰۰۹

Download file

تفسير خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با آخرين خبرهای ایران، تظاهرات امروز در بازار ٬نامه مهدي كروبي به هاشمي رفسنجاني در رابطه با تجاوز به زندانيان زن و مرد و... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۲/08/ 2009

تصويري
Download file
صوتي
Download file

August 12, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

مهدي كروبي: به دختران و پسران در بازداشتگاه ها٬ تجاوز شده است!

Mehdi_Karrobi-098.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نامه ي مهدي كروبي به هاشمی رفسنجانی، مبني بر تجاوز به دختران و پسران در بازداشتگاه ها٬ پاسخ ميدهد.۱۲/۰۸/۲۰۰۹

Download file

August 09, 2009

دو روز اول

0002.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات مهدی فلاحتی در رابطه با٬ آخرين تحولات در صحنه جلسات محاکمه دستگیر شدگان جنبش سبز، رهبر وپشتیبانی از احمدی نژاد، مشروعیت دولت جدید، واعلام رسمی دستگیر شدن سه توریست آمریکائی در مرز با کردستان عراق، وکابینه جدید احمدی نژاد.... پاسخ ميدهد. 2009/08/09

صدا
Download file

لینک
Download file

August 08, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

بیانیه ی جبهه اصولگرای پیروان خط امام و رهبری وتشکیل کابینه جدید

Jebheye-079.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بیانیه ی جبهه اصولگرای پیروان خط امام و رهبری مبنی بر ضرورت مشورت احمدی نژاد با رهبر و مجلس برای انتخاب کابینه٬ پاسخ ميدهد. 2009/08/08

Download file

August 07, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

اطلاعيه نيروي انتظامي جمهوري ولايت فقيه مبني بر تعطيل بازداشتگاه كهريزك

Naja_logo-345.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اطلاعيه نيروي انتظامي جمهوري ولايت فقيه مبني بر تعطيل بازداشتگاه كهريزك٬ پاسخ ميدهد.۰۷/۰۸/۲۰۰۹

Download file

August 06, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

چشم انداز چهار سال دوره دوم احمدي نژاد

Tanfiz_Ahmadinejad_09.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با چشم انداز چهار سال دوره دوم احمدي نژاد٬ پاسخ ميدهد.۰۶/۰۸/۲۰۰۹

Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

مراسم تحليف احمدي نژاد در مجلس شوراي اسلامي

Tahlif_Ahmadinejad-09.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با مراسم تحليف احمدي نژاد در مجلس شوراي اسلامي٬ پاسخ ميدهد.۰۵/۰۸/۲۰۰۹

Download file

August 05, 2009

تفسیر خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با مراسم تحلیف محمود اجمدی نژاد در مجلس شورای اسلامی، آخرین خبرهای ایران، سالروز قتل دکتر شاهپور بختیار وفریدون فرخزاد، و... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. 05/08/2009

لینک تصویری
Download file

صدا
Download file

August 01, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

قصه پدر و پسر و احمدي نژاد و ولي فقيه

ahmadi khameneh.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با اطهارات اخير احمدي نژاد و رابطه پدري پسري بين او و رهبر رژيم پاسخ ميدهد.۰۱/۰۸/۲۰۰۹

Download file

July 31, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

چهلمين روز شهادت ندا آقا سلطان وتظاهرات در چهارسوي ايران

Behesht_Zahra-090.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با چهلمين روز شهادت ندا آقاسلطان وتظاهرات در چهارسوي ايران پاسخ ميدهد ۳۱ /۰۷/۲۰۰۹

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

اردوگاه اشرف در تسخير ارتش عراق

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حمله نيروهاي عراقي به اردوگاه مجاهدين خلق پاسخ ميدهد.۳۰/۰۷/۲۰۰۹

ashraf.jpg

Download file

July 30, 2009

تفسير خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با تعطيل بازداشتگاه كهريزك ٬دعوت ميرحسين موسوي و مهدي كروبي براي بزرگداشت شهدا روز پنجشنبه ٬جلسه مذاكرات دوتن از مراجع در بيت آيت الله منتظري٬و ... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۹/0۷/2009

تصويري:

Download file

صدا:

Download file

July 29, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

پس پرده بستن بازداشتگاه مخوف كهريزك

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با بستن بازداشتگاه مخوف كهريزك پاسخ ميدهد.۲۸/۰۷/۲۰۰۹

prison-single-300x208.jpg

Download file

July 27, 2009

۲روزاول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات در صحنه روياروئي مردم با رژيم ٬جدائي افزونتر رهبر رژيم ايران از مردم و پايوران نظام ٬نگاه جهان به ايران وآينده جنبش آزاديخواهي ايران ٬وآشكار شدن شكاف در سپاه و نيروهاي مسلح پاسخ ميدهد. ۲۶/۰۷/۲۰۰۹

تصويري

Download file

صوتي

Download file

July 26, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تلاشهاي محمد يزدي براي عزل هاشمي رفسنجاني

news-yazdi.jpg
در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تلاشهاي محمد يزدي براي عزل هاشمي رفسنجاني پاسخ ميدهد.۲۴/۰۷/۲۰۰۹

Download file

July 24, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

اسفنديار رحيم مشائي چشم اسفنديار و يا بازي تازه احمدي نژاد؟
090721144128_op-mashai-226.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تعيين اسفنديار رحيم مشائي از سوي احمدي نژاد به معاونت اولي پاسخ ميدهد. ۲۳/۰۷/۲۰۰۹

Download file

July 23, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

پيرامون طرح رفراندوم محمد خاتمي
khatami3~s600x600.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با طرح رفراندوم محمد خاتمي پاسخ ميدهد. ۲۳/۰۷/۲۰۰۹

Download file

تفسير خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با ابعاد تظاهرات اخير٬وروشهاي ابداعي مردم براي مقابله با دولت وسوء استفاده نظام از مذهب و... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۲۲/0۷/2009

تصويري

Download file

صوتي

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تظاهرات مردم تهران در سالگرد ۳۰ تير
تظاهرات.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تظاهرات مردم تهران در سالگرد ۳۰ پاسخ ميدهد ۲۲/۰۷/۲۰۰۹


Download file

July 18, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

نماز جمعه تهران و پيامهاي هاشمي رفسنجاني در مهمترين خطبه زندگي سياسيش

Rafsanjani-Fajr07.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تظاهرات جمعه تهران و سخنان هاشمي رفسنجاني در نماز جمعه پاسه ميدهد. ۱۸/۰۷/۰۹

Download file

July 17, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ارزيابي استعفاي غلامرضا آغا زاده

Aghazadeh-34.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با استعفاي غلامرضا آغا زاده٬‌ پاسخ ميدهد.۱۷/۰۷/۰۹

Download file

July 16, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

آمار واقعي قربانيان اعتراض به نتايج انتخابات

Hamaseye_Khass_O_khashk-34.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آمار واقعي قربانيان اعتراض به نتايج انتخابات٬ پاسخ ميدهد.۱۶/۰۷/۰۹

Download file

تفسير خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با ابعاد كشتارهاي اخير٬وپيدا شدن اجساد جديد٬حضور هاشمي رفسنجاني در نماز جمعه و اهميت سخنان او با توجه به مشاركت ميرحسين موسوي ... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۱۵/0۷/2009
تصويري
Download file

صوتي
Download file

July 15, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

نشست جنبش عدم تعهد در شرم الشيخ ودلايل عدم شركت احمدي نژاد

sharmelsheikh-Mottaki-19.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نشست جنبش عدم تعهد در شرم الشيخ مصر ودلايل عدم شركت احمدي نژاد در آن٬ پاسخ ميدهد.۱۵/۰۷/۰۹

Download file

July 12, 2009

۲روزاول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات در صحنه روياروئي مردم با رژيم پاسخهاي آيت الله منتظري به سوالات محسن كديور و منعزل دانستن رهبر نگاه جهان به ايران وآينده جنبش آزاديخواهي ايران پاسخ ميدهد. ۱۲/۰۷/۲۰۰۹

تصويري

Download file

صدا

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

جلسه سران ۸ كشور صنعتي جهان و ايران
brown-obama_1361133c.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نشست سران ۸ كشور صنعتي جهان و اخطار پرزيدنت اوباما به سران رژيم ايران پاسخ ميدهد.۱۱/۰۷/۰۹

Download file

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تظاهرات پرشكوه در سالروز هجدهم تيرماه و شكست نظام
student-demonstration-iran2-300x238.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با حضور پرشكوه مردم در تظاهرات سرتاسري در سالروز جنبش دانشجوئي ۱۸ تير٬ پاسخ ميدهد. ۱۰/۰۷/۰۹

Download file

July 09, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

سالروز جنبش دانشجوئي ۱۸ تير

18-Tir-1378-07.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سالروز جنبش دانشجوئي ۱۸ تير٬ پاسخ ميدهد. ۰۹/۰۷/۲۰۰۹

Download file

July 08, 2009

تفسير خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با سخنان اخير آيت الله خامنه اي و ميرحسين موسوي جلسه مذاكرات و ميرحسين موسوي ٬مهدي مروبي ٬ومحمد خاتمي ٬تظاهرات پيش بيني شده در سالروز ۱۸ تير ... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۸/0۷/2009
تصويري
Download file

صدا

Download file

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

آقاي خامنه اي٬ آيا اين رقابتي درون خانوادگي است؟

Tazahorat-Sepah-06-09.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با سخنان رهبر جمهوري اسلامي مبني بر اينكه جدال فعلي در ايران-رقابتي درون خانوادگي است- پاسخ ميدهد. ۰۸/۰۷/۲۰۰۹

Download file

July 04, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

ادعای پلیس ایران در مورد دستگیری دکتر آرش حجازی

Dr-Arash_Hejazi-08.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با ادعای پلیس ایران در مورد دستگیری دکتر آرش حجازی٬ پاسخ ميدهد. 06/07/2009

Download file

July 03, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

نگراني رژيم جمهوري اسلامي از اعتصاب شركت نفت

1526.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با نگراني رژيم جمهوري اسلامي از اعتصاب شركت نفت٬ پاسخ ميدهد. ۰۳/۰۷/۲۰۰۹

Download file

July 02, 2009

زيرذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

نگاهي به آخرين بيانيه ميرحسين موسوي

musavi dar tazahorat.jpg
در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با آخرين بيانيه ميرحسين موسوي پاسخ ميدهد. ۰۱/۰۷/۲۰۰۹

Download file

تفسير خبر

VOA_TAFSSEER-101.jpg

دکتر عليرضا نوری زاده ودكتر محسن سازگارا در رابطه با ناراميهاي ايران و عدم مشروعيت محمود احمدي نژاد ٬بيانيه هاي اخير روحانيون سرشناس و ميرحسين موسوي ٬مهدي مروبي ٬مجاهدين انقلاب و جبهه مشاركت و مشابهتهاي جنبش اخير با انقلاب مشروطيت و استبداد صغير ... به سوالات جمشيد چالنگي پاسخ ميدهند. ۰۱/0۷/2009

تصويري
Download file

صدا

Download file

July 01, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

تشكيل كميته رسيدگي به سرنوشت بازداشت شدگان اعتراضات اخير

Mousavi10tir.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش رامش از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تشكيل كميته رسيدگي به سرنوشت بازداشت شدگان اعتراضات اخير٬‌ پاسخ ميدهد. ۰۱/۰۷/۲۰۰۹

Download file

June 28, 2009

۲روز اول

2Rooz-Farhoudi-333.jpg

در اين برنامه علي رضا نوري زاده به سوالات بيژن فرهودي در رابطه با٬ آخرين تحولات در صحنه روياروئي مردم با رژيم اعترافات تلويزيوني مسئولان ستادهاي نامزدهاي اصلاح طلب وآينده جنبش آزاديخواهي ايران پاسخ ميدهد. ۲۸/۰۶/۲۰۰۹

تصويري

Download file

صوتي

Download file

June 27, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

پروژه اعتراف گیری از بازداشت شدگان وپخش آن در صدا وسیمای رژیم ولایت فقیه

Neda_Tazahorat-45.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با پروژه اعتراف گیری از بازداشت شدگان وپخش آن در صدا وسیمای رژیم ولایت فقیه٬ پاسخ ميدهد. 27/06/2009

Download file

June 26, 2009

زير ذره بين

Zarrehbin dar seda.jpg

آیا هاشمی رفسنجانی بدنبال راه حل سیاسی برای بحران فعلی در ایران است؟

Rafsanjani_kani-mishkini-55.jpg

در برنامه زير ذره بين دکتر عليرضا نوری زاده روزنامه نگار و تحليلگر سياسی، به پرسش پرويز بهادر از بخش فارسی صدای آمريكا در رابطه با تلاشهاي هاشمي رفسنجاني براي دستيابي به راه حل سياسي بحران فعلي در ايران٬ پاسخ ميدهد. ۲۶/۰۶/۲۰۰۹

Download file